Solar Smash
Solar Smash

Solar Smash v1.8.1 APK MOD (Kilitsiz/Reklamsız) 2022


Solar Smash APK oyuncuların silahlarından yararlanmalarını ve herhangi bir gezegeni yok etmelerini sağlayan bir simülasyon oyunudur. O gezegenin etrafındaki çevreyi gözlemleyebilir ve uygun imha yerini seçebilirsiniz. Aynı zamanda, bu silahları nasıl

Android Android Simülasyon
4 ( 214 puan )
Fiyat: $0
İsim Solar Smash
Yapımcı Paradyme Games
Tür Simülasyon
Boyut 125MB
Versiyon 1.8.1
MOD Kilitsiz/Reklamsız
Orjinal Google Play
Solar Smash is the most famous version in the Solar Smash series of publisher Paradyme Games
Mod Version 1.8.1
  • Gezegen kalkanı (UFO 2 ışın silahı direnemez)
  • Oyun hızını artırın
  • Reklam Yok
  • Tüm Gezegenlerin Kilidi Açık.


İndir (125MB)

Solar Smash APK oyuncuların silahlarından yararlanmalarını ve herhangi bir gezegeni yok etmelerini sağlayan bir simülasyon oyunudur. O gezegenin etrafındaki çevreyi gözlemleyebilir ve uygun imha yerini seçebilirsiniz. Aynı zamanda, bu silahları nasıl kullanacağınızı ve ne sıklıkla kullanacağınızı keşfettikçe daha fazla olasılık olacak. Böylece zamanınızı gezegenleri keşfederek ve yıkım sürecini tekrarlayarak geçireceksiniz.

solar smash 2

GÜNEŞ SİSTEMİNDEKİ GEZEGENLERİ YOK EDER

Solar Smash’e başladığınızda, gözlerinizin önünde bir gezegenin belirdiğini göreceksiniz ve işiniz sadece onu keşfetmek değil, sahip olduğunuz silahları kullanmaya çalışmak. Oradan, her silah, yok edilene kadar o gezegende belirli bir yıkıcı etki yaratacaktır. Oyuncunun istediğini yapabilmesi için imha işlemi reset butonu ile tekrarlanacaktır. Oynanış, herkesin deneyimleyebileceği basittir.

solar smash 3

Bakış açınız basit: Bu oyunun içinde seçebileceğiniz bir gezegen göreceksiniz ve bu oyuna yeni eklenen yeni bir yıldız var, Pluto. Aynı zamanda gezegeninizin etrafındaki görünümü özgürce hareket ettirebilirsiniz ve bunun amacı yok etmek istediğiniz yeri seçip hemen ardından silahı kullanmaktır. Bir silah kullandığınızda, ne kadar kullanabileceğinizi belirleyerek kaynak harcamanıza gerek kalmayacak.

solar smash 4

BELİRLİ BİR GEZEGENİ YOK ETMEK İÇİN SİLAHLARI KULLANIN

Yukarıda bahsedilen oynanış ile mevcut silahları özgürce kullanabileceksiniz ve Solar Smash’ta tamamen çeşitlidir. Ekranın sağ tarafındaki listeden belirli bir silaha tıklamanız gerekiyor ve birkaç saniye sonra o silah belirecek ve önünüzdeki gezegeni yok edecek. Tabii ki herhangi bir alana yakınlaştırarak alanı daralttığınızda yıkımdaki detay artacaktır. Yani her silahın farklı bir imha yöntemi olacak.

Bu oyunu deneyimlediğinizde heyecan verici olan nokta, gezegenlerin nispeten büyük boyutlara ve özelliklere sahip olacak olmasıdır. Başka bir deyişle, silaha bağlı olarak onları yok etmek zaman alacaktır. Yani farklı alanlarda hepsini vurmanız gerekecek ve bazıları o gezegenin çekirdeğine çarparak patlamalarına neden olacak. Bu, oyuncuların keşfedebileceği ve kullanabileceği etkili yollardan biri olarak görülebilir.

solar smash 5

YIKILMA HİSSİNİ ÇEŞİTLİ SİLAHLARLA YAŞAYIN

Oyuncuların Solar Smash’ta deneyimledikleri silahlar, bazıları bilim kurgu filmlerinden geldiği için sevecekleri türler açısından son derece çeşitlidir. Belirli bir meteoru dünyanın bir bölgesine fırlatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz ve isabet sayısına karşılık gelen meteor sayısı artacaktır. Aynı zamanda füzelerden lazerlere çok büyük hasar verecek silahlar, insanlar güçlü silahlar kullandığında size kıyametin perspektifini verecek.

solar smash 7

Uydu kullanımı için, oyuncu bir uydunun göründüğünü görecek ve aynı zamanda gezegeninin çekirdeğine çarptığında ve patlamasına neden olduğu için tek vuruşta yok edecektir. Uzaylı yaratıklar solucan benzeri veya dokunaç benzeri şekillerle ortaya çıktığında işler burada durmadı. Gezegenin bir kısmını kemirecekler ve alıp götürecekler. Güneş sistemine girdikten sonra kara delikleri görmezden gelemeyiz ve bazı kara delikler o gezegenin yok olmasına neden olur.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Solar Smash ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir