Solar Smash 2
Solar Smash 2

Solar Smash 2 v3.0.4 APK indir (En Son Sürüm) 2022


Solar Smash 2, oyuncuların Dünya'yı şık ve yaratıcı yöntemlerle cezalandırmak veya işkence etmek için tonlarca yıkıcı silah kullandığı veya eğlenmek için doğal afetler düzenlediği bir stres atma oyunudur.

Android Android Simülasyon
4 ( 862 puan )
Fiyat: $0
İsim Solar Smash 2
Yapımcı BER Games
Tür Simülasyon
Boyut 69M
Versiyon 3.0.4
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Solar Smash 2 is the most famous version in the Solar Smash 2 series of publisher BER Games
Mod Version 3.0.4
Total installs 500,000+

İndir (69M)

Solar Smash 2, içeriği basit, arkadaş canlısı ve çok fazla eğlence potansiyeline sahipken, herkesi rahatlatıcı bir oyunla tanıştırıyor. Bu oyunda, oyuncular güneş sistemindeki gezegenleri yok etmek ve onlardan en yaratıcı ve eğlenceli kombinasyonları oluşturmak için her şeyi kullanmak zorunda kalacaklar.

güneş çarpması 2

BİRDEN FAZLA YABANCI SİLAHLA DÜNYAYI ORTAYA ÇIKAR

Solar Smash 2’nin içeriği, oyuncuya Dünya’yı daha yok edilebilir kılmak için geniş bir silah seçeneği veya farklı imha yolları sunmaya odaklanmıştır. Ayrıca Dünya’yı birçok açıdan özgürce görebilirler ve sefalet günlerine başlamak için herhangi bir alanı yok etmeye başlayabilirler. Her silahın etkileri ve yıkıcı gücü, oyuncuları birçok heyecan verici aktiviteye sokmak için çeşitli ve zengindir.

güneş çarpması 2

HER SİLAHTA GERÇEKÇİ GRAFİK VE FİZİK

En göze çarpan özelliği ise grafiklerdeki gerçekçilik ve oyuncunun menzili içindeki silahların yıkıcı etkileri. Oyun ayrıca her şeyi hayata geçirmek için en gelişmiş motorları kullanır, böylece oyuncular Dünya’yı birçok stille yok ederken her zaman en iyi deneyimi yaşarlar. Sadece bu da değil, grafikler, kolay görüntüleme için gerekli tüm kontrol mekanizmalarıyla birlikte herkese dostça bir his veriyor.

güneş çarpması 2

YENİ SİLAHLARI YÜKSELTİN VEYA KİLİDİNİ AÇIN

Oyuncunun Solar Smash 2’de Dünya’yı yok etmedeki ilerlemesine bağlı olarak, yıkım seviyesini artırmak için kademeli olarak daha fazla yeni silahın veya işlevin kilidini açabilirler. İnsanlar, devasa bir felakete yol açan güçlü kombinasyonlar ve herkesi eğlendirmek için başka birçok şey oluşturmak için silahları birleştirebilir. Birçok yeni silah bazen oyuncunun seçiminde rastgele görünür ve hepsinin benzersiz ve yeni etkileri vardır.

güneş çarpması 2

YENİ DÜNYA VEYA GEZEGENLER GELİŞTİRİN

Oyuncular, yok etmenin yanı sıra birçok yeni fikirle kendilerini eğlendirmek için yeni gezegenler inşa edebilir veya yaratabilirler. Gezegenin görünümünü, rengini ve yüzünü, güneş sistemindeki diğer gezegenlerden farklı birçok stil veya ortama göre değiştirebilirler. Oluşturulan veya yok edilen gezegenler, oyuncunun ilerlemesini otomatik olarak her şeyi yok etmede gururlu bir başarı olarak kaydeder.

Solar Smash 2 basit bir oyundur, ancak stresi azaltmak veya çeşitli silahlar yaratırken veya Dünya’yı birçok yöntemle yok ederken oyuncuların eğlencesinde yeni potansiyelin kilidini açmada oldukça etkilidir.

güneş çarpması 2

ANA ÖZELLİKLER

  • Felaket büyük ölçekli silahlarla Dünya’yı yok etmeye odaklanan son derece etkili, stres giderici bir oyun.
  • Oyuncuların Dünya’nın sefaletleri için yeni ölümcül silahlar tasarlarken daha yaratıcı olmaları için sezgisel kontroller ve özellikler.
  • Dünya’nın saçılmasıyla ilgili gülünç senaryolara tanık olurken oyuncuları sonsuz bir tatmin duygusuna kaptırmak için canlı efektlere sahip güzel grafikler.
  • Daha güçlü silahların veya kombinasyonların kilidini açmak için derinlemesine yükseltme sistemleri, Dünya’yı gezegenin çekirdeğine kadar vahşileştirir.
  • Her şeyi yok etmek için doğal afetleri kontrol ederken, kendinizi tatmin etmek için yeni gezegenler tasarlayın ve yaratın.


İndir (69M)

Artık indirmeye hazırsınız Solar Smash 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir