Soda Dungeon 2
Soda Dungeon 2

Soda Dungeon 2 v1.2.2 APK indir (Sınırsız Kapak/Ücretsiz Alışveriş) 2022


Oyuncular Soda Dungeon 2'ye gelirken derin zindan zeminlerine batma şansına sahip oluyorlar. Karanlık sistemin kötü efendisi bir kez daha geri döndüğü ve kat kat daha güçlü hale geldiği için, en efsanevi ve eşsiz tüm kupaları muhteşem kaleye kilitled

Android Android Macera Oyunları
5 ( 566 puan )
Fiyat: $0
İsim Soda Dungeon 2
Yapımcı Armor Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 107M
Versiyon 1.2.2
MOD Sınırsız Kapak/Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Soda Dungeon 2 is the most famous version in the Soda Dungeon 2 series of publisher Armor Games
Mod Version 1.2.2
Total installs 1,000,000
  • Android 6 ve sonraki sürümlerde diğer uygulamaların üzerine bindirme/çizme izni vermeyi unutmayın.
  • Altın ile Sınırsız Caps
  • Bedava Alışveriş


İndir (107M)

Oyuncular Soda Dungeon 2’ye gelirken derin zindan zeminlerine batma şansına sahip oluyorlar. Karanlık sistemin kötü efendisi bir kez daha geri döndüğü ve kat kat daha güçlü hale geldiği için, en efsanevi ve eşsiz tüm kupaları muhteşem kaleye kilitlediler. . Burası tehlikeli bir sınırsız güvenlik ekibi tarafından kapsanıyor ve sizin için bir meydan okuma haline geliyor. Sadece bu değil, aynı zamanda size barda etkileyici deneyimler de getiriyoruz.

Soda Zindanı 2

YENİ HİKAYE, YENİ BOSS

Oyunculara giderek daha benzersiz bir deneyim sunmak için sürekli iyileştirme yapıyoruz. Yeni eklenen özelliklerle birlikte en son sürümün yayınlanmasının nedeni budur. Spesifik olarak, bu yere tamamen yeni bir hikaye ve yeni bir patronun görünümü verildi. Ayrıca NPC’ler ile etkileşim için birçok görev de oyunculara sunuluyor.

Burada durmayan Soda Dungeon 2, oyuncuları benzer bir oyunda daha önce hiç görünmeyen 50’den fazla öğeye yönlendiriyor. Bunların hepsi MYTHIC’in bilinen nadir hediyeleridir. Ayrıca, son hikayeden daha az olmayan yedi benzersiz cevheri size getirmek için de çalışıyoruz. Özellikle, her yeni cevher türüyle, anında çekici kaplama efektleri elde edeceksiniz.

Soda Zindanı 2

KALE KORUMA GÜÇLÜ

Oyuncuların Soda Dungeon 2’ye gelmesi aynı zamanda çekici bir film gibi mantıklı bir kurguyla hikayeye adım attığınız anlamına da geliyor. Her şeyden önce, hikaye, karanlık lordun eski bir kaledeki efsanevi eşyalara eşsiz ganimeti korumaya başlamasından sonra gider. Korkunç canavarlar, tuzaklar ve ihanet de dahil olmak üzere bu değerli varlığı korumak için en güçlü güvenlik ekibini işe almaya devam ederler.

Soda Zindanı 2

özel meyhane

Zihinsel olarak yoğun bir maça girmeye hazır değilseniz, Soda Dungeon 2 şu anda size göre değil çünkü bizde; her şey ciddi; burada şaka diye bir kavram yok. Size alışılmadık bir kasabada basit, özel bir pub sunuyoruz. Göreviniz, onu küçük şeylerden yükseltmek ve her yerde müşterileri çekme sürecini başlatmak.

Ancak satın alınacak ve süslenecek şeyler bunun için finansal kaynakları ve bol insan kaynağını kullanmalıdır. Bu nedenle, sizin için ilk görev, bar için yetenekleri bulmak ve işe almaktır. Spesifik olarak, Soda Junkies, hedeflediğiniz uşaktır ve kişisel ihtiyaçlarınıza hizmet etmek için en kirli işleri yapmanıza yardımcı olmayı başarmıştır. Bu, oyuncuların diğer kaleden etkileyici derecede değerli ganimetler toplaması için koz olacak. Zindana baskın yapma gücünüzü temsil eden karakterlerdir.

Soda Zindanı 2

SİLAHLARI VE ZIRHLARI YÜKSELTİN

Soda Dungeon 2, daha fazla maceracının tadını çıkarması ve sizin için geri ödeme yapması için tavernanızı yükseltmenize olanak tanır. Toplanan öğeler sayesinde oyuncular özgürce birçok yeni silah oluşturabilir. Ayrıca, birçok üstün özelliğe sahip sağlam zırh, bu karanlık lordlarla savaşta güçlü noktanız olacak. Orada durmadan, demirciler, cadı dükkanları ve duvar, potansiyelin kilidini açmanızı ve kilidini açmanızı bekliyor.

Soda Zindanı 2

ÖZELLİKLERİ

  • Karanlık lordun sahibi olduğu kalenin savunma ekibiyle korku savaşı.
  • Etkileyici silahlarla paralel olarak efsanevi eşyalar cazibe dolu.
  • Canavarın korumasına karşı koy, kalenin içine sız.
  • Dünyanın dört bir yanındaki maceracıları çekmeyi amaçlayan silahları ve zırhları yükseltin.
  • Çok sayıda nadir eşya ile birlikte birçok yeni cevher türü eklendi.


İndir (107M)

Artık indirmeye hazırsınız Soda Dungeon 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir