Soccer Star 2021
Soccer Star 2021

Soccer Star 2021 Football Cards v1.9.5 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022

Soccer Star 2021 Futbol Kartları, ateşli ve klasik futbol maçlarında sahada saatlerce eğlenceli vakit geçirmeniz için mükemmel bir oyun olacak. Messi ve Ronaldo artık garip değiller ve gerçekten de herkes onlar gibi başarılı bir kariyere sahip olmak

Android Android Spor
5 ( 647 puan )
Fiyat: $0
İsim Soccer Star 2021
Yapımcı Redvel Sports Games
Tür Spor
Boyut 205MB
Versiyon 1.9.5
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Soccer Star 2021 is the most famous version in the Soccer Star 2021 series of publisher Redvel Sports Games
Mod Version 1.9.5
Total installs 10,000,000+
Reklam izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz (reklam görüntülemeler arasında 10-15 saniye ara vermeniz gerekir).

Soccer Star 2021 Futbol Kartları, ateşli ve klasik futbol maçlarında sahada saatlerce eğlenceli vakit geçirmeniz için mükemmel bir oyun olacak. Messi ve Ronaldo artık garip değiller ve gerçekten de herkes onlar gibi başarılı bir kariyere sahip olmak istiyor. Bu oyun ile profesyonel bir futbolcunun en özgün yaşam deneyimini yaşayacaksınız.

Soccer Star 2021 Futbol Kartları: Futbol oyunu

BAĞIMLILIK VE BAĞIMLILIK YAPICI OYUN

Esnek bir şekilde kontrol etmek için iki elinizi de kullanmanız gereken diğer oyunların aksine, Soccer Star 2021 Futbol Kartları ile her şey çok daha kolay olacak. Sahada hareket etmek veya top sürmek otomatiktir ve hücum ve savunma talimatları vermek için zihninizi kullanmanız gerekir. Top ayağınıza gelir gelmez ekran duracak ve böylece istediğiniz topun yolunu çizebileceksiniz.

Daha sonra top çizilen yola göre hareket edecek ve en yakındaki oyuncu diğerlerine pas vermeye devam etmek için hızlıca alacaktır. Topa ateş edip rakibin kalesine çok sayıda sayı atana kadar bu şekilde devam edin. Ancak takım arkadaşlarınızın doğru pozisyonuna topu getirebilmek için çok iyi gözlem yapmalısınız. Aksi takdirde, top rakip tarafından hızlı bir şekilde alınacaktır. Ve rakip topu kaleye soktuğunda, o hücumu engellemek için kalecinin topu yakalama yönünü kontrol edeceksiniz.

Soccer Star 2021 Futbol Kartları: Futbol oyunu

ÇEŞİTLİ FUTBOL KARTLARINI TOPLA

Futbol Yıldızı 2021 Futbol Kartları, takımın oyuncularını 2 tür kartla kontrol etmek için kart tabanlı bir oyun stiline sahiptir: oyuncu kartları ve destansı kartlar. Kendinize en güçlü takımı kurmak için en iyi oyunculara sahip olmalısınız. Kaliteli oyuncu kartlarını mağazadan satın alarak veya görevleri tamamlayarak elde edebilirsiniz.

Kendine yıldızlarla dolu bir takım kurduğunda, kesinlikle ihtiyacın olacak bir sonraki şey bazı epik kartlar. Birçok farklı kart içerecek ve her birinin kendine has özelliği var. Bunlar taktik kartlar, ayakkabı kartları veya fitness kartları olarak adlandırılabilir ve onları daha güçlü ve daha güçlü olmak için kadronuzu yükseltmek için kullanacaksınız. Önemli ölçüde taktik kart, topu dağıtırken daha fazla avantaj elde etmenize yardımcı olacaktır.

Soccer Star 2021 Futbol Kartları: Futbol oyunu

TURNUVALARDAN ÇOK PARA KAZANIN

Futbol kariyerinize yeni başladığınız için siz ve takımınız sadece Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bazı amatör turnuvalara katılabileceksiniz. Sadece küçük bir turnuva olmasına rağmen, dünyadaki büyük turnuvalara daha da ileri gitmeniz için bir fırsat olacak. Konumunuzu gerçekten kanıtladığınızda, aynı zamanda efsanevi takımların saflarına katılabileceğiniz ve tüm turnuvaları fethedebileceğiniz zamandır.

Birçok büyük turnuvayı kazanmak size çok para kazandıracak ve bunları hayatınızı iyileştirmek için kullanacaksınız. Lüks bir malikaneye veya en yüksek fiyata sahip bir süper arabaya sahip olmakla başlayabilirsiniz. Sadece sahaya zaman ayırmakla kalmaz, aynı zamanda mülkünüzü özgürce yeniden dekore edebilir ve bir kral gibi hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Soccer Star 2021 Futbol Kartları: Futbol oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Keskin görüntüler üreten güzel ve canlı 3d grafiklerle tasarlama yeteneği ile mükemmel görsel deneyim.
  • Tüm oyuncuların ana görevi, evlerini dekore etmek için çok para kazanmak olacaktır.
  • Küçük ve büyük turnuvalara katılarak ekibinize uzun vadeli bir gelişim oryantasyonu sağlayın.
  • Oyun, kontrolde esnek olmanıza gerek kalmadan, sadece top çizgilerini çizecek zihniyete sahip olmanız gerektiği için basittir.
  • Birçok oyuncu için iyi oyuncu kartları bulmak ve toplamak harika bir deneyim getirecektir.


İndir (205MB)

Artık indirmeye hazırsınız Soccer Star 2021 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir