Soccer Manager 2022
Soccer Manager 2022

Soccer Manager 2022 v1.4.5 APK + OBB (Tam MOD) indir 2022


Soccer Manager 2022, oyuncuların bir takımın ve ilgili unsurların yöneticisi olacağı bir oyundur. Takımınızın rakiplerinizi yenebilmesi ve birçok ödül alabilmesi için taktikler seçeceksiniz. Aynı zamanda, her oyuncu oyunun mekaniğini öğrendikten sonr

Android Android Oyun
4 ( 659 puan )
Fiyat: $0
İsim Soccer Manager 2022
Yapımcı Soccer Manager Ltd
Tür Oyun
Boyut 47M
Versiyon 1.4.5
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Soccer Manager 2022 is the most famous version in the Soccer Manager 2022 series of publisher Soccer Manager Ltd
Mod Version 1.4.5
Total installs 1,000,000+

İndir (47M)

Soccer Manager 2022, oyuncuların bir takımın ve ilgili unsurların yöneticisi olacağı bir oyundur. Takımınızın rakiplerinizi yenebilmesi ve birçok ödül alabilmesi için taktikler seçeceksiniz. Aynı zamanda, her oyuncu oyunun mekaniğini öğrendikten sonra taktiklerini seçebilecek ve oyunda birçok başka oyuncuyu işe almanız için birçok fırsat olacak.

Futbol Menajeri 2022

DÜNYADA TAKIM YÖNETİCİSİ OLUN

Soccer Manager 2022’yi deneyimlemeye başladığınızda, oyuncular dünyanın tüm kıtalarındaki kulüplere taşınacak. Oradan, katılmak istediğiniz kulübü özgürce seçebilecek ve oyunun sezonlarını kazanmak için geliştirebileceksiniz. Futbol sahası ile ilgili birçok farklı faktöre yaklaşacaksınız. Böylece, kulübü geliştirmek için bu oyunun içinde mekaniği öğrenmek ve belirli talimatlar vermek için zaman harcayacaksınız.

Futbol Menajeri 2022

Bu oyun beceri açısından çok fazla bir şey gerektirmez; oyunda yer alan bilgileri anlamaya ve belirli kararlar vermeye odaklanacaksınız. Aynı zamanda oyun size gerçekleşecek olan maçları da gösteriyor ve tabii ki hiçbir oyuncuyu kontrol etmeyeceksiniz. Senin işin, oyunun içinde neler olup bittiğini gözlemlemek ve bununla ilgili bazı faktörleri ayarlamak. Oradan, mevcut takımınızla ilgili bilgilere sahip olacaksınız.

TAKTİK SEÇ VE TURNUVA MAÇLARI KAZAN

Bir kulüp seçtikten sonra, Soccer Manager 2022’deki maçlara hazırlanmak için onun hakkında bilgi aramaya başlayacaksınız. Pek çok lisanslı ve takımın temel dizilişini bulacaksınız. Ayrıca menajer olduğunuz için istediğiniz oyuncunun pozisyonunu seçmekte veya oyuncuları değiştirmekte özgürsünüz. Kadronuzu seçtikten birkaç dakika sonra ilk maça girmeye başlayacaksınız.

Futbol Menajeri 2022

Oyuncuların sahaya adım attıkları ve kendinizi son derece heyecanlı hissedeceğiniz bir ara sahne ile oyunla tanışacaksınız. Maç başladıktan sonra gözlem modunuzu seçeceksiniz. Özellikle, sürekli değişen maç istatistiklerini ve hareketli oyuncuları temsil eden renkli daireleri görebileceksiniz. Aynı zamanda, bir şey olduğunda gerçek durumları ve yorumları da gözlemleyebilirsiniz.

Futbol Menajeri 2022

KULÜBÜNÜZÜ BÜYÜTMEK İÇİN PARA KAZAN

Soccer Manager 2022’de oyuncular bir maç kazanırlarsa birçok kaynak bulacaklar. Kulübünüzü ve antrenman tesisinizi büyütmek için kullanılacaktır. Kendinize bir yönetici puanı alacaksınız ve bunu yönettiğiniz listedeki aktivitenin etkinliğini artırmak için kullanabileceksiniz. Ayrıca, seçiminizi yaptıktan sonra, sahip olduğunuz alana giderek onu yükseltmeyi düşünmeye başlayacaksınız.

Futbol Menajeri 2022

Stadyumun boyutunu yükseltmek, oyuncularınızın daha iyi antrenman yapmasına ve daha fazla kar elde etmek için daha fazla bilet parası toplamasına yardımcı olacaktır. Doğru seçimi yapabilmeniz için yükseltme yapmadan önce değişikliklerini göreceksiniz. Aynı zamanda, zindeliklerini artırmak için takımdaki karakterlerin antrenman sırasını da düzenleyebilirsiniz. Kulübü belirli bir seviyeye kadar geliştirdiğinizde sponsorluk anlaşmaları ve yeni oyuncu alımı da kolaylaşıyor.


İndir (47M)

Artık indirmeye hazırsınız Soccer Manager 2022 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir