Sniper Arena
Sniper Arena

Sniper Arena v1.5.2 APK indir (Son Sürüm) 2022


Profesyonel bir keskin nişancı olun ve bu eşsiz keskin nişancı oyununda bir profesyonel gibi tüm potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz Sniper Arena'daki heyecan verici arenalarımıza katılın. Bu oyunda birçok farklı oyun kuralına karşılık gelen oyu

Android Android Aksiyon
5 ( 901 puan )
Fiyat: $0
İsim Sniper Arena
Yapımcı Nordcurrent
Tür Aksiyon
Boyut 83M
Versiyon 1.5.2
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Sniper Arena is the most famous version in the Sniper Arena series of publisher Nordcurrent
Mod Version 1.5.2

İndir (83M)

Profesyonel bir keskin nişancı olun ve bu eşsiz keskin nişancı oyununda bir profesyonel gibi tüm potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz Sniper Arena’daki heyecan verici arenalarımıza katılın. Bu oyunda birçok farklı oyun kuralına karşılık gelen oyun modlarını değiştirebilirsiniz. Sadece bu değil, dramanızı arttırmak için binlerce farklı oyuncuya evlerine birçok zafer getirmeleri için meydan okuyabilir ve elbette birçok değerli ödül de alabilirsiniz.

Keskin Nişancı Arenası: PvP Ordu Nişancı

BENZERSİZ 3D GRAFİK GEREKSİNİMLERİ KARŞILIYOR

Birçok farklı başlıkta atış oyunları oynadıysanız, atış açısının ne kadar önemli olduğunu muhtemelen biliyorsunuzdur. Sniper Arena, oyuncuların isteklerini karşılamak için benzersiz 3D grafiklerle şimdiye kadarki en iyi keskin nişancı oyunu olacak. Bu, başka hiçbir oyunun karşılaştıramayacağı en iyi keskin nişancı alanını deneyimleyeceğiniz anlamına gelir. Küçük ayrıntılardan her bir keskin nişancının konumuna kadar alanlar olabildiğince gerçekçi hale getirildi.

DÜNYA ÇAPINDA BİRDEN FAZLA ANLAŞMAYA KATILIN

En iyi keskin nişancı oyunu, zorluklarda yarışmayı kaçırmamaktır. Ayrıca bu oyunun birçok oyuncuyu çekmesi için bir ön koşul olarak kabul ediliyor ve Sniper Arena bunu karşıladı. Bu oyunda, yetenekli keskin nişancınızı heyecanlı arenalarda göstererek hava atacaksınız. Ve tabii ki o zamanlar dünya çapında sayısız oyuncuya meydan okumanıza izin verildi. Düşmanlarınızı yenmek ve sıralamaların zirvesine tırmanmak için en iyi stratejileri geliştirmek için tüm gücünüzü ve zekanızı kullanmaya çalışın.

Keskin Nişancı Arenası: PvP Ordu Nişancı

FARKLI İLGİNÇ MODLAR

Bu oyuna gelince, oyuncular birçok yetenekli keskin nişancı ile gerçek zamanlı olarak savaşırken kendilerini gerçekten savaş sahnesine kaptıracaklar. Ve hepsinden önemlisi, oyun, farklı kurallara karşılık gelen üç farklı oyun modu getirecek. Oyuncular, drama eklemek ve arenadaki rollerini gerçekten iddia etmek için tek başlarına savaşabilirler. Ancak oyunu daha ilginç hale getirmek için güçlü bir takım oluşturabilir ve düşmanla savaşmak için takım arkadaşlarınızın tüm gücünü birleştirebilirsiniz.

Elbette Sniper Arena’da her yarıştaki ödüller farklıdır ve çekiciliği aynı değildir. Oyunumuzun büyük eğlencesini yaşamak için çeşitli oyun modlarını birleştirebilirsiniz. Ve son olarak, tek katılımda 8 oyuncuya kadar Hakimiyet modunu görmezden gelmek imkansız. Dürüst olmak gerekirse, sekiz oyuncunun bir maça katıldığı ve en çok insanı vuran kişi olduğunuzda kazandığı şiddetli rekabet sayesinde bu muhtemelen birçok oyuncu tarafından en çok seçilen moddur.

Keskin Nişancı Arenası: PvP Ordu Nişancı

TÜM YARIŞMA ETKİNLİKLERİNE KATILIN

Keskin nişancı kariyeriniz basit turnuvalarda değil, birçok keskin nişancı ile rekabet edebileceğiniz uluslararası arenalarda sona erecek. Sniper Arena’da oyuncular zorluklarını aşmak için birçok farklı keskin nişancı seçebilirler. Sadece bu da değil, keskin nişancı sporunda adınızı öne çıkarmak istiyorsanız, düzenlediğimiz tüm etkinliğe katılın.

Keskin Nişancı Arenası: PvP Ordu Nişancı

KAZANMA VE ÖDÜL TOPLAMANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyuncuları her maçta daha kararlı hale getirmek için her mücadelede sunulan ödüller tamamen farklıdır. Sniper Arena’da en güçlü takımı oluşturmak ve tüm rakipleri yenmek için arkadaşlarınızla takım kurun. Kazanabilmek için tüm dövüş becerilerinizi göstermekten çekinmeyin. O zaman, birçok ödül ve özel silahların kilidini açma fırsatı elde edebilirsiniz.

Keskin Nişancı Arenası: PvP Ordu Nişancı

ANA ÖZELLİKLER

– Oyunda benzersiz 3D grafikler ve çoklu savaş alanları oluşturulur.
– Sayısız arena yaratıldı ve bu, gücünüzü ortaya koyma şansınız.
– Birçok çekici oyun modu, farklı kurallara ve ödüllere karşılık gelir.
– Birçok ödül almak için oyunda bulunan tüm etkinliklere ve zorluklara katılın.
– Özel silahları yükseltmek ve kilidini açmak için ödüller toplayın.


İndir (83M)

Artık indirmeye hazırsınız Sniper Arena ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNordcurrent

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir