Snap Tube
 Snap Tube

Snap Tube v5.24.0.5243510 MOD APK indir (Reklamsız-Vip) 2022

Facebook, Youtube vb. uygulamalardaki videoları doğrudan kişisel telefonunuzun depolama cihazına depolamak istiyorsunuz. Ancak, bu uygulamalar kullanıcıları yalnızca indirmenize ve uygulamada var olmanıza izin vermek için desteklemez. Bu arzuyu ve sı

Android Android Uygulama
4 ( 419 puan )
Fiyat: $0
İsim Snap Tube
Yapımcı SnapTube
Tür Uygulama
Boyut 17MB
Versiyon 5.24.0.5243510
MOD Reklamsız-Vip
Orjinal Google Play
Snap Tube is the most famous version in the Snap Tube series of publisher
Mod Version 5.24.0.5243510

Facebook, Youtube vb. uygulamalardaki videoları doğrudan kişisel telefonunuzun depolama cihazına depolamak istiyorsunuz. Ancak, bu uygulamalar kullanıcıları yalnızca indirmenize ve uygulamada var olmanıza izin vermek için desteklemez. Bu arzuyu ve sınırlamayı yakalayan son derece çok özellikli bir uygulama oluşturuldu, Snaptube APK . Bununla birlikte, kullanıcılar istedikleri zaman, istedikleri yerde izleyebilmeleri için bir dizi favori videoyu cihazlarına indirmeyi seçmekte özgürdürler.

snaptube apk indir modkiwi com 1

HD VİDEO KALİTESİ, DİNAMİK SES

Snaptube, günümüzün en sevilen ve kullanılan uygulamalarının çoğuna doğrudan bağlantılıdır. Facebook, Youtube, … hatta Instagram, Tiktok ve WhatsApp, Twitter vb. gibi bir dizi diğer ünlü isim dahil. Bu uygulama platformlarında, kullanıcılar bu videoyu doğrudan ayarlanmış telefon deposunda izliyor ve indirmek istiyor. Bu uygulama sayesinde başka bir uygulamaya gitmenize gerek kalmadan bu isteklerinizi gerçekleştirebilir ve inceleyebilirsiniz.

Kullanıcıların birçok farklı web sitesinden özelleştirilmiş kalitede video indirmelerine yardımcı olur. Uygulama çözünürlüğü, kullanıcıların çok çeşitli uygulamaları kullanmalarına olanak tanır. Sırada 144P, 720P, hatta 2k HD ve 4k HD var. Daha yüksek çözünürlükle daha fazla yer kaplayacak olsa da video kalitesi de bununla orantılı. Kullanıcılara Pro HD standart videolar, keskin görüntüler ve en canlı sesi getirme sözü veriyorlar.

snaptube apk indir modkiwi com 2

ÜCRETSİZ VE GÜVENLİ

Genellikle, bunun gibi kaynak ve mobil uygulamalar arasında bir ara ile bir ücret alınır. Ancak Snaptube kullanırken bir kuruş harcamanıza gerek yok. Kullandığınız tüm özellikler tamamen ücretsizdir. Bu uygulama, ağ bağlantısı zayıf olan alanlar için faydalıdır. Çünkü ağ kararsız olduğunda, beğendiğiniz videonun kalitesi etkilenecektir. Bulanık görüntüler, net olmayan, kesintisiz ses vb. izleyicileri rahatsız edebilir.

Bu, kullanımı son derece güvenli bir uygulama olarak kabul edilir. Virüs ve kötü amaçlı yazılım içermediği kanıtlanmıştır. İndirdiğiniz videoların mutlak güvenliğini sağlayın. Sonuç olarak, kullanıcıların mobil cihazlarına mevcut verilerin kalitesini etkileyen virüsler bulaşmaz. Bir uygulama için tam bir yedek olarak inşa edilmiştir. Başka bir deyişle, videolarınızı, filmlerinizi vb. yönetme yeteneğine de sahiptir.

VİDEOLARI ANAHTAR KELİMELERLE ARAMA

Arayüz sistemi optimize edilerek kullanıcıların kullanımı kolaylaştı. Bu uygulamayla ilişkili uygulamaları hatırlıyor musunuz? Ana pencere sayfasında görünen simgeleridir. Herhangi bir uygulamadan indirmek için üzerine tıklamanız gerekir. Ayrıca, kullanıcılar arama çubuğunu kullanarak videoları kolayca arayabilirler. Bu sayede şarkı adını, şarkıcının adını vb. girerek videolara daha da yakınlaşabilirsiniz.

snaptube apk indir modkiwi com 3

Telefonunuzun durum çubuğunu yukarı kaydırarak indirmelerinizi takip edebilirsiniz. Burada videonun adı, indirilen yüzde ve diğer bazı bilgiler görüntülenecektir. İndirme işlemi sırasında kullanıcılar aniden fikrini değiştirirlerse videoyu iptal edebilirler. Bu size indirmeyi tamamlayıp tekrar silmekten daha fazla zaman kazandırır. Veya uygulamanın duraklatmasına ve ardından devam etmesine izin verin. Kısacası Snaptube’un anahtar kelimesini hızlı ve kolay bir şekilde söyleyebiliriz.

EĞLENCİNİZE UYAN ÖNERİLEN VİDEOLAR

Günlük aldığınız video listesi her zaman güncellenir ve bölünür. Öncelikle en çok izlenen ve en popüler videoların yer aldığı dizi, kullanıcıların bilgileri kolayca güncellemelerine yardımcı oluyor. Sadece bu değil, aynı zamanda zevkinize uygun videolar önermek için her gün izlediğiniz konulara ve türlere de dayanır. Ayrıca, belirli türlerdeki videoları net bir şekilde bölerek kullanıcıların ilgi alanlarını yönlendirmelerine de yardımcı olur.

VİDEO FORMATINDAN MP3 FORMATINA

Uygulama, videoları indirmenin yanı sıra, kullanıcıların video formatındaki dosyalardan MP3 ses dosyalarına dönüştürmelerine olanak tanır. Bu, diğer benzer uygulamalara kıyasla Snaptube’un özel ve benzersiz bir özelliği olarak kabul edilir. Hafif bir tıklama ile kolayca ayrı bir ses dosyasına bölebilirsiniz. Bu tür bir ayırma gerçekleştirirken indirmeniz gereken alan miktarı önemli ölçüde azalır ve makine belleğinin daha hafif olmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda, bu sayede kullanıcılar daha fazla video ve diğer sesleri indirebilir.

Bazı güncel uygulamalarda olduğu gibi videoları izlerken reklamların görüntülenmesi sorunuyla ilgili endişeleriniz varsa. Pro sürümü ile videolar, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için reklamları tamamen kaldırır. Ayrıca, kullanıcıların videoları bir seferde toplu olarak indirmelerine izin verilir. Dikkat çeken şey ise daha fazla yükseltilmiş özelliklere sahip bir Pro versiyonu olmasına rağmen tamamen ücretsiz olmasıdır.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Snap Tube ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir