Smurfs Village
Smurfs Village

Smurfs’ Village v2.32.0 APK + OBB indir (Sınırsız Para) 2022

Şirinler Köyü, oyuncuların sevimli Şirin yaratıklar için büyülü bir köy keşfetmelerini ve inşa etmelerini, ardından egzotik bir ortam yaratmak ve köyü günden güne daha eğlenceli hale getirmek için daha da geliştirmelerini sağlar.

Android Android Simülasyon
4 ( 492 puan )
Fiyat: $0
İsim Smurfs Village
Yapımcı PopReach Incorporated
Tür Simülasyon
Boyut 1GB
Versiyon 2.32.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Smurfs Village is the most famous version in the Smurfs Village series of publisher PopReach Incorporated
Mod Version 2.32.0
Total installs 10,000,000+

Şirinler Köyü, oyuncuların kendilerini büyülü bir dünyaya sokmalarına ve Şirinler olarak bilinen mavi yaratıklara eşlik etmelerine olanak tanıyan bir simülasyon oyunudur. İçeriği ve oynanışı da rahatlama ve heyecan dolu, çünkü herkes güzel ve kahkaha dolu bir köy inşa edebilir veya geliştirebilir. Zamanla, daha harika şeyler yaratabilir ve Şirin’in veya köyün sunduğu tüm sihrin tadını çıkarabilirler.

Şirinler Köyü

KÖYDEKİ İLK BİNALARI KUR

Bir köyün farklı koşullarda veya mevsimlerde kendi kendine yeterli olması gerekir, bu nedenle Şirinler Köyü karmaşık bir mimari sistem sunacaktır. Bu, oyuncuların birçok temel yapı inşa etmesine ve zaman içinde sakinlerin üretkenliğini artırmasına olanak tanır. Yavaş yavaş daha fazla içerik açılacak ve insanlar köyü daha zengin hale getirmek için binanın yanı sıra daha fazla şey inşa edebilecek.

Şirinler Köyü

YAŞAM ÇİZGİSİNİ ÜRETİN VE SAĞLAYIN

Gerekli yapıları yaptıktan sonra, oyuncu Şirinleri işlemek veya beslemek için gerekli eşyaları üretebilir. Öğe çeşitliliğinin en güzel yanı, farklı şekilde ticaret yapmak veya zanaat yapmak için çok fazla değere sahip olmalarıdır, böylece oyuncular birden fazla öğeyi sıraya alabilir ve otomatik olarak üretmelerine izin verebilir. Tabii ki, tüm kaynakları verimli bir şekilde korumak için yükseltmeler için kullanabilecekleri ortamdan daha fazla öğe toplayabilirler.

GÜZEL, BÜYÜLÜ BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN

Şirinler Köyü, oyuncuların sunduğu tüm büyüleyici unsurları keşfetmeleri ve keyfini çıkarmaları için başka bir büyük büyülü dünya sunacak. Gittikleri her yer, köyü daha müreffeh kılmak için yeni kaynaklar veya içerikler de dahil olmak üzere sürprizler veya keşiflerle dolu. Bununla da kalmayıp, köyü genişletebilir ve Şirin kabilesinin performansını veya kültürünü geliştirmek için doğrudan dünya ile simbiyoz içinde yaşayabilirler.

Şirinler Köyü

YENİ VE GÜZEL KARAKTERLERLE ETKİLEŞİM

Oyuncular, hareketli ve canlı bir atmosfer yaratmak için sürekli olarak çeşitli kişiliklere veya görünüşlere sahip yeni köylüler alırsa, köy daha canlı hale gelecektir. Dokunulduğunda, karakterlerin hepsinin unutulmaz etkileşimleri olur ve oyuncular daha fazla ödül almak için onlarla sohbet edebilir. Köy genişledikçe, gerekli tüm insan kaynaklarını veya işleri karşılamak için yeni köylüler toplayabilir veya oluşturabilirler.

Şirinler Köyü

GÜZEL VE ​​EĞLENCELİ MİNİ OYUNLAR

Köyle ilgilenmenin yanı sıra, mini oyunlar da oyuncuların Şirinleri eğlendirmesi veya onlara eşlik etmesi için harika içeriklerdir. Mini oyunların içeriği ve stili çeşitlidir ve birçok potansiyele sahiptir ve hatta herkesin başarılarına dayalı olarak birçok benzersiz ödülü vardır. Neyse ki, mini oyunlar her zaman bağımsız olarak gelişecek ve herkese köyü bir sonraki seviyeye taşımak için bolca fırsat verecek.

Şirinler Köyü

KÖYÜ KÖTÜLERDEN KORUN VE KORUN

Gargamel’in gelişi, Şirinler Köyü’nün tüm sakinleri için önemli ve ürkütücüdür. Bu nedenle, oyuncu her zaman hazır olmalı ve köyü korumak için savaşmalı veya Gargamel’i nefret dolu kediyle başarılı bir şekilde kovalarken birçok ödül toplamalıdır. Bununla birlikte, oyuncu Gargamel’in köyü gerekli zehirlilik düzeyine kadar yok etmesine izin verirse, köylüler uzaklaşmaya başlayacak ve durumu daha da kötüleştirecektir.

Şirinler Köyü, oyuncuların kendilerini Şirinler’in heyecanına ve eğlencesine kaptırdığı en rahatlatıcı ve canlandırıcı oyunlardan biridir. Her şeyden önce, her şeye sevimli ve arkadaşça odaklanır, oyunu potansiyelle doldurur ve herkese en canlandırıcı deneyimi sunar.

  • Güzel manzaralar ve gelişmeler içinde muhteşem Şirinler köyü yalanı ile büyülü bir dünya inşa etmenin tadını çıkarın.
  • Köyün gelirini ve üretkenliğini artırmak için kendi kendine yeterli ilerlemeyi hızlandırmaya yardımcı olan egzotik binalarla köyleri genişletin.
  • Çeşitli ve karmaşık karakter gelişimi yoluyla köyün atmosferini ve kahkahalarını çeşitlendirmek için yeni Şirin’i işe alın.
  • Oyuncular için sarhoş edici ve yüksek ödüllü mini oyunlar, her faktörü kullanır veya köyün büyümesini en üst düzeye çıkarır.
  • Barışçıl Şirin köyünü dünyaya zarar verebilecek şeytani büyüsünden korumak için Gargamel ve kedisiyle savaşın.


İndir (1GB)

Artık indirmeye hazırsınız Smurfs Village ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPopReach Incorporated

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir