SMS Backup & Restore Pro
SMS Backup & Restore Pro

SMS Backup & Restore Pro v10.16.001 APK (Yamalı) indir 2022


Muhtemelen, birçok telefon kullanıcısı, telefonlarını veya kişisel verilerini kaybederken çok fazla sorun yaşadı. Bu nedenle SyncTech Pty Ltd, telefonunuzdaki metin mesajlarını ve arama günlüklerini yedeklemek için SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro'y

Android Android Araçlar
5 ( 847 puan )
Fiyat: $0
İsim SMS Backup & Restore Pro
Yapımcı SyncTech Pty Ltd
Tür Araçlar
Boyut 13M
Versiyon 10.16.001
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
SMS Backup & Restore Pro is the most famous version in the SMS Backup & Restore Pro series of publisher SyncTech Pty Ltd
Mod Version 10.16.001
Total installs 50,000+

İndir (13M)

Muhtemelen, birçok telefon kullanıcısı, telefonlarını veya kişisel verilerini kaybederken çok fazla sorun yaşadı. Bu nedenle SyncTech Pty Ltd, telefonunuzdaki metin mesajlarını ve arama günlüklerini yedeklemek için SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro’yu piyasaya sürdü. Ayrıca, mevcut yedeklerden mesajları ve arama kayıtlarını da geri yükleyebilir, bu sizin için çok faydalıdır ve eski mesajlardaki önemli bilgileri tek bir kolay yoldan bulmanıza yardımcı olur.

PREMIUM VERSİYONDA ÖZEL HATA

Ücretsiz sürümde, kullanıcıların telefonları genellikle WebDAV yüklemeleriyle ilgili hatalarla karşılaşır. Bu nedenle, yayıncılar bu yedekleri indirirken daha iyi bir deneyime sahip olmak için bu sürümdeki bu hataları düzeltti. Ayrıca, mesajların ve aramaların uygulaması telefonda bulutta saklanacak, böylece bunları kaydederken hafızada yer kaplamayacak.

Tüm mesajlar SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro tarafından e-posta adresinize, Dropbox’ınıza veya Google Drive depolama hizmetinize kaydedilir, böylece mesajlar cihazınızdan silinmiş olsa bile herhangi bir bilgi daha kolay alınabilir. Özellikle bu ücretli sürümde reklam olmayacak, böylece kullanıcılar yedekleme işlemi sırasında rahatsız olmazlar. Ancak bu uygulama, yalnızca mevcut yedeklemeler olduğunda arama günlüklerini ve mesajları geri yükleyebilir.

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro

ÜCRETSİZ UYGULAMADA OLMAYAN EK ÖZELLİKLER

Sadece bir kez öde. Bu uygulamayı sonsuza kadar kullanabilir ve yalnızca bu premium sürümde bulunan kendi özel özelliklerini kullanabilirsiniz. Birincisi, bellek ayak izini azaltmak da dahil olmak üzere size birçok fayda sağlayacak olan yedeklemelerin sıkıştırılması ve şifrelenmesidir; önemli bilgilerinizi koruyun ve yedekleme sırasında risklerden kaçının.

Ardından, SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro, yedekleme konumu olarak WebDAV’ı kullanır, bu da hipermetin aktarım protokolünün bir uzantısıdır ve kullanıcıların kaydedilen verilere erişmesini, düzenlemesini ve yönetmesini kolaylaştırır. uzak sunucuda barındırılır. Bu yedekleme aracı, aktarım ve merkezi depolama sırasında verileri şifrelediği ve web servisleriyle sıkı bir şekilde bütünleştiği için son derece güvenlidir.

UYGULAMANIN SAHİP OLDUĞU DİĞER ÖZELLİKLER

SMS metin mesajları, MMS ve arama günlüklerinin tümü, SMS Backup & Restore Pro tarafından XML biçiminde yedeklenecek ve bu da cihazınızın veri kaynaklarını okumasını ve analiz etmesini oldukça kolaylaştıracaktır. Ayrıca uygulama, Google Drive, Dropbox ve OneDrive’a otomatik olarak yükleme seçenekleriyle cihazı yerel olarak da yedekler; bunlar, bilgilerinizi daha uzun süre saklayabilecek, kendinize daha fazla güvenebilecek ve bellek miktarını azaltmanıza yardımcı olabilecek 3 seçenek. Cihazınızdaki mesajları ve aramaları otomatik olarak yedeklemek için planlanmış bir zaman seçebilirsiniz. Örneğin, uygulamanın çok fazla zaman harcamadan Google Drive’a otomatik olarak yedeklenmesi için bir aylık bir süre seçebilirsiniz.

Uygulama, tüm aramaları ve mesajları yedeklemeyecek veya geri yüklemeyecektir. İstediğiniz önemli sohbetleri seçeceksiniz ve uygulama işi sizin için yapacak. Ayrıca, bulut depolama veya WebDAV’da basit yedeklemeler bulabilirsiniz. Android sürümünden bağımsız yedekleme formatı ile yedekleri çok kolay bir şekilde geri yükleyebilir veya başka bir telefona aktarabilirsiniz. Özellikle uygulama, geri yüklemeleri veya yedeklemeleri doğrudan wifi aracılığıyla iki telefon arasında hızlı bir şekilde aktaracaktır.

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro

UYGULAMA KULLANILIRKEN ERİŞİM HAKLARI VE BAZI NOTLAR

Uygulama, Android 5.0 ve sonraki sürümlerde test edildi ve harika çalışıyor. SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro, yalnızca bu uygulama tarafından yapılan yedeklemeleri geri yükleyebilir ve telefonda fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce telefondan bir yedek aldığınızdan emin olmalısınız.

Bu uygulamanın mesajlarınıza erişmesi gerekecek ve alınan mesajları düzgün bir şekilde işlemek için gerekli SMS izinlerini alacaksınız. Ayrıca, uygulamanın geri yükleme ve yedekleme için aramalarınıza ve iletişim bilgilerinize erişmesine izin vermelisiniz; ağlarınızın onlara bağlanmasını ve yedeklemelerini izleyin. Kişi adlarını yedekleme dosyasında görüntülemek ve saklamak için sosyal bilgilerinizi sağlamanız gerekecektir. Yedekleme ve geri yükleme işlemleri devam ederken telefonunuzu uyku moduna alın, işlemleri kesintiye uğratmayın.

SMS Backup & Restore Pro, bilgileri kolayca ve bellekte yer kaplamadan bulmak için mesajları ve çağrı günlüklerini bulut depolama hizmetlerine yedekleyen bir uygulamadır; ve kişisel verilerinizi kaybetme sorununuz olduğunda sizin için etkili bir araçtır. Bu, önemli bilgilerinizi güvende tutmak için yedeklerinizi şifreleyebilen etkili bir yazılımdır.


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız SMS Backup & Restore Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSyncTech Pty Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir