SMS Backup & Restore Pro
SMS Backup & Restore Pro

SMS Backup & Restore Pro v10.18.001 APK (Premium Kilitsiz) indir

Super Backup and Restore, verileri SD karta depolamak için bir uygulamadır, önemli verileri yanlışlıkla kaybetmeniz durumunda sizin için geri yükler. Dolu bellek, cihazınızı savunmasız hale getirir, ancak yedekleme şu andan itibaren size alan kazandı

Android Android Araçlar
5 ( 671 puan )
Fiyat: $0
İsim SMS Backup & Restore Pro
Yapımcı SyncTech Pty Ltd
Tür Araçlar
Boyut 13.2 M
Versiyon 10.18.001
MOD Premium Kilitsiz    
Orjinal Google Play
SMS Backup & Restore Pro is the most famous version in the SMS Backup & Restore Pro series of publisher SyncTech Pty Ltd
Mod Version 10.18.001

Super Backup & Restore Pro hakkında

SMS Backup & Restore Pro APK, SyncTech Pty Ltd tarafından üretilen önde gelen yedekleme uygulamaları arasındadır. Yalnızca bilgileri yedeklemeyi ve geri yüklemeyi mümkün kılmakla kalmaz, ayrıca önemli bilgilerin güvenliğini sağlamayı, verileri ayıklamayı veya cihazlar arasında ücretsiz veri paylaşmayı mümkün kılar ücretli. Harika avantajlarınızla, SMS Backup & Restore, bugünlerde en kolay kullanışlı Android işletim sistemi yedekleme uygulamaları arasında gerçekten mükemmel bir şekilde yer aldı.

sms backup restore pro 1 sms backup restore pro 2

 

Hemen her şeyi yedekleyin

Telefonun gönderilen çok sayıda e-posta nedeniyle aşırı yüklenmesi durumunda, yine de silmeye cesaret etmeyin çünkü muhtemelen bir süre kullanılacağını düşünüyorsunuz, stres yapmayın SMS Backup & Restore Pro bu sorunu ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde çözecektir. . Bu uygulamayı cihaza kurmanız, gerekli bazı verileri bağlamanız, uygulamaya gelince otomatik moda geçmeniz yeterlidir ve anında yedekler geliştirecek ve hepsini başka bir ekibe şifreleyecektir. Bu verilerden yararlanmak isterseniz, çok zor bir iş yapmanıza gerek kalmadan uygulamada hızlıca bulabilirsiniz.

 

Önemli bilgileri kurtar

Bir düşünün, masaüstünüzdeki tüm önemli belgeler aniden kaybolursa, herkesin bu korkunç şeyleri deneyimlemesi gerekir. İstenmeyen bu sorunları önlemek ve sınırlamak için ünite içinde SMS Backup & Restore Pro özelliğinin bulunması gereksiz değildir. Uygulamaya bağlı cihazınızla birlikte, SMS, arama günlükleri veya bağlantılardan gelen tüm bilgiler SMS Backup & Restore Pro’da desteklenecektir. Bu ayrıntıları istemeden silerseniz ve/veya üründe tüm bilgilerin kaybolduğu bir sorun varsa, SMS Yedekle ve iyileştir, rengi bozulan her şeyi geri yüklemenize yardımcı olur. Cihaz içinde SMS Backup & Restore Pro olması, önemli belgelerinizi beklenmeyen sorunlara karşı koruyacaktır.

sms backup restore pro 3 sms backup restore pro 4

Basit bilgi paylaşımı

cep telefonlarını değiştirmeniz veya önemli bilgileri bir cihazdan diğerine taşımanız gerektiğinde, ancak birçok karmaşık ipucundan geçmeniz gerektiğinde, SMS Backup & Restore Pro, kesinlikle ihtiyacınız olan uygulama olabilir. Bilgi paylaşmanız gereken her iki cihazda da gerçekten SMS Yedekleme ve doğru kurulum ve dengeli bir İnternet bağlantısı olması koşuluyla, iki cihaz arasındaki bilgi aktarımı hızlı ve son derece doğru olacaktır. Bu özellik aslında günümüz kullanıcıları için uygundur çünkü onların özel çalışmaları ve araştırmaları sıklıkla rapor kopyaları yerine elektrikli kağıtlar kullanmak zorundadır. Çok sayıda cihaz arasında önemli bilgileri esnetebilme yeteneğine sahip olmaları gerçekten harika.


İndir (13.2 M)

Artık indirmeye hazırsınız SMS Backup & Restore Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSyncTech Pty Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir