SMS Auto Reply
SMS Auto Reply

SMS Auto Reply v8.3.9 APK indir (Ücretsiz) 2022


SMS Otomatik Yanıt/Otomatik Yanıtlayıcı, isteğe bağlı olarak yalnızca bir düğmeye dokunarak bildirimlere yanıt veren akıllı bir mesaj yanıtlama aracı olarak kabul edilir. Uygulama, SMS için otomatik mesajları ayarlama, yerleşik profesyonel işlevlerle

Android Android İletişim
4 ( 603 puan )
Fiyat: $0
İsim SMS Auto Reply
Yapımcı SMS Marketing Automation
Tür İletişim
Boyut 8MB
Versiyon 8.3.9
MOD Ücretsiz
Orjinal Google Play
SMS Auto Reply is the most famous version in the SMS Auto Reply series of publisher SMS Marketing Automation
Mod Version 8.3.9
Total installs 100,000+

İndir (8MB)

SMS Otomatik Yanıt/Otomatik Yanıtlayıcı, isteğe bağlı olarak yalnızca bir düğmeye dokunarak bildirimlere yanıt veren akıllı bir mesaj yanıtlama aracı olarak kabul edilir. Uygulama, SMS için otomatik mesajları ayarlama, yerleşik profesyonel işlevlerle birlikte hizmeti sese dönüştürme ve daha pek çok olağanüstü özellik sunar. Bir düğmeye dokunarak mesajlara hızla yanıt verin, Bluetooth bağlantısıyla otomatik olarak başlatıp kapatın veya mesajlarınızı bire bir şekilde kolayca odaklamanıza ve yönetmenize yardımcı olmak için birden fazla yenilikçi modla sürüş sırasında otomatik olarak başlatın.

SMS Otomatik Yanıtlama / Otomatik Yanıtlayıcı SMS Otomatik Yanıtlama / Otomatik Yanıtlayıcı

MESAJLARA ÖZEL ANDROID İÇİN OTOMATİK CEVAP

Uygulama otomasyonu özelliği, meşgul olduğunuzda SMS metin mesajlarını otomatik olarak yanıtlamanıza yardımcı olur. Otomatik açılma modu, sürüşe odaklanmanıza, zamandan tasarruf etmenize ve daha güvenli sürmenize yardımcı olmak için Bluetooth üzerinden araca bağlanır. Herkese açık mesajları yanıtlamaya ek olarak, bilgilerin güvenliğini sağlamak veya sizi rahatsız eden spam mesajlarını önlemek için özel bir mod da ayarlayabilirsiniz. Uygulama, özellikle Android kullanıcıları için daha aktif olmanıza ve ders çalışmanıza ve çalışmanıza odaklanmanıza yardımcı olan bir yardımcı yazılım olarak ayarlanmıştır.

SMS Otomatik Yanıtlama / Otomatik Yanıtlayıcı SMS Otomatik Yanıtlama / Otomatik Yanıtlayıcı

UYGUN AKILLI MOD

Mesajları tek bir tuşa basarak otomatik olarak yanıtlamanıza yardımcı olan en uygun akıllı mod ile modern teknoloji platformlarına dayalı olarak kurun. Kullanıcılar, yanıt sürecinin hızlı olması için otomatik mesajları ve kişiselleştirilmiş bilgileri özelleştirebilir. Bu uygulamanın benzersiz özelliği, sadece belirli bir zamanda aktif olan periyodik mesajlara net bir programla cevap vermesi ve aynı kişiye otomatik mod ile sadece bir cevap göndermesidir.

PROFESYONEL FONKSİYONLAR

Şu anda, uygulama yalnızca SMS yoluyla mesajlara ücretsiz otomatik yanıtları desteklemektedir. Bununla birlikte, daha fazla özelliği deneyimlemek için kullanıcılar, mesajlarınıza daha hızlı yanıt verme sürecini hızlandırmak için birçok gelişmiş işlevle istedikleri zaman ek işlevler satın alabilirler. Ek olarak, şu anda uygulama, uygulama kataloğu aracılığıyla birçok profesyonel işlevi desteklemektedir. Cevap vermeden kendi kendinize okuyabileceğiniz bir metin-konuşma otopilot, Bluetooth aracılığıyla arabanıza otomatik olarak bağlanır, böylece sürüş sırasında mesajlarınızı ve çok daha fazlasını kolayca yönetebilirsiniz. Seçtiğiniz ve hızlı bir şekilde gönderdiğiniz ilgili mesajları otomatik olarak görüntüleyin.

SMS Otomatik Yanıtlama / Otomatik Yanıtlayıcı SMS Otomatik Yanıtlama / Otomatik Yanıtlayıcı

ANA ÖZELLİKLER

  • Otomatik mesaj yanıtlama yalnızca SMS’i destekler ve mesajı hızlı bir şekilde özelleştirebilir.
  • Kişiselleştirilmiş bilgiler, metin mesajlarına yanıt verir ve istenmeyen mesajları otomatik olarak engelleyebilir.
  • Mesaj gönderildiğinde haber ver, otomatik mod ile aynı kişiye sadece bir cevap gönder.
  • Belirli bir zamanlanmış zamanda etkinleştirin; metin yalnızca periyodik mesajlara yanıt verir.
  • En iyi deneyimi sağlamak için reklam kaldırıcılı ve pilsiz uygulama.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız SMS Auto Reply ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir