Smoq Games 23 Pack Opener
Smoq Games 23 Pack Opener

Smoq Games 23 Pack Opener v2.30 APK (Sınırsız Para) indir


Smoq Games 23 Pack Opener Mod APK – Harika bir yeni animasyon kullanarak paketleri açın, ardından tüm kartları toplayın.

Android Android Oyun
4 ( 454 puan )
Fiyat: $0
İsim Smoq Games 23 Pack Opener
Yapımcı Smoq games
Tür Oyun
Boyut 116.59 M
Versiyon 2.30
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Smoq Games 23 Pack Opener is the most famous version in the Smoq Games 23 Pack Opener series of publisher Smoq games
Mod Version 2.30

İndir (116.59 M)

Smoq Games 23 Pack Opener MOD APK (Sınırsız nakit) sonunda hemen geri döndü, ayrıca her zamankinden çok daha iyi! Birkaç yeni özellikle birlikte, bu paket orifis simülatörü, hemen hemen her kart oyunu tutkunu için sahip olunması gereken bir şey. Tam olarak neyi dört gözle bekliyordun? Android işletim sistemi için Smoq Games 23 Pack Opener MOD APK‘yi şimdi indirin!

smoq games 23 pack opener 2 smoq games 23 pack opener 3

Smoq Games 23 Pack Opener oyununun anlaşılması ve anlaşılması çok basittir. Gerçek bir gelire mal olan kart paketleri satın alarak başlarsınız. Bunlar, çevrimiçi oyunda başka herhangi bir kartla takas edilebilir veya oyuncular oyun içi bir pazarda hepsini alıp satabilir. Genel oyun artık insanlara deneyim puanları ve para ile fayda sağlayan görevler ve başarılar sunuyor. Ek olarak, insanların ödül kazanmak için birbirlerine karşı yarışabilecekleri rekabetçi bir mod da var. Oyun çok bağımlılık yapıyor ve kesinlikle daha fazlasını elde etmek için geri dönüş yolunu bulmaya devam edecek.

Bazen zor durumda kalırsınız ve ticaret yapmanız gerekir. Bunu, şu anda gücünüz için bir şeyi başarmış olan örtüşen oyunculara periyodik olarak teklif vererek yapabilirsiniz veya muhtemelen sunduklarını kullanarak yaratıcı olabilirsiniz!

Mümkün olan en iyi takımı kurma hedefinize ne kadar yakın olursanız, bundan sonra bu iyileştirmeler kesinlikle yardımcı olacaktır. İnsanlar destek paketlerini kullandıkça ve Kadro Kurma Mücadelelerine hazırlanırken kendi takımlarını kurdukça veya diğer insanlara karşı çevrimiçi rekabet ederken; her maçın kendini ekranda gösterme biçiminde gözle görülür bir fark olduğunu gözlemleyebilirler – bu, diğer herkesin sahip olduğumuz şeyi dilediği anlamına gelir!

smoq games 23 pack opener 4 smoq games 23 pack opener 5 smoq games 23 pack opener 6

Tam olarak her şeyden çok ne istiyorsun? Basketbol mahkeme salonunuzda, bu nedenle hızlı bir şekilde karar verin! İster tüm takımları kazanıp teşhirdeki herkese hükmedin, ister sadece kendi başınıza bir o kadar ganimet elde edin, ne olursa olsun – burada her zevke tam olarak uyan şey var. Oyunlarımızın bir parçası olarak herhangi bir tehlike yoktur; hemen oynandıkları takdirde 24 saat içinde yüzde 100 kar elde etmeleri garanti edilir (bazı erkek ve kadınların biraz daha uzun süreye ihtiyacı olabilir). Ancak, tedarikler biterken onları kapmak için bir saniye daha beklemeyin çünkü talep genellikle teklifi karşılar veya teklifi aşar…


İndir (116.59 M)

Artık indirmeye hazırsınız Smoq Games 23 Pack Opener ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir