Smash Colors 3D
Smash Colors 3D

Smash Colors 3D v1.0.47 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Smash Colors 3D APK boş zamanlarınızda eğlenmek veya canlı şarkılarla hafifçe rahatlamak için uygun bir müzik oyunu olacaktır. Çalarken aynı zamanda bir akortçu ve profesyonel bir müzisyen de olabilirsiniz. Kendinizi canlı renklere sahip melodilere b

Android Android Müzik
4 ( 162 puan )
Fiyat: $0
İsim Smash Colors 3D
Yapımcı Badsnowball Limited
Tür Müzik
Boyut 53MB
Versiyon 1.0.47
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Smash Colors 3D is the most famous version in the Smash Colors 3D series of publisher Badsnowball Limited
Mod Version 1.0.47
Total installs 50,000,000+

Smash Colors 3D APK boş zamanlarınızda eğlenmek veya canlı şarkılarla hafifçe rahatlamak için uygun bir müzik oyunu olacaktır. Çalarken aynı zamanda bir akortçu ve profesyonel bir müzisyen de olabilirsiniz. Kendinizi canlı renklere sahip melodilere bırakın ve müziğinizi yapmak için gereken araçlar sanal bir alanda yüzen balonlardır.

OYUN ÇOK BASİT

Burası müzik yapacağınız ama heyecan verici bir şekilde engelleri aşarak eksiksiz bir şarkıyı tamamlayacağınız yer olacak. Önce en sevdiğiniz şarkılardan birini seçmeniz gerekecek, ardından başlat’a basacaksınız ve oyun sizi kapalı bir alana götürecek. Göreviniz ekranın ortasındaki bir topu kontrol etmek, bir şarkının melodisini oluşturmak için önünüzdeki aynı halkalara dokunmaktır. Şarkının sonuna kadar böyle devam edin ve o bölümü tamamladınız.

Ancak, aslında o kadar basit olmayacak çünkü yaylarda birçok farklı renk görünecek ve topu mevcut rengiyle yaya değdirmek için getirmeniz gerekiyor. Şarkı çalmaya başladığında top otomatik olarak ilerleyecek ve 360 ​​derece dönecek, bu yüzden sadece yönü istediğiniz gibi ayarlamanız yeterli. Ve yanlışlıkla topun aynı renkte olmayan bir konuma temas etmesine izin verirseniz, şarkı durur ve kaybedersiniz.

Smash Colors 3D – Ritim Oyunu Smash Colors 3D – Ritim Oyunu

BİRÇOK POPÜLER ŞARKI DENEYİMİ

Smash Colors 3D, aynı anda çalabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz yüzlerce farklı şarkıya sahip olduğundan, bir müzik çaların iyi bir versiyonu olarak kabul edilir. Yapımcı, gençlerin güncel zevklerini ve eğilimlerini yakalayarak bugün birçok popüler şarkıya dahil ederken çok ustaca davrandı. Bugün en popüler şarkılar listesinde yer alan çeşitli şarkı adlarını görebilirsiniz.

Yalnızca nicelik açısından değil, nitelik açısından da, çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz her türden tür var. Oyunda Pop, Rock N Roll ve hatta Klasik de mevcuttur. Sadece bu da değil, bazı şarkıcılar yeni çıkış yaptı veya 8x ve 9x nesillerinde bir zamanlar ünlü olan şarkılar yaptı. Dikkat çekici olan ise bu şarkıları normal bir şekilde dinleyebilmeniz ve son derece canlı remixlerinin keyfini çıkarabilmeniz.

TOPUNUZU DÜŞÜNÜN

Herhangi bir oyunda, görünüşünü değiştirmek veya karakterinizi güzel kostümlerle süslemek vazgeçilmezdir çünkü oynarken heyecan duygusu yaratacaktır. Oyunda bulunan şablonlarla topunuzun şeklini keyfi olarak değiştirebildiğiniz zaman bu oyun bile aynıdır. Sadece Görünümler bölümüne gidin ve kendinize tamamen farklı bir görünüme sahip mükemmel bir topunuz var.

Toplarınızın daha renkli görünmesi için gökkuşağı gibi bazı dokulara ve tasarımlara başvurabilirsiniz ya da çizgi filmlerden hoşlanıyorsanız örneğin süpermen karakterleri seçebilirsiniz. Daha birçok benzersiz ve heyecan verici şekil keşfetmenizi bekliyor ancak bunları elde etmek için yeterli sayıda elmasa sahip olmanız gerekiyor ve bunları reklam izleyerek toplayabilir ve ardından belirli sayıda elmas elde edebilirsiniz.

Smash Colors 3D – Ritim Oyunu Smash Colors 3D – Ritim Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Pop, Klasik ve Rock’tan birçok farklı türe sahip yüzlerce yeni hit şarkı koleksiyonu.
  • Oyun, yeni başlayanlar için oldukça basit ama her farklı ekranda çok çekici.
  • Topunuzu öne çıkarmak için süslemeniz için çeşitli şekiller ve dokular.
  • Grafikler, hafif bir rahatlama için uygun birçok canlı renkle 3D tarzında tasarlanmıştır.
  • Her seviyedeki görsel efektler, kendinizi uzayda gibi hissettirmek için çok göz alıcı ve büyülü.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Smash Colors 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBadsnowball Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir