SmartClock
SmartClock

SmartClock – LED Digital Clock v10.1.0 APK indir (VIP Kilitsiz) 2022


SmartClock, kullanıcılarına sıra dışı bir telefon deneyimi yaşatan bir uygulamadır. Cihaz üreticisinin sunduğu duvar kağıdı türlerinden aşırı derecede sıkıldıysanız, aradığınız uygulama bu olacaktır. Bu uygulama, kullanıcıların zamana ve hava durumun

Android Android Araçlar
5 ( 164 puan )
Fiyat: $0
İsim SmartClock
Yapımcı ZipoApps
Tür Araçlar
Boyut 8MB
Versiyon 10.1.0
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
SmartClock is the most famous version in the SmartClock series of publisher ZipoApps
Mod Version 10.1.0
Total installs 5,000,000+

İndir (8MB)

SmartClock, kullanıcılarına sıra dışı bir telefon deneyimi yaşatan bir uygulamadır. Cihaz üreticisinin sunduğu duvar kağıdı türlerinden aşırı derecede sıkıldıysanız, aradığınız uygulama bu olacaktır. Bu uygulama, kullanıcıların zamana ve hava durumuna göre kendi özel duvar kağıdı stilini oluşturmalarına olanak tanır.

SmartClock – LED Dijital Saat

DUVAR KAĞITLARININ BİRÇOK GEÇMİŞİ

Birçok mobil cihaz kullanıcısı, duvar kağıtlarının son derece sıkıcı ve kullanımdan ilham almadığından her zaman şikayet eder. O zaman neden kendi zevkinize, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir duvar kağıdı türü seçmeye çalışmıyorsunuz? SmartClock’a gelince, kullanıcılar nihayetinde kendileri için birçok farklı güzel arka plan türüne en uygun duvar kağıdını seçebilecekler.

NOVEL NEON IŞIK TEMASI

Uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz olağan duvar kağıtları türlerinin yanı sıra, deneyiminizi en çok geliştirmek istiyor. Bu, telefonunuzdaki parlak vurgularla kendinize çok benzersiz ve güzel bir neon ışıklı duvar kağıdı teması ekleyerek kendini gösterecektir. Ve bu duvar kağıdı teması, aynı zamanda, hafif bir gece lambası olarak kullanılmanın kullanışlı bir özelliğini de tamamen getirecektir.

HAVA DURUMU BİLDİRİMİ

Uygulama aynı zamanda kendiniz için seçmiş olduğunuz güzel arka plan katmanlarının üzerine başka bilgiler de getirmek istiyor. Kullanıcıların sıklıkla önemsediği ancak uygulamayı nadiren kontrol ettiği bilgi türlerinden biri de hava durumunun ekleneceğidir. Uygulama, son derece doğru ve ayrıntılı hava durumu uygulamasına dayalı olarak her günün hava durumu bilgilerini ekleyecektir.

SmartClock – LED Dijital Saat SmartClock – LED Dijital Saat

GÜNÜN GERÇEK ZAMANLI GÖRÜNTÜSÜ

Hava durumunu görüntülemenin yanı sıra, bir telefon duvar kağıdının sahip olması gereken en temel bilgilerden biri de saattir. Kullanıcının duvar kağıdındaki elektronik saat, gerçek zamanı bilmeleri ve kendi günlük zamanlarını en iyi şekilde yönetebilmeleri için harika bir özellik olacaktır. Bu bile, bir başkasının şimdiki zamanı sorması durumunda mükemmel bir yardımcı program olacaktır.

ÇOKLU SAAT YERLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

Ancak, kullanıcıların saat özelliğini yalnızca belirli bir konumda ana ekrana eklemesine izin veren diğer uygulama türleri yerine, SmartClock kendisine farklı bir yol seçer. Uygulamanın her zaman kullanıcılara farklı bireysel kullanıcılar için en iyi optimize edilmiş özellikleri sunabilme arzusu vardır. Bu nedenle, duvar kağıdındaki saat konumunu tercihlerinize veya izleme alışkanlıklarınıza göre ayarlama seçeneğine sonunda sahip olabileceksiniz.

MODERN PARALLAX ETKİSİ

Materyallerinizi oyunun gerektirdiği yerlere güvenli bir şekilde aktarabilecekseniz, kesin ve akıllı bir haritaya ihtiyacınız olacak. Brezilya’da küçük bir şehrin konumuna dayanmaktadır. Arama sürecinde size rehberlik etmesi için haritayı kullanarak zamandan ve emekten tasarruf ettiniz. Ayrıca, doğru yolu keşfettiniz. Her yol sizin için işaretlendi ve açıkça yönlendirildi, bu da oyuncuların oyunda gezinmesini kolaylaştırdı.

SmartClock – LED Dijital Saat SmartClock – LED Dijital Saat

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcıları neon modu gibi benzersiz duvar kağıtlarıyla ve birçok farklı kişisel özelleştirme özelliğiyle donatıyor.
  • Ekranı keyifli hale getirmek için kullanıcıların zevklerine ve kişiliklerine göre seçebilecekleri çok sayıda duvar kağıdı teması.
  • Saat özelliği günün her saatinde zamanınızı en iyi şekilde yönetmenizi sağlar.
  • Entegre hava durumu bildirim özellikleri, ekranınıza getirilen en son hava durumu bilgilerini getirecektir.
  • Modern Paralaks efekti, ekranınızda gerçek kaydırma deneyimini yaşamanıza yardımcı olacaktır.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız SmartClock ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZipoApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir