Smart Note
Smart Note

Smart Note v4.2.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Akıllı Not – Notlar, Not Defteri, Yapılacaklar, Hatırlatma sizi düzenleyicinin dünyasına götürür. Bu, fikirlerinizi yakalamanıza ve düzenlemenize izin veren kısa ve öz bir not defteri gibidir. Şimdiye kadar bu uygulamaya baskı ve optimizasyon özellik

Android Android Araçlar
5 ( 704 puan )
Fiyat: $0
İsim Smart Note
Yapımcı Superior Mobile Apps
Tür Araçlar
Boyut 6MB
Versiyon 4.2.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Smart Note is the most famous version in the Smart Note series of publisher Superior Mobile Apps
Mod Version 4.2.2
Total installs 500,000+

İndir (6MB)

Akıllı Not – Notlar, Not Defteri, Yapılacaklar, Hatırlatma sizi düzenleyicinin dünyasına götürür. Bu, fikirlerinizi yakalamanıza ve düzenlemenize izin veren kısa ve öz bir not defteri gibidir. Şimdiye kadar bu uygulamaya baskı ve optimizasyon özellikleri eklendi. Bu düzenleyicide, programınızı ve notlarınızı istediğiniz yerde yönetebilirsiniz. İşinizi mümkün olan en kısa sürede bitirebilmeniz için size hızlı ve basit bir not defteri düzenleme deneyimi sunar. Özellikle, indirmek de ücretsizdir.

Akıllı Not – Notlar, Not Defteri, Yapılacaklar, Hatırlatıcı Akıllı Not – Notlar, Not Defteri, Yapılacaklar, Hatırlatıcı

FARKLI ŞEKİLLERDE AKTİF

Smart Note’un yapacağı ilk yol, bir metnin başlangıcını yazmak, muhtemelen hepsi aynı metin notunda birleşen resimler, kontrol listeleri ve dosyalar eklemektir. İkinci yol ise nota ses ekleme hakkına sahip olacak, böylece daha hızlı not alma ve zamandan tasarruf etmiş olacaksınız. Üçüncüsü, özel kontrol listesi notlarıyla işleri halletmek için bir kontrol listesi oluşturacak olan izleyicidir. Dördüncü yol, sadece basit bir adım, belgeyi taramaktır; program otomatik olarak etkinleştirilecek ve metni nota koyacaktır.

Akıllı Not – Notlar, Not Defteri, Yapılacaklar, Hatırlatıcı Akıllı Not – Notlar, Not Defteri, Yapılacaklar, Hatırlatıcı

BÜYÜK FONKSİYONLAR

Başkalarının bir bireyin mahremiyetine bakmasını önleyin. Bu uygulamada, verilerinizi daha iyi korumak için şifreler ayarlayabilir ve bir güvenlik kilidi etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, veri kaybını önlemek için notlarınızı kolayca Google Drive’a yedekleyebilirsiniz ve ayrıca Google Drive’dan geri yüklemek de kolaydır. Bu cihaz ayrıca, notlarınızı görüntülemeyi daha kolay hale getirmek için kullanıcılara birkaç Ekran ekranı sağlar; ana ekranınıza widget ekleyebilir ve notlarınıza bakabilirsiniz. Ana ekranınıza bir widget yerleştirmek için ana ekranınıza gidin, boş bir alana dokunup basılı tutun ve widget seçeneğini seçin.

Akıllı Not – Notlar, Not Defteri, Yapılacaklar, Hatırlatıcı Akıllı Not – Notlar, Not Defteri, Yapılacaklar, Hatırlatıcı

MAKUL İŞİN YARDIM ORGANİZASYONU

Akıllı Not, yapılacaklar listenizin mantıklı bir şekilde düzenlenmesi için notları birlikte gruplayarak kategori yığınları oluşturmanıza yardımcı olur, kullanıcıların yalnızca dağıtmak için ona bakmaları yeterlidir. Bu cihaz aynı zamanda tüm notlarınızdaki notları anahtar kelimelere göre aramanıza yardımcı olarak bulmanızı kolaylaştırır. Kullanıcılar, önemli hiçbir şeyi kaçırmamanız için notlar için bir hatırlatıcı da ekleyebilir. Henüz kimsenin sizin için makul bir program, medeni bir yaşam tarzı düzenlemediğini düşünüyorsanız, bu akıllı uygulamanın sizi desteklemesine izin verin.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız Smart Note ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir