Smart Launcher 6
Smart Launcher 6

Smart Launcher v6 b038 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Smart Launcher 6, kullanıcıların telefonlarındaki tüm işlevleri en verimli ve odaklanmış şekilde başlatmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. Üstelik tüm günlük görevleriniz hiç olmadığı kadar mantıklı ve erişilebilir olacak. Arama sürecindeki karış

Android Android Araçlar
4 ( 386 puan )
Fiyat: $0
İsim Smart Launcher 6
Yapımcı Smart Launcher Team
Tür Araçlar
Boyut 13MB
Versiyon 6 build 038
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Smart Launcher 6 is the most famous version in the Smart Launcher 6 series of publisher Smart Launcher Team
Mod Version 6 build 038
Total installs 10,000,000+

İndir (13MB)

Smart Launcher 6, kullanıcıların telefonlarındaki tüm işlevleri en verimli ve odaklanmış şekilde başlatmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. Üstelik tüm günlük görevleriniz hiç olmadığı kadar mantıklı ve erişilebilir olacak. Arama sürecindeki karışıklığı önlemek için hemen hemen her uygulama ekranınızda çok düzgün ve ayrıntılı bir şekilde düzenlenmiştir. Bu, birçok kişi tarafından çok takdir edilen ve güvenilen bir Android uygulaması olarak kabul edilir.

Akıllı Başlatıcı 5 Akıllı Başlatıcı 5

 

BAZI UYGULAMALARI OTOMATİK OLARAK SINIFLANDIRMA KAPASİTESİNE SAHİPTİR

Kullanıcılar Smart Launcher 5’i kullanırken uygulamaları düzenlemeyi tamamen kolaylaştırabilir. Tüm uygulamalar, yetkili içerikleriyle ilişkili belirli kategorilere otomatik olarak bölünecektir. Bu özellik sayesinde zaman kaybetmenize gerek kalmayacak ve önemli ölçüde zaman kaybı yaşayacaksınız. Bu kadar ince ve çekici avantajları ile birçok kişi tarafından beğenilmiş, tatmin olmuş ve ortaya koydukları tüm ihtiyaçları karşılamıştır.

BAZI ÇEVRESEL TEMALARLA BAĞLANIN

Smart Launcher 5, istediğiniz rengi kendiniz seçmenize ve sizin için muhteşem ve taze bir telefon duvar kağıdı oluşturmak için en hızlı şekilde değiştirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, kullanıcıların masaüstünde görünen bazı yazı tiplerini ayarlamalarına da izin verilir. Genel olarak, her kişi yazı tipi boyutunu büyük, küçük, tam kendilerine uygun olacak şekilde değiştirme ve aynı zamanda telefonlarına yüklemek için kendileri için en uygun ve görülmesi kolay yazı tipini seçme hakkına sahip olacaktır.

Akıllı Başlatıcı 5 Akıllı Başlatıcı 5

TAM BİLGİ İÇİN ARAYIN

Bir şey aramanız gerekiyorsa, Smart Launcher 5’te bulunan arama çubuğuna tıklayın. Burada herhangi bir içerik girme hakkınız var. Sadece birkaç saniye içinde doğru sonuçları alacaksınız. Ayrıca bu işlev, tüm kişilerinizi veya uygulamalarınızı çok rahat ve fazla çaba harcamadan bulmanızı da kolaylaştırır. Bunun yenilikçi bir uygulama olduğu ve günlük hayatta size çok yardımcı olduğu söylenebilir.

UYGULAMALARINIZI PİNLERLE KORUYUN

Smart Launcher 5, bir uygulama kullanırken gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur. Uygulama bazı kritik bilgiler içeriyorsa, bir şifre belirleyebilirsiniz. Kendinize, sizden başka kimsenin bilemeyeceği kişisel bir pin kodu belirlemenize izin verilir. Ayrıca, en gizli ve güvenli bir şekilde koruma ihtiyacı hissediyorsanız, bazı uygulamaları da gizleyebilirsiniz. Kısacası, herhangi bir bilgi sızdırma konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü bu uygulama her zaman takip eder ve bu cihazdaki tüm uygulamaların sağlam bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Akıllı Başlatıcı 5

KENDİNİZE EN İYİ DUVAR KAĞITINI SEÇİN

Smart Launcher 5 sayesinde tüm farklı kaynaklardan birçok görsel ile keşfetme ve ufkunuzu genişletme fırsatına sahip olacaksınız. Fotoğraflar kompozisyon ve renk açısından son derece zengin ve çeşitlidir. En incesine bakarak hafif ve sade bir duvar kağıdı seçebilirsiniz; sadece bakmak iyi hissetmek için yeterlidir. Bu nedenle, ekranı kaldırmak için canlı, çekici ve mükemmel bir görüntü seçin.


İndir (13MB)

Artık indirmeye hazırsınız Smart Launcher 6 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSmart Launcher Team

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir