Smart Launcher 6
Smart Launcher 6

Smart Launcher 6 v6.1 b052 APK (Premium Kilitsiz) indir

Smart Launcher 6 Mod APK, kullanıcıların varsayılan cihazlarında ana ekranla veya sistemle etkileşimlerinde mükemmel bir geliştirmedir. Ayrıca, özelleştirilebilir bir başlatıcı aracılığıyla etkileşimde olağanüstü yenilik sağlar.

Android Android Kişisel
4 ( 630 puan )
Fiyat: $0
İsim Smart Launcher 6
Yapımcı Smart Launcher Team
Tür Kişisel
Boyut 17.14 M
Versiyon 6.1 b052
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Smart Launcher 6 is the most famous version in the Smart Launcher 6 series of publisher Smart Launcher Team
Mod Version 6.1 b052

Smart Launcher 6 MOD APK’yı yüklediğinizde akıllı telefonunuz yakında en uygun yöntemle düzenlenecek ve yönetilecektir. Hiçbir şey kaybetmemek, ancak yine de bu uygulamanın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için MOD APK (gelişmiş Kilit Açık) sürümünü kolayca indirebilirsiniz.

smart launcher 6 1 smart launcher 6 2

Smart Launcher 6 MOD APK hakkında – Bugün Android işletim sistemindeki en iyi özelleştirme uygulaması

telefon herkes için en önemli alet. Her gün çok kullandığımız bir şey. Smart Launcher 6 ile bu uygulama muhtemelen cihazı çok daha ilginç hale getirecek. Yalnızca kullanıcı arabirimini değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda bu uygulama, günlük aramanızı çok daha mantıklı hale getirmek için ekrandaki bilgileri düzenlemenize de yardımcı olur. Smart Launcher 6’yı ilginç bulursanız, daha iyi anlamak için aşağıdaki kısa makaleye göz atın!

smart launcher 6 3 smart launcher 6 4

Görünümü değiştir

Telefonlarımızı her gün bolca kullanıyoruz. Telefonun yepyeni bir kullanıcı arayüzü ile karşımıza çıkması durumunda, telefonu her açtığımızda kendimizi çok daha ilginç hissetmemize yardımcı olacaktır. Smart Launcher 6 ile, yalnızca çeşitli basit adımlarla telefonunuzu yenilemek için değiştirmek mümkündür. Buna gerçekten ihtiyaç varmış gibi görünmüyor. Ama bana güvenin, Smart Launcher 6’nın getirdiği şey kesinlikle sizi aşık edebilir.

smart launcher 6 5 smart launcher 6 6

Diğer birçok ilginç kaynak

Telefonunuza yalnızca yenilikçi ve garip bir ekran vermekle kalmaz, Smart Launcher 6 ayrıca telefonunuza çok sayıda destekleyici işlev getirir. Genellikle bu uygulama ekran düzenini anında düzenleyerek telefonu daha mütevazı hale getirir. Smart Launcher 6, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda düzen teması sağlar. Bilimsel olarak düzenlenmiş çağdaş bir kullanıcı arabirimi, uygulamaları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olacak ve ek zaman kazandıracaktır. Smart Launcher 6 aynı zamanda çeşitli harika motifler içeren simge paketleri sağlar, hepsinden iyisi onları yeniden boyutlandırabilmenizdir. Tüm simgelerin, ekran yazılımını daha özel ve kişisel hale getirmesi olasıdır.

smart launcher 6 7 smart launcher 6 8

Özet

Smart Launcher 6’nın çok fazla modeli var ve hangisinin telefonunuza en uygun olduğunu belirlemek için bunları deneyecek sabrınız yok mu? Endişelenmeyin, sadece uygulama ile ilgili web sayfasına bakmak istiyorsunuz, ihtiyacınız olan şablonu seçin. Hemen Smart Launcher 6’nın ekranı, az önce seçtiğiniz tasarımla benzer tasarıma sahip bu telefonun ana ekranında görünecektir. Bunu yaparak, değiştirmek için bir şablon seçmeden önce incelemeyi görüntüleyebilirsiniz.


İndir (17.14 M)

Artık indirmeye hazırsınız Smart Launcher 6 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSmart Launcher Team

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir