Slugterra: Slug It Out 2
Slugterra: Slug It Out 2

Slugterra: Slug it Out 2 v5.0.2 APK (Sınırsız Para) indir


Slugterra: Slug it Out 2 Mod APK, iyi bir estetik ve zorlu hedeflere sahip eğlenceli bir oyundur. Sapancılara karşı zafere giden yolu vurun ve arenayı kontrol edin! Eğlenceli ve zorlu sümüklü böcek atıcı oyunu. Gezegen benzeri tünellerde bulmacaları

Android Android Bulmaca
4 ( 662 puan )
Fiyat: $0
İsim Slugterra: Slug it Out 2
Yapımcı Epic Story Interactive
Tür Bulmaca
Boyut 266.44 M
Versiyon 5.0.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Slugterra: Slug it Out 2 is the most famous version in the Slugterra: Slug it Out 2 series of publisher Epic Story Interactive
Mod Version 5.0.2
MOD 1
  • MENÜ MODU
  • Tek vuruşta öldürme (savaşta)
  • Sınırsız jeton (günlük ödülden)
  • Ücretsiz yükseltme
  • Madeni para ile ücretsiz yiyecek satın alın (dükkanda)

MOD 2
  • sınırsız para
Bazı Sandıkları açtığınızda çok para kazanabilirsiniz.

İndir (266.44 M)

Slugterra: Slug it Out 2 MOD APK

Slugterra: Slug it Out 2 MOD APK, günümüzde birçok genç oyuncu için daha iyi bir bulmaca çözme oyunudur. Salyangoz boyunca dönen çeşitli miktarlar ve denemelerle, zor bir günün ardından sonunda eğleneceksiniz. Slugterra: Slug it Out 2‘ye hazır mısınız? Aşırı miktarda yer kaplamaz, ancak bu oyun size birçok yardımcı şey getirir.

slugterra slug it out 2 1

Birçok ilginç bulmaca ve miktar

Slugterra: Slug it Out 2 alanına vardığınızda, göreviniz sapancıları yenmek ve arenanın efendisi olmak için büyük bir sümüklü böcek ordusu kurmaya başlamalıdır. Bir kral, kürenizi kolayca yönetebilmek ve idare edebilmek için kendisini çeşitli öğelerle donatmalıdır. Bu özel yepyeni sürümle, bir dizi heyecan verici ve ayrıntılı zorluklarla beyninizi uçurabilecek maceralı bir sümüklü böcek vuran çevrimiçi oyun olacak. Farklı gezegenler gibi görünen farklı mağaralarda bulmacaları çözün, sümüklü böcek yetiştirin ve sümüklü böcek ustalarıyla ateşli savaşlar oynayın. Slug it 2, becerilerinizi sınayan harika görünümler ve zor görevlerle iki kat daha keyifli hale getiriyor.

slugterra slug it out 2 2

Salyangozların yaşamını öğrenin ve öğrenin

Slugterra’da yaşayan hayvanlarla buluşmak için yüzeyin altına inin Slugterra: Slug it Out 2. Belki de onların günlük yaşamlarını merak ettiniz? Göz kamaştırıcı, yüksek teknolojili yeraltı dünyasında, sizi neyin beklediğini görmek için 99 mağaranın her köşesini keşfedin. İlerledikçe olabildiğince çok sümüklü böcekle arkadaş olmayı unutma; her birinin, güçlü büyülü canavarlara dönüşebilecekleri özel bir yeteneği var. Sülük arkadaşlarınızın gücünü kullanın, hepsini eğitin ve hepsini destansı bir Megamorf türüne dönüştürün. Kolayca harika bir arkadaş olmak için sohbet edin ve kendi dünyaları hakkında bilgi edinin. Aynı zamanda seçkin bir dost olan bir kral, salyangoz dünyasındaki yolculuk hakkında birkaç şey paylaşır.

slugterra slug it out 2 3

Basit çevrimiçi oyun ve kazançlar

Deneyimli bir Sümüklüböcek Avcısı olduktan sonra, çoğu Sümüklüböcüğün ünlü ataları olan Elementallerin gücünü yönetebileceksiniz! Slug terra’nın kısa bir geçmişini bir araya getirmek için yepyeni arkadaşlar, yepyeni rakipler veya yepyeni bilgiler bulacaksınız. Bu salyangoz küresinde herhangi bir türle ve yaşamla mücadeleye hazır olun. Çevrimiçi oyunun ilkelerini kavrayın ve mücadeleyi hemen fethetmeye başlayın.


İndir (266.44 M)

Artık indirmeye hazırsınız Slugterra: Slug it Out 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEpic Story Interactive

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir