SLING
SLING

SLING: Live TV, Shows & Movies v9.0.77229 APK (En Son) indir 2022


SLING, çeşitli türlere sahip bir eğlence kanalları koleksiyonudur ve 22'den fazla farklı dili destekler. Bunun birçok farklı yaşa uygun deneyimler getiren bir uygulama olduğu söylenebilir.

Android Android Eğlence
5 ( 762 puan )
Fiyat: $0
İsim SLING
Yapımcı Sling TV L L C
Tür Eğlence
Boyut 35MB
Versiyon 9.0.77229
MOD En Son
Orjinal Google Play
SLING is the most famous version in the SLING series of publisher Sling TV L L C
Mod Version 9.0.77229
Total installs 10,000,000+

İndir (35MB)

SLING, kimsenin görmezden gelemeyeceği etkileyici bir eğlence kaynağı sağlayan bir uygulamadır. Her sabah haberleri takip edebilir veya sevdiğiniz sporu takip edebilirsiniz. Aynı zamanda ailenizle birlikte film izleyebilir veya yeni yaşam biçimleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca her zaman çocuklara uygun programlar ve birden çok platformda kullanılabilen ve birden çok dili destekleyen uygulamalar olacaktır.

SLING: Canlı TV, Şovlar ve Filmler SLING: Canlı TV, Şovlar ve Filmler

EĞLENCEYİ ÖNÜNÜZE TAŞIMAK

SLING’de kullanıcılar, kolayca bulabileceğiniz çeşitli benzersiz içeriklerle sonsuz bir eğlence kaynağı bulabilecekler. Haberleri takip edebilir, en sevdiğiniz sporcuların spor maçlarını izleyebilir ve hatta çocuklarınızın yaşlarına uygun içerikleri izlemesine izin verebilirsiniz. Bu nedenle, herhangi bir kullanıcının kendilerine getirebileceklerinden zevk almak için kullanması gereken bir uygulama olarak görülebilir.

BİRÇOK KİŞİ İLE KULLANIMI KOLAY DOSTU ARAYÜZ

SLING’i kullanmaya başladığınızda, en sevdiğiniz programları kesinlikle kolaylıkla bulacaksınız. Özellikle, bildiğiniz tamamen temel anahtar kelimeleri kullanarak arama yapabilir veya uygulamanın desteklediği programlar listesinden yararlanabilirsiniz. Programları farklı özelliklere göre kategorize edecek ve kullanıcılara önerilerde bulunacaktır. Yani, bir süre aradıktan sonra, kendinize bir seçeneğiniz olabilir.

HABERLERİ İZLEYİN VE HEYECAN VERİCİ SPOR MAÇLARINI TAKİP EDİN

Herhangi bir kullanıcının SLING’de kaçırmayacağı ilk programlama türü, bulabilecekleri haber kanallarıdır. Özellikle, önemli bilgileri günlük olarak güncellemek için CNN, Fox News, CNBC ve diğerleri gibi ünlü haber kanallarını kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca ESPN, ESPN 2 gibi kanallar sporu seven ve sevdiği sporla harika vakit geçirenler için uygun seçeneklerdir.

SLING: Canlı TV, Şovlar ve Filmler SLING: Canlı TV, Şovlar ve Filmler

AİLE EĞLENCENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Haberler ve sporun yanı sıra, SLING’de ailenizle keyfini çıkarabileceğiniz başka eğlence kaynakları da bulabilirsiniz. Çok sayıda film ve şov izlemenizi ve tabii ki başkalarıyla gişe rekorları kıran bir filmin tadını çıkarırken harika bir rahatlama anı bekliyor. Ayrıca, doğru programlar size yemek yapmayı sevenler için aileniz için yemek pişirmek için yeni tarifler getirebilir.

ÇOCUKLARIN FİLMLERİ NASIL İZLEDİĞİNİ İZLEYİN

Yukarıdaki programlar yetişkinler için uygundur ve uygulama aynı zamanda Disney gibi ilgili programlarla çocukların yaşlarını da destekler. Ayrıca, konu çocuklarınızın Cartoon Network izlerken doğru eğlence zamanını yaşamalarına izin vermek olduğunda daha uygun seçimler yapmanıza yardımcı olur.

BİRÇOK FARKLI CİHAZDA GÖRÜNTÜLEME DESTEK

Dizi izlemeyi seviyorsanız ve internet varken en sevdiğiniz kanalları izlemek istiyorsanız, uygulama birçok platform ve cihazı desteklediği için endişelenmenize gerek yok. Uygulamayı akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebilir ve keyfini çıkarmak için rahatça uzanabilirsiniz. Aynı zamanda, bir süre çalıştıktan sonra, PC platformu hemen ardından neşe bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, sahip olduğunuz akıllı TV’lerde uygulamayı indirme talimatlarını da görebilirsiniz. 22’den fazla farklı dili destekler.

SLING: Canlı TV, Şovlar ve Filmler SLING: Canlı TV, Şovlar ve Filmler

Kullanıcılar, uygulamanın sunduğu çok sayıda programdan etkilenecekler:

  • Bu, kullanıcıların beğendikleri programı kolayca bulabilecekleri çeşitli türlerde ve dillerde bir eğlence kaynağıdır.
  • Günlük olarak izlenebilecekleri birçok popüler haber kanalı bulabilir veya favori sporcuları ile heyecanlı spor maçlarını izleyebilirler.
  • Ayrıca dilediğiniz zaman ailenizle birlikte izleyebileceğiniz birçok film, eğlence, yaşam tarzı programı keşfedebilirsiniz.
  • Uygulama ayrıca çocuklara Disney, Cartoon Network gibi uygun programlar sunar ve ebeveynlerin içerikleri hızlı bir şekilde yönetmesine yardımcı olur.
  • Bu programları dilediğiniz platformdan izleyebilirsiniz; uygulama akıllı TV’ye bile kurulabilir.


İndir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız SLING ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir