SLIME - ISEKAI Memories
SLIME - ISEKAI Memories

SLIME ISEKAI Memories v1.2.40 APK indir (Menü/Hasar/Ölümsüz) 2022

Bandai Namco, Slime ISEKAI Memories Mod APK'sını yayınladı. Oyun, That Time I Got Reincarnated As A Slime adlı animeden uyarlanmıştır.

Android Android Rol Oyunu
4 ( 821 puan )
Fiyat: $0
İsim SLIME - ISEKAI Memories
Yapımcı BANDAI NAMCO Entertainment Inc
Tür Rol Oyunu
Boyut 925MB
Versiyon 1.2.40
MOD Menü/Hasar/Ölümsüz
Orjinal Google Play
SLIME - ISEKAI Memories is the most famous version in the SLIME - ISEKAI Memories series of publisher BANDAI NAMCO Entertainment Inc
Mod Version 1.2.40
Total installs 500,000+
MENÜ MODU Tek atışta öldürmek Tanrı modu Otomatik kazanma
MENÜ MODU Tanrı modu Solmuş Düşmanlar Otomatik Kazanma Hasar Çarpanı Savunma Çarpanı

SLIME ISEKAI Memories APK oyuncuların temel aldığı orijinal romanın harika anılarını yeniden yaşamalarını sağlayan benzersiz ve etkileyici bir rol yapma macera oyunudur. Yolculuk şimdi yeni bir dal oluşturacak ve oyuncular canavar krallıkları için yeni yetenekler veya potansiyeller toplayabilecek, inşa edebilecek ve yaratabilecekler. Her şeyden önce, oyuncular tüm geliştirme yönlerine kendi beğenilerine göre karar verdikçe, savaşlar artık daha destansı ve egzotik olacak.

SLIME – İSEKAI Anıları

YENİ BİR MACERAYA BAŞLAYIN

Bir slime olarak reenkarne olduktan sonra, çeşitli ilginç seçenekler yarattığı için oyuncunun SLIME’daki yolculuğu ve ilerlemesi değişecektir. Gelişim yönüne bağlı olarak, oyuncunun krallığı inşa ederken etkisi büyüktür, hatta birçok yeni düşmanla karşı karşıya kalır ve tüm yeteneklerini emer. Ondan önce, basit bir balçıktan korkunç bir varlığa dönüşmeleri ve değer verdiklerini korumaları gerekiyordu.

SLIME – İSEKAI Anıları

YENİ YOLCU VE YARDIMCI TOPLA

Yoldaşlar ve yoldaşlar, oyuncuları savaşlarda coşkuyla destekleyecekleri için önemli kişilerdir. Öyle olsa bile, birçok önemli mekanik veya işlev, yeni potansiyelleri veya beceri kombinasyonlarını genişletirken en iyi savaş performansı için bunların bir kombinasyonunu gerektirir. Gelecekte, oyuncunun düşmanlardan edindiği beceriler veya işlevler gerçek savaşta kullanılabilir ve birçok fayda elde edebilir.

SLIME – İSEKAI Anıları

BENZERSİZ VE İNTERAKTİF SİPARİŞ TABANLI MEKANİZMA

SLIME’daki ana savaş mekanizması sıra tabanlıdır ve oyuncular en iyi etkiyi elde etmek için her turda her yeteneği kullanmalıdır. Ancak karşılaştıkları canavarın türüne bağlı olarak beceri setlerini değiştirmeleri gerekir. Oyuncular bile birçok kontrpuan oluşturmak için her öğeyi veya özelliği birleştirmelidir. Ayrıca, kadroda kullanılan karakterin türüne bağlı olarak, oyuncunun becerilerini harekete geçirmek için her şeyin gücü sürekli değişir.

SLIME – İSEKAI Anıları

HAYALİNİZDEKİ ZAMAN TASARIM

Dövüşmenin yanı sıra, en iyi şey tüm ırklar için bir kasaba inşa etmek ve sonra onları birçok farklı yöne geliştirmek. Sistemdeki tüm binaların, oyuncunun şehri yönetmesi, hatta konumu değiştirmesi veya performansı önemli ölçüde iyileştirmesi için kullanımları vardır. Bununla kalmayıp, tüm şehri dekore etmek de birçok fayda ve mutlak bir rahatlık duygusu getirdikleri için eğlence dolu.

SLIME – İSEKAI Anıları

OTANTİK VE MUTLAK ANIME GRAFİKLERİ

SLIME’daki grafikler, her detayın veya etkileşimin canlı ve hassas olduğu mükemmel bir animeden çıkmak gibidir. Buna ek olarak, savaşların ilerlemesi ve etkileri göz alıcıdır ve şeylerin hissini veya cazibesini yeni zirvelere yükseltir. Oyuncunun bu yolculuğun ana karakteri olma hissini ve deneyimini canlandırmak için özel sahneler veya etkileşimler de orijinal anime sahnelerine dayanacaktır.

SLIME – İSEKAI Anıları

DIŞ DÜNYAYA MACERA

Orijinal animedeki dünyayla karşılaştırıldığında, oyun artık oyuncuların maceraya atılmaları ve kendi yollarında keşfetmeleri için yeni olanaklar sunuyor. Her şeyden önce, birçok özel bölgedeki kabileler veya yaratıklar, savaşın başlangıcında kişilik, görünüm ve beceriler açısından da mükemmel bir şekilde inşa edilmiştir. Ayrıca, oyuncu özel koşulları tamamladığında veya bağlantılı alanlara girdiğinde bazı özel aşamalar veya senaryolar ortaya çıkıyor.

SLIME, oyuncuların kendi yollarına göre lüks bir hayat inşa edip keyfini çıkarabilecekleri harika bir oyundur ve potansiyelle doludur. Bunun da ötesinde, anime tarzı görseller bir çok keyifli duyguyu beraberinde getirirken oyuncuların oyundan zevk alması için birçok benzersiz olasılık sunacak.


İndir (925MB)

Artık indirmeye hazırsınız SLIME - ISEKAI Memories ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBANDAI NAMCO Entertainment Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir