Sleep Faster
Sleep Faster

Sleep Faster, Meditation Pro v2.14.43 APK (Ücretsiz) indir 2022


Sleep Faster, Meditation Pro, kullanıcıların daha hızlı uykuya dalmasına ve konsantrasyonunu artırmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Ücretsiz olarak deneyimleyin ve hayatınızı iyileştirin.

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 320 puan )
Fiyat: $0
İsim Sleep Faster
Yapımcı Crispysoft
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 91MB
Versiyon 2.14.43
MOD Ücretsiz
Orjinal Google Play
Sleep Faster is the most famous version in the Sleep Faster series of publisher Crispysoft
Mod Version 2.14.43
Total installs 10,000+

İndir (91MB)

Uykusuzluk ertesi gün sizi kolayca yorabilir. Günümüzde herkes, her gün daha iyi uyuma sorununa bir çözüm bulmak için birlikte çalışıyor. Sleep Faster Meditation Pro, etkinliği ve faydaları nedeniyle birçok kişi tarafından deneyimlenen ve beğenilen bir uygulamadır. Sadece daha rahat uyumakla kalmaz, aynı zamanda bu uygulama gürültüye dayalı bir prensiple konsantrasyonunuzu artırmanıza da yardımcı olur.

Daha Hızlı Uyu, Meditasyon Uzmanı Daha Hızlı Uyu, Meditasyon Uzmanı

GÜRÜLTÜ – UYUMSUZLUĞUN NEDENİ AMA AYRICA ÇÖZÜMÜ

Her an ses ile çevriliyiz. Fark etmemiş olabilirsiniz ama bizim hiç sakin bir ortamımız olmadı. Yüksek sesler genellikle dikkat dağıtıcı ve rahatsız edicidir. Eğer uykuya dalmak üzereyseniz, kulaklarınız yüksek frekanslı bir ses duyar; kesinlikle uyuyamayacaksınız. Ancak doğru gürültü frekansına sahip bir mekandaysanız, ruh haliniz tamamen rahatlayabilir.

BEYAZ GÜRÜLTÜ VE KULLANIMLARI

Daha Hızlı Uyu, Meditation Pro, beyaz gürültü kullanma ilkesiyle çalışır. Beyaz gürültü, normal gürültüden yaklaşık 10 desibel daha yüksek olan gürültüdür. Beyaz gürültü, yağan yağmur, çarpan dalgalar gibi çevremizdeki doğal sesleri içerir. Beyaz gürültü alanı koşullarında çalışmak, arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmaya ve konsantrasyonu artırmaya yardımcı olur. Kullanıcılar, bir haftadan fazla kullanımdan sonra etkiyi hemen fark edeceklerdir; beyaz gürültü ile çalışırken, çalışma hızı normalden daha hızlı ve daha verimli olacaktır.

Daha Hızlı Uyu, Meditasyon Uzmanı Daha Hızlı Uyu, Meditasyon Uzmanı

DAHA HIZLI UYKU, DAHA İYİ UYKU

Bu uygulamadaki beyaz gürültünün başka bir kullanımı, kullanıcıların daha kolay uykuya dalmasına yardımcı olmaktır. Doğanın sesleri ile doğal bir ortamda meditasyon yapma hissini yaşayacaksınız. İyi bir ruh hali uykuya dalmayı kolaylaştırır. Sonuç olarak, uykusuzluğu, uyku güçlüğünü veya huzursuz uykuyu iyileştirmek mümkündür. Uygulama koleksiyonunda aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yatıştırıcı ses var. En sevdiğiniz müziği seçin, keyfini çıkarın ve daha iyi uyuyun!

ANA ÖZELLİKLER

  • Beyaz gürültüden yapılan yatıştırıcı müzik dinleyerek uykusuzluk, uyku sorunu veya derin uyuyamama endişesini yenin.
  • Beyaz gürültü, normal gürültüden yaklaşık 10 desibel daha yüksektir ve genellikle rüzgar, yağmur vb. gibi doğal ortam sesleridir.
  • Her kişinin tercihlerine uygun seslerin, temaların çeşitliliği
  • Beyaz gürültü içeren bir ortamda çalışmak, diğer gürültüleri ortadan kaldırmaya ve işe daha fazla odaklanmaya yardımcı olarak yüksek verim sağlar.
  • Doğal bir alanda meditasyon yapmak gibi, ruh halinizi daha keyifli ve rahat hale getirmek için uyumadan önce rahatlatıcı bir müzik seçin.


İndir (91MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sleep Faster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir