Sleep As Android
Sleep As Android

Sleep as Android v20220609 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Alarm zil sesini her duyduğunuzda korkuyor musunuz? Yoksa kaç saat uyuduğunuzu da bilmek ister misiniz? Sleep as Android, kullanıcıların tüm bu ihtiyaçlarını karşılamak için doğdu. Bu bilimsel uygulama, kullanıcılardan çok sayıda övgü ve değerli katk

Android Android Araçlar
5 ( 891 puan )
Fiyat: $0
İsim Sleep as Android
Yapımcı Urbandroid (Petr Nálevka)
Tür Araçlar
Boyut 34MB
Versiyon 20220609
MOD Premium Ekstra
Orjinal Google Play
Sleep as Android is the most famous version in the Sleep as Android series of publisher Urbandroid (Petr Nálevka)
Mod Version 20220609
Total installs 10,000,000+
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı - ek anahtar gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Google Fit çalışır;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller

Alarm zil sesini her duyduğunuzda korkuyor musunuz? Yoksa kaç saat uyuduğunuzu da bilmek ister misiniz? Sleep as Android, kullanıcıların tüm bu ihtiyaçlarını karşılamak için doğdu. Bu bilimsel uygulama, kullanıcılardan çok sayıda övgü ve değerli katkılar alıyor. Daha spesifik olarak, kullanıcılar, önemli ihtiyaçlarımızı karşılamak için uygulamaya eklenen yenilikleri ve kullanışlı özellikleri her zaman göreceklerdir.

Android olarak uyu: Uyku döngüsü alarmı

MODERN ÇALAR SAAT

Uygulamanın modern bir çalar saat olduğu biliniyor. Diğer sıradan saatlerin aksine, şimdi çalar saat büyük ölçüde geliştirildi. Daha da dikkat çekici olanı, kullanıcıların çekici zamanı esnek bir şekilde düzenlemesidir ve kullanıcılar bu özelliğin doğruluğundan emin olabilirler.

EN HAFİF ALARM

Mümkün olan en hafif alarm uygulaması, kullanıcının her uyandığında daha heyecanlı hissetmesini sağlar. Kullanıcılar genellikle diğer saatlerin alarm sesinin sizi çok rahatsız hissettirdiğinden ve sizi sürekli rahatsız ettiğinden endişelenir. Ancak Sleep as Android, alarm sesinin sizi rahatsız etmemesi için önemli ölçüde iyileştirildi, ancak genellikle sinirlerinizin çalışmasına yardımcı olacaktır.

Android olarak uyu: Uyku döngüsü alarmı Android olarak uyu: Uyku döngüsü alarmı

ÖLÇ VE VERİ VER

Uygulama alarm yönünde durur ve kullanıcıların uyku göstergelerini ölçmelerine yardımcı olur. Uygulama, kullanıcıların net bir şekilde görebilmesi için her gün tam olarak her dakika güncellenir. Daha spesifik olarak, uygulama her zaman sağlık durumunuzu izlemenize yardımcı olacak ek göstergeler sağlar.

UYKU SAATLERİ HATIRLATICI

Uygulama, zamanında yatmanızı hatırlatan belirgin bir özelliğe sahiptir. Uyku saatini ayarladıktan sonra, uygulama hemen gerçekleştirmek için ona güvenir. Hatırlatıcı, arkadaşça bir zil sesi olabilir veya aynı zamanda zorlayıcı bir mesaj da olabilir. Uygulama siz telefonunuzu kapatıp uykuya dalana kadar sizi ıskalayıp bildirimde bulunmayacak.

HORLAMA TESPİTİ

Uygulama ayrıca horlamanızı etkili bir şekilde algılayabilir. Uygulama, nefes alma hızınızı ölçmenize ve uyuduğunuz her dakika için horlamayı tespit etmenize yardımcı olur. Uyandıktan sonra, bu istatistikler sıralanır ve anlamanız için hemen görüntülenir. Uyku analizi, uykunuzun nasıl olduğunu ve sağlığınızı etkileyip etkilemediğini net bir şekilde görebilmeniz için.

Android olarak uyu: Uyku döngüsü alarmı Android olarak uyu: Uyku döngüsü alarmı

ALARM YETENEĞİ

Zaman zaman uykuda hızlı nefes alma, yüksek sesle horlama gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. Kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için uygulamada alarm özellikleri de yer almaktadır. Daha spesifik olarak, zamanında alarm verme yeteneği, uykunuzu ayarlamanıza veya zamanında önleyici tedbirler almanıza yardımcı olacaktır. Uygulama ayrıca uyumanıza yardımcı olmak için her zaman yeni alarm özellikleri ekler.

ZİL SESLERİ VE ANALİZ

Uygulama, kullanıcıların sabit zil seslerini veya istedikleri gibi kullanmalarına izin verirken çok rahat olacaktır. Sabit bir zil sesi kullanıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz balina sesleri, akan akışlar vb. gibi çeşitli heyecan verici zil sesleri vardır. Özel zil sesleri kullanıyorsanız, bunları kendiniz ekleyebilirsiniz. Uykunuzdaki bilinci analiz etme yeteneğiniz de vurgulanır ve güçlü bir şekilde geliştirilir.

ÖZELLİKLERİ

 • Ana uygulama, kullanıcıların en taze meyve durumunda uyanmasına yardımcı olan modern bir çalar saattir.
 • Uykunuzu hesaplayın ve kullanıcının uykusu hakkında ikna edici veriler elde edin.
 • Sizi her zaman çok nazikçe uyandırır ve tüm kullanıcılar için rahat hissettirdiği gibi çalışan sinirleri de uyandırır.
 • Sağlık göstergeleri verir ve mevcut bilimsel düzenlemelere kıyasla her zaman yeterli saat uyumanızı hatırlatır.
 • Horlamanızı tespit edin, tüm uyku ölçümlerinizi kaydedin ve bunları bir puan tablosunda düzenleyin.
 • Hem takılı giyilebilir cihazları destekler hem de kullanıcılar için güven oluşturmak üzere bu cihaza hızla bağlanır.


İndir (34MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sleep as Android ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUrbandroid (Petr Nálevka)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir