Slay The Spire
Slay The Spire

Slay the Spire v2.2.8 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022


Kart tutkunu biriyseniz ve benzersiz ve yeni oyunlar oynamak istiyorsanız, Slay the Spire doğru seçimdir. Bu, video oyunları ve kart oyunlarını birleştiren bir oyundur. Oldukça iyi ve uyumlu bir kombinasyon sayesinde, üretici bu oyunu insanlara mutlu

Android Android Kağıt
5 ( 878 puan )
Fiyat: $0
İsim Slay the Spire
Yapımcı Humble Games
Tür Kağıt
Boyut 330MB
Versiyon 2.2.8
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Slay the Spire is the most famous version in the Slay the Spire series of publisher Humble Games
Mod Version 2.2.8
Total installs 100,000+

İndir (330MB)

Kart tutkunu biriyseniz ve benzersiz ve yeni oyunlar oynamak istiyorsanız, Slay the Spire doğru seçimdir. Bu, video oyunları ve kart oyunlarını birleştiren bir oyundur. Oldukça iyi ve uyumlu bir kombinasyon sayesinde, üretici bu oyunu insanlara mutluluk anları yaşatmak için yarattı. Bu oyunun getirdiği ilginç şeyleri keşfetmek ve deneyimlemek için şimdi oyuna katılın. Buraya geldiğinizde, benzersiz bir kart destesi oluşturma, yeni yaratıklarla tanışma fırsatına sahip olacaksınız.

Spire'ı öldür

KARTLARI AKILLI SEÇİN

Bu oyuna katılırken, kart seçip akıllıca kullanarak rakibinize bir maçta katılacaksınız. Birikmiş olduğunuz bilgi ve tecrübeyi, özellikle düşmanla yüzleşmek için kart seçiminde doğru oyunu yapmak için kullanmalısınız. Durumu bir anda halledebilen akıllı ve kıvrak zekalı bir oyuncu olun. Düşmanı yenmek için olağanüstü bir güç yaratmak için, oyuncunun düşmanı yenmek ve sürpriz bir şekilde zirveye çıkmak için kartları nasıl birleştireceğini bilmesi gerekir.

Spire'ı öldür

YÜZLERCE BENZERSİZ VE İLGİNÇ KARTLARI KEŞFEDİN VE KEŞFEDİN

Bu oyuna gelirken bol resimli yüzlerce kart keşfedecek ve toplayacaksınız ve birçok farklı yaratıkla tanışacaksınız. Hepsinin benzersiz yetenekleri var. Önemli olan, kartlarda görünen benzersiz karakterlerin güzelliğinin tadını çıkarabilmenizdir. Yaratıcılık ve zeka ile üretici, bu oyunda son derece göz alıcı bir arayüz tasarladı ve inşa etti. Karttaki her karakterden rahatça zevk alacak ve hakkında bilgi edineceksiniz ve düşmanları yenmenize ve yok etmenize yardımcı olabilecek özelliklere veya yeteneklere sahipler.

Spire'ı öldür

FARKLI KARTLAR VE FARKLI BOSSLARLA VAKIF

Bu oyun, oyuncular için zorluklar ve zorluklar yarattı, onları çaba ve çaba ile yüzleşmeye ve üstesinden gelmeye zorladı. Bitiş çizgisine kadar güllerle dolu ya da zorlu bir yol ile karşılaşabilecekleri kendi yollarını seçmek zorunda kalacaklar. Kaderiniz bu kartlara bağlı. Yeni ve özel kalıntıları ve yerleri keşfetmek için kendinize farklı kartlar seçin. Her zaman tehlike yaratmak isteyen ve sizi yok etmek isteyen düşmanları bile keşfedeceksiniz. Etrafınız her zaman kötü adamlarla dolu, bu yüzden her yerde, her zaman onları gözetlemeniz gerekiyor.

BU OYUNA KİMLER KATILABİLİR?

Bu oyun oldukça popüler bir oyundur ve özellikle gençler olmak üzere birçok kişi tarafından sevilir. Öğrenci, öğrenci, çalışan, hatta yaşlı fark etmeksizin herkes bu oyuna katılabilir. Kumar tutkunuz varsa, oyuna özgürce ve rahatça katılabilirsiniz. Oyun, dünyanın her yerinden insanların katılmasına yardımcı olmak için herhangi bir yaş ve uyruk şartına sahip değildir.

Spire'ı öldür

OYUNDA BİLMEDİĞİNİZ YENİ ŞEYLER VE YENİ DEĞİŞİKLİKLER

Birçok kişinin yorumlarından sonra, üretici birçok uygun içeriği değiştirdi ve daha mükemmel hale getirmek için onları yükseltti. Skor tablolarını görüntüleme ile ilgili sorunlar sorunsuz ve modern bir şekilde düzeltildi. Bazı cihazlarda ücretsiz önyükleme sorunu da iyileştirildi ve net bir şekilde sağlamlaştırıldı. Tüm yeni geliştirmeler, oyunu olabildiğince özgün ve eksiksiz hale getirdi.

OYUNCULARIN BU OYUNA KATILDIKTAN SONRA KAZANDIĞI FAYDALAR

Bu oyuna katıldıktan sonra oyuncular, oyunun getirdiği birçok önemli avantaj elde edecekler. Düşmanı kazanırsanız, programın yarattığı birçok hediye ve güzel ödüller alacaksınız. Bu oyun, bilginizi geliştirmenize ve kartlar hakkında biraz deneyimlemenize yardımcı oldu. Ayrıca rahatlamanıza, eğlenmenize, baskıyı ve hayattaki ciddi sorunları gidermenize de yardımcı olur. Düşmanla savaşmak için daha eğlenceli, daha fazla ruha sahip olacaksınız. Ayrıca düşmanla yüzleşirken cesaretinizi ve sabrınızı da artırabilirsiniz. Akıllı bir oyuncu olun, oynarken daha fazla eğlenin, daha fazla arkadaşınızı veya akrabanızı ilginç kart maçlarına katılmaya davet edin. Hemen şimdi deneyimlemek için hemen indirmeden artık tereddüt etmeyin.


İndir (330MB)

Artık indirmeye hazırsınız Slay the Spire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHumble Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir