Slash & Roll
Slash & Roll

Slash & Roll v1.11.2 APK indir (Hızlı Oyun) 2022

Bir aksiyon RPG'sinde yepyeni savaşları serbest bırakın. Düşman tehdidine asla teslim olmayan ve takımdaki en güçlü kahraman olan bir savaşçısınız. Zar atma saldırılarıyla PVP savaşlarını deneyimleme şansı için Slash & Roll'a katılın. Bu kesintis

Android Android Rol Oyunu
5 ( 363 puan )
Fiyat: $0
İsim Slash & Roll
Yapımcı Gamesture sp z o o
Tür Rol Oyunu
Boyut 100MB
Versiyon 1.11.2
MOD Hız Oyunu
Orjinal Google Play
Slash & Roll is the most famous version in the Slash & Roll series of publisher Gamesture sp z o o
Mod Version 1.11.2
Total installs 10,000+

Bir aksiyon RPG’sinde yepyeni savaşları serbest bırakın. Düşman tehdidine asla teslim olmayan ve takımdaki en güçlü kahraman olan bir savaşçısınız. Zar atma saldırılarıyla PVP savaşlarını deneyimleme şansı için Slash & Roll’a katılın. Bu kesintisiz dövüş oyununda hareket etmenin, işbirliği yapmanın, düşman olmanın veya harika stratejilerle yenilgiyi zafere dönüştürmenin birçok yolu var.

GÜÇLÜ SAVAŞÇILARLA BİR ÇETE KUR

Slash & Roll tarafından oluşturulan zorlu ortak savaşlarda arkadaşlarınıza katılın. Oyuncular, en güçlü savaşçılarla bir çete oluşturma hakkına sahiptir ve savaş boyunca size eşlik edeceklerdir. Her yönden güvenilebilecek, özellikle benzersiz savaş yeteneklerine sahip olması gereken üyeleri seçmeyi unutmayın. Düşman ekibinden savaşçılara rüşvet vererek veya rüşvet vererek bile daha fazla üye elde etmenin birçok yolu vardır.

Slash & Roll: 20v20 İşbirliği Oyunu Slash & Roll: 20v20 İşbirliği Oyunu

BİR SALDIRI BAŞLATMAK İSTİYORSANIZ MÜKEMMEL STRATEJİ

Ordudaki savaşlar, sadece savaşmak istediğinizde savaşmakla ilgili değildir ve bu, ekibinizin kaynaklarına ve parasına mal olabilir ve hepsinden önemlisi, ilk denemede başarısız olabilirsiniz. Bu oyunda her maçı kazanacaksanız, en iyi yol harekete geçmek için mükemmel stratejiyi bulmaktır. En küçük dönüm noktası bile stratejide açıkça belirtilmiştir ve saldırıları başlatmak için tam zamanı vermek daha iyidir.

20V20 ZAR SAVAŞINDA SERT MÜCADELE

Slash & Roll, sihirli zarlarla savaşan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Bu oyunda birçok oyun modu var, ancak çok oyunculu mod muhtemelen hala birçok oyuncu tarafından seçiliyor. O zaman, 20 savaşçıdan oluşan bir orduyu kendiniz kontrol edeceksiniz ve karşılık gelen sayıda üyeyle düşman ekibiyle savaşacaksınız. Zarı atacak ve bir sonraki hamleyi göreceksiniz; Bir sonraki hamleye hangi silah veya parça ile savaşacaksınız.

DEVLETİN GÜCÜNE KATKIDA BULUNMAK İÇİN KAHRAMANLARIN SEVİYESİNİ YÜKSELTİN

Rekabetin daha şiddetli olmasını istiyorsanız, oyuncunun yeni bir mod seçmesine izin verilir – savaş modu. Burada düşmanla doğrudan yüzleşecek ve zorlu bir solo savaş yapacaksınız. Ve bir noktada, doğru zaman geldiğinde, kahramanları hak ettikleri güçle yükseltebilirsiniz. Aldıkları güçlü güç ile devletinize katkı sağlayacaklardır. O zaman, ordunuz daha da güçlenmiş gibi görünüyordu.

SİLAHLARA VEYA BAĞLARA SAHİPKEN GÜÇ ARTACAK

Savaş sırasında karakteri farklı becerilerle kişiselleştirme fırsatı bulacağınız zamanlar olacak. Silahları ve benzersiz becerileri geliştirirken karakterinizi Slash & Roll’da vazgeçilmez bir savaşçı yapmanız gerektiğini anlamanın zamanı geldi. Ayrıca savaş alanında zorlu savaşlara katılmak için binekler toplayabilir ve her şeyi yerle bir edebilirsiniz.

EN İYİ KORUMA İÇİN TOPLAMA KALKANLARI

Muhtemelen bu oyundaki görevler boyunca yapacağınız tek bir işle – zarları atın. Bu güçlü zarlardan elde ettiğiniz sonuçlardan emir alın. Bir sonraki sipariş alınana kadar saldırıyı veya duraklamayı kabul edin. Özel olan şey, düşmanın saldırmasına izin vermemeniz, ancak daha fazla kalkan toplamanız gerektiğidir ve bu, karşı saldırı ve daha iyi koruma yeteneğinizi artırmanıza yardımcı olur.

Slash & Roll: 20v20 İşbirliği Oyunu Slash & Roll: 20v20 İşbirliği Oyunu

MÜTTEFİKLER EŞYA GÖNDERİRKEN KAZANMANIZA YARDIMCI OLACAKTIR

Slash & Roll’da diğer güçlü savaşçılarla iyi bir ilişki kurmak asla boşa gitmez. Çünkü belki de o insanlardan yardım istemeniz veya yardım almanız gerekiyor. Herkesin yardımını almak için savaş sırasında eşya bağışlamalısınız. Güçlerini önemli ölçüde artırmalarına yardımcı olun ve elbette, sahip olduklarınızı size geri vereceklerdir.

ANA ÖZELLİKLER

  • En güçlü kahraman savaşçılarla bir klan oluşturun, düşmanlara rüşvet vermek de dahil olmak üzere herhangi bir yolla kahramanları kazanın.
  • Bir saldırı başlatmak için doğru anı bildiğinizde mükemmel stratejiyi bulun ve doğru müttefikle birleştirin.
  • Nadir eşyalar için zarları atarken çok oyunculu (20v20) savaşlarda sıkı savaşın.
  • Zamanı geldiğinde kahramanlarınızı güçlendirin ve klanınıza büyük katkı sağlayacaklar.
  • Kolay zafere ulaşmak için güçlü silahlara veya bineklere sahip olduğunuzda maksimum güce yükseltin.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Slash & Roll ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGamesture sp z o o

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir