Slap Kings
Slap Kings

Slap Kings v1.3.8 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Slap Kings, güçlü vuruşlarınızla herkesin ilgisini çeken ilgi çekici ve ilgi çekici bir oyundur. Bu oyunda, kimin en fazla güce sahip olduğunu görmek için birçok rakiple oynayacaksınız.

Android Android Aksiyon
4 ( 808 puan )
Fiyat: $0
İsim Slap Kings
Yapımcı Lion Studios
Tür Aksiyon
Boyut 102M
Versiyon 1.3.8
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Slap Kings is the most famous version in the Slap Kings series of publisher Lion Studios
Mod Version 1.3.8
Total installs 50,000,000+

İndir (102M)

Ringde siz ve rakibiniz birlikte rakibe güçlü tokatlar atacaksınız. Eğer biri ringden düşerse, o kişi kaybedendir. Sahip olduğunuz güçle, rakibinize en belirleyici darbeleri atmak için sakinleşmeye ve ruhunuzu yeniden kazanmaya çalışın. Bu oyunda özel güçlerinizin kilidini açma şansı için başarıları toplayın.

KOMİK VE EĞLENCELİ KARAKTERLER İLE ETKİLEŞİME GEÇİN

Slap Kings’e gelen oyuncular bu oyunda birçok eğlenceli karakterle takaslara ve deneyimlere katılma fırsatı bulacaklar. İlgi çekici savaşlar yoluyla size bolca eğlence ve kahkaha getiriyorlar. Her karakterin birbirinden farklı, kendi kişiliğini yaratan benzersiz bir özelliği vardır. Doğalarını ve insanlarını daha iyi anlamak için onlarla oynayalım ve konuşalım. Ayrıca grafik tasarımcı, her çizgi film karakterinin çok sevimli, yeni ve biraz da esprili görünen resimlerini çizdi.

tokat kralları tokat kralları

SINIRLI BİR SÜRE İÇİN GÜCÜ AÇIN

Rakibinizle savaşma sürecinde, hızlandırmak ve rakibin yüzüne en şiddetli tokatı atmak için kısa süreliğine güçlendirme moduna girme seçeneğiniz var. Kendiniz için doğru anı, Slap Kings’in kazananı olmak için doğru fırsatı seçerseniz en iyisi olur. Yaratıcılığınız ve zekanızla, kesinlikle tüm rakiplerinizi en kolay şekilde yeneceksiniz. Katılın ve hemen şimdi yenilgi ve güç seviyenizi gösterin.

EKSTRA KORUYUCU EKİPMANLAR GETİRMENİZ GEREKİR

Herhangi bir savaşta, oyuncuların yaralanmaları azaltmasına ve hayatları ile ilgili tehlikeli durumlardan kaçınmasına yardımcı olmak için mızrak, miğfer vb. Her koşulda subjektif olmayın. Bunun yerine, rakipleriniz için her zaman tetikte ve tetikte olmalı ve güçlü darbelerinizle onlara saldırmak için fırsatlar aramalısınız.

HERKESLE RAHATLAYICI ANLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Slap Kings, oyunculara olağanüstü canlı ve yanan bir eğlence alanının keyfini çıkaracak. Ne istersen yenebilir, vurabilir, tokatlayabilirsin. İş ve yaşamdaki yorgunluğu ve baskıyı azaltmak için oynayın. Bu oyundan pozitif enerji ve eğlence alacaksınız. Düşmanlarınızı şaşırtmak ve hayran bırakmak için parlayın ve gücünüzü halkada gösterin.

DÜŞÜN VE DİKKATLİ STRATEJİLER OLUŞTUR

Kazanan bir savaşa sahip olmak için önce dikkatlice bir strateji ve dövüş teknikleri düşünmeniz ve geliştirmeniz gerekir. Ayrıca, en uzun süreli dayanıklılığa sahip olmak için düzenli olarak vücut geliştirme çalışmanız ve direnci artırmanız gerekir. Düşünceli düzenlemeniz ve yaratıcı zihniniz sayesinde düşmanlarınızı kolayca yeneceksiniz. Ayrıca rakibin zayıf noktalarını da anlayabilir ve onlara saldırabilirsiniz. Bu aynı zamanda savaş süresini kısaltmanız için bir yoldur.

tokat kralları tokat kralları

CANLI VE ÇOK GERÇEKÇİ BİR ARAYÜZÜN KEYFİNİ ÇIKARIN.

Slap Kings’in üreticisi, oyuncuları güzel ve canlı bir arayüze hayran bıraktı. Kortlar modern bir şekilde inşa edilmiş ve çok arkadaş canlısı görünüyorlar ve son derece mükemmel bir tribün oluşturan parıldayan avizelerle çevrililer. Bu benzersiz vurgu, birçok oyuncuyu çok ilgilendiriyor ve bu oyun hakkında derin bir izlenim bırakıyor.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Rakiplerinizi ringde yere sermek ve muhteşem bir zafer elde etmek için en güçlü vuruşlarınızı sergilemekten çekinmeyin.
  • Çok sayıda sevimli çizgi film karakteriyle tanışın ve eğlenin ve her bir karakterin kişiliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için kişilikleri ve ilgi alanları hakkında bilgi edinin.
  • Yeni ve modern bir savaş alanının canlı ve mükemmel arayüzünün keyfini çıkarın. Ayrıca, heyecan verici fon müziği ile oynamak için ilham alacaksınız.
  • Tüm düşmanları daha verimli bir şekilde yenmek için özel planlar yapın ve en keskin stratejileri geliştirin, zamandan ve enerjiden tasarruf edin.
  • Rakibin zayıf noktalarını bulun ve kazanabilmek için onlara en güçlü şekilde saldırmak için doğru zamanı seçin.
  • Sübjektif olmamalısınız, ancak vücudunuza her zaman bir kask ve zırh takın, bu da hasarı çok daha fazla azaltmanıza yardımcı olacaktır.
  • Oyunun sunduğu birçok heyecan verici ödül ve hediyeyi alma şansı için bu oyunda verilen tüm görevleri tamamlayın.
  • Arkadaşlarınız ve birçok aile üyesiyle birlikte eğlenceli ve erişilebilir bir şekilde oynayın.


İndir (102M)

Artık indirmeye hazırsınız Slap Kings ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLion Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir