SkyVPN
SkyVPN

SkyVPN v2.3.3 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


SkyVPN, bağlantınızı kesinlikle güvenli hale getirmek için potansiyel bir araçtır. Bu ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır ve ayrıca kullanıcıların en çok güvendiği sınırsız Wifi kullanır. Uygulamanın arayüzünde yeni bir atılımın yanı sıra, kullanıcıl

Android Android Araçlar
5 ( 870 puan )
Fiyat: $0
İsim SkyVPN
Yapımcı Dingtone Communications Ltd
Tür Araçlar
Boyut 29M
Versiyon 2.3.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
SkyVPN is the most famous version in the SkyVPN series of publisher Dingtone Communications Ltd
Mod Version 2.3.2
Total installs 10,000,000+

İndir (29M)

SkyVPN, bağlantınızı kesinlikle güvenli hale getirmek için potansiyel bir araçtır. Bu ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır ve ayrıca kullanıcıların en çok güvendiği sınırsız Wifi kullanır. Uygulamanın arayüzünde yeni bir atılımın yanı sıra, kullanıcıların bu modernitenin en gerçekçi görünümüne sahip olmalarına yardımcı olacak özellikler var. Uygulama aynı zamanda diğer web sitelerine hatasız ve özgürce erişmemizi sağlar ve aynı zamanda gereksiz riskleri önler. Bu uygulamanın modernliği sizi hayal kırıklığına uğratmamayı vaat ediyor.

WIFI KİLİDİNİ AÇ

Uygulama, kullanıcıların her yerde Wifi’ye bağlanmasına yardımcı olur ve bu jailbreak özelliği çok profesyoneldir. Engellenen tüm web sitelerini diğer uygulamalardan çok daha hızlı jailbreak yapın. Uygulama ayrıca her yerden internete bağlanmanıza yardımcı olur.

SINIRSIZ BAĞLANTI

Çok yüksek bağlantı ve özellikle sınırsız menzil, bu sefer SkyVPN’de yeni. Bu benzersiz özelliğe sahip olduğundan herhangi bir bağlantı tamamen kolaydır. Kullanıcılar sınırsız İnternet tekliflerinin tadını çıkaracaklar.

SkyVPN – Hızlı Güvenli VPN SkyVPN – Hızlı Güvenli VPN

YÜKSEK BAĞLANTI HIZI

SkyVPN’de en net gördüğümüz şey, yüksek hızlı bağlantılardır. Web sitelerinden gelen birçok karmaşık bağlantı, uygulama tarafından kolayca şifrelenir ve çok hızlı bağlanır. Bu uygulamada bağlantı hızı çok takdir edilmektedir

HIZLI SUNUCU TANIMLAMA

Uygulamanın yeni özelliği, sunucuyu diğer çeşitli cihazlarda tanımaktır. En ilginç şey, uygulamanın diğer cihazları kaldırmaya ve cihazınızı hemen tanımlamaya yardımcı olmasıdır. Algılama yeteneği nispeten hızlıdır ve fazladan zamandan kaçınır.

Zehir Kodu Saldırılarını Önler

Kullanıcılar için diğer web sitelerine bağlanmak, kötü niyetli kod saldırılarından çok korkar. Reklamların, bilgisayar virüslerinin bağlantınızı etkilemesi mümkündür, ancak SkyVPN bu etkileri hemen önlemenize ve kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

SkyVPN – Hızlı Güvenli VPN SkyVPN – Hızlı Güvenli VPN SkyVPN – Hızlı Güvenli VPN

KESİNLİKLE GİZLİ BİLGİLER

Her bağlantı bazı önemli bilgilerden yararlanacaktır, ancak SkyVPN’in yardımına sahip değilsek bu bilgiler kaybolabilir. Uygulama sayesinde kullanıcının bilgileri kesinlikle güvende ve dışarıya sızmıyor.

GİZLİLİK KODU

Kullanıcılar, diğer web sitelerine erişmek veya internete bağlanmak için gizlilik veya anonim şifreleme kullanabilir. Bu özelliğin daha ilginç olanı, kendi IP adresinizi sızdırmayı ve güvenli çalışmayı önleme kısıtlamasıdır. Bir şeyler ters giderse, bilgileriniz anında kaybolur ve hiçbir zararlı iz bırakmaz.

GÜVENLİ ŞİFRE AYARLA

Uygulamada kullanılan birçok şifre türü vardır. En yaygın olanları karakter, parmak izi ve yüz içeren şifrelerdir. Her parola, ağ saldırganlarının taciz sürecini kesintiye uğratma işlevine sahip olacaktır. Ayrıca bir parola belirlemek, kullanıcıların bağlantılarda daha güvenli olmalarına yardımcı olur.

AKILLI ARAYÜZ

Şimdi, SkyVPN bir dizi çok özel yeni görünüm ekledi. Yeni arayüz, uygulamaya yeni bir görünüm kazandırıyor ve kullanıcıların daha sempatik bir görünüme sahip olmalarına yardımcı oluyor. Uygulama, kullanıcılara şaşırtıcı değişiklikler getirmek için kademeli olarak arayüz sayısını artırmak istiyor.


İndir (29M)

Artık indirmeye hazırsınız SkyVPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir