SkyView
SkyView

SkyView v3.6.3 APK (Ücretli ve Kilitsiz) indir 2022

Gökyüzünde, gündüz veya gece gökyüzündeki gök cisimlerini doğru bir şekilde bulmak ve tanımlamak için kameranızı kullanan güzel ve basit bir yazılım olan SkyView APK ile yıldız gözlemi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Android Android Eğitim
4 ( 182 puan )
Fiyat: $0
İsim SkyView
Yapımcı Terminal Eleven
Tür Eğitim
Boyut 57M
Versiyon 3.6.3
MOD Ücretli ve Kilitsiz
Orjinal Google Play
SkyView is the most famous version in the SkyView series of publisher Terminal Eleven
Mod Version 3.6.3

Astronomi ve evreni incelemeyi seven ama bunları teleskopla keşfetme fırsatı bulamamış biri misiniz? Günümüzde bilim ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefonunuzdaki uygulamalarla gökyüzünü keşfetmenize, uzaydaki takımyıldızları ve gezegenleri görmenize yardımcı olmak artık çok zor değil. Çok fazla endişelenme; yaşamayı düşünmeniz gereken hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak uygulamalardan biri. Bu SkyView – şu anda mevcut olan en iyi uzay araştırma uygulaması.

SkyView® Evreni Keşfedin

BÜYÜK GÖKYÜZÜNE DOKUNUŞ

SkyView, evren hakkında bilgi edinmenize yardımcı olan bir eğitim bilimi uygulaması ve genel olarak evreni ve özellikle Dünya çevresindeki alanı keşfetme konusunda tutkulu olanlar için oldukça iyi bir eğlence uygulamasıdır. Uygulama, nispeten genç bir uygulama geliştiricisi olan ancak bilimsel geliştirme alanında çok ünlü olan Terminal Eleven stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. Uygulamaları yüklemek, diğer uygulamaları yüklemek gibi çok zor değil, kolay hale gelir.

Uygulama, kullanımı kolay, ancak çok gerçekçi, sanal gerçeklik görünümleri, 3B modeller veya zaman yolculuğu gibi özellikleri tam olarak gösteren basit bir arayüz kullanır. Göktaşlarını, kuyruklu yıldızları veya düzensiz doğa olaylarını izlemek konusunda tutkulu musunuz? Merak etme; Uygulamamız sizi yakında gerçekleşecek tüm olaylardan tam olarak haberdar edecek. Etkinliği unuttuysanız veya canlı izleyemiyorsanız, tekrar izlemek için telefonun saatini ve yönünü ayarlayarak tekrar izleyebilirsiniz.

SkyView® Evreni Keşfedin SkyView® Evreni Keşfedin

astronom olmak hayali

Astronomi ve uzay için güçlü bir tutkunuz var, ancak gezegenlerin ve yıldızların dünyasını teleskopla keşfetmek için fazla fırsatınız olmadı. Artık SkyView ile NASA çalışanı veya astronom olmanıza gerek yok, ancak yine de yıldızları, takımyıldızları ve gezegenleri kolayca yok edebilirsiniz. Takımyıldızları, gökyüzündeki yıldızları her zaman, her yerde keşfedin.

Ekrana birkaç kez dokunmak ve telefonunuzda gezinmek gibi yalnızca birkaç basit dokunuşla, güzel, sezgisel yıldızlarıyla evreni keşfedebilirsiniz. Gökyüzünü tararken, kendi güneş sistemimizdeki her gezegeni yerleştirirken ve uzak galaksileri keşfederken 88 takımyıldızın tamamını soldururken görüntüleyebilirsiniz. Uygulama, size en doğru ve gerçeğe en yakın deneyimi sunmak için Spacenavigator dürbün modunu, nesne algılama kapsamlarını ve teleskopları desteklemeye yardımcı olur.

GECE MODU VE SANAL GERÇEKLİK KULLANICILARA EN GERÇEKÇİYİ SUNAR

Bulunduğunuz yerden geçen Dünya’nın etrafındaki uyduları izlemek için cihazınızı gökyüzüne doğru tutun. Merak etme; evreni gece keşfetmek zorlaşıyor, ancak bu uygulama ve kırmızı, yeşil ışıklı gece filtresi modu ile oldukça kolay hale geliyor. Uygulama size gökyüzünün mümkün olan en gerçekçi görüntüsünü verir ve çıplak gözle deneyimleyemeyeceğiniz yukarıdaki manzarayı gösterir.

Kullanıcıların en gerçekçi deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için sanal gerçeklik modu da uygulamaya dahil edilmiştir. Size daha önce bilim adamları tarafından keşfedilen tüm takımyıldızları, gezegenleri gösterin. Uygulama, uygulamayı kullanırken erişmek için Wifi ağı 3G 4G kullanmanızı gerektirmez. Araç, telefonunuzun yönündeki varlıkların tam konumunu bulmak için coğrafi konumunuzu kullanır.

SkyView® Evreni Keşfedin SkyView® Evreni Keşfedin

ZAMAN YOLCULUĞU VE EVRENİN MUCİZELERİNİ HERKESLE PAYLAŞIN

Uygulamanın en göze çarpan özelliklerinden biri, zamanda yolculuk yapmanıza yardımcı olmaktır. Evreni ve güneş sistemindeki gezegenleri keşfetmek için geleceğe seyahat edin ve belirli bir zamanda geçmişe dönün. Ayrıca rastgele seçtiğiniz herhangi bir varlığın güneş yolunu da takip edebilirsiniz. Yolculuğunu izlemek için beğendiğiniz herhangi bir uyduyu seçin, günün her saatinde ve farklı zamanlarda tam olarak nerede olduğunu görün.

Uygulama gençler için mükemmeldir. Galaksi kavramlarını gerçek hayat videoları ile açıklayarak 3B uzamsal modeli geliştirir. Çocuklarınızın bu faydalı bilgiyi daha fazla öğrenmelerini öğretirken dış dünyayı keşfetmelerine ve keşfetmelerine yardımcı olun. Çevrenizdeki insanlarla veya astronomi severlerden oluşan bir toplulukla paylaşılan görsel ve videoları da keşif sürecinizde kullanabilirsiniz.

Uzay ve astronomi tutkunu olan veya uzay hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için SkyView, aradığınız uygulamadır. Tutkunuzu tatmin etmek için bu uygulamaya hemen sahip olmadan artık tereddüt etmeyin.


İndir (57M)

Artık indirmeye hazırsınız SkyView ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir