SkyFolio
SkyFolio

SkyFolio v3.6.8 APK indir (Ücretsiz) 2022


Modernliği ve özel efektleriyle SkyFolio aradığınız araç olacak. Bu uygulama, fotoğraf kitaplığındaki fotoğrafları birçok farklı formatta rahatça görüntülememizi sağlar. Özellikle kullanıcılar bu uygulamada modern bir slayt gösterisi özelliği görecek

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 298 puan )
Fiyat: $0
İsim SkyFolio
Yapımcı Snapwood Photo and Slideshow Apps
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 24MB
Versiyon 3.6.8
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
SkyFolio is the most famous version in the SkyFolio series of publisher Snapwood Photo and Slideshow Apps
Mod Version 3.6.8
Total installs 5,000+

İndir (24MB)

Modernliği ve özel efektleriyle SkyFolio aradığınız araç olacak. Bu uygulama, fotoğraf kitaplığındaki fotoğrafları birçok farklı formatta rahatça görüntülememizi sağlar. Özellikle kullanıcılar bu uygulamada modern bir slayt gösterisi özelliği görecekler. Ayrıca, uygulama aynı zamanda gönderi süresini kısaltacak ve her kişinin ihtiyaçlarına daha iyi uyan birçok yeni özellik ekleyecektir.

SkyFolio – OneDrive Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri SkyFolio – OneDrive Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri

FOTOĞRAF GALERİSİNİ BİRÇOK FORMDA GÖRÜNTÜLEYİN

Uygulama fotoğrafçılıkta uzmanlaşmıştır, böylece görüntüyle yakından ilgili özellikleri kolayca görebilirsiniz. Kullanıcılar görsel kütüphanesinin sunumunu da çok çeşitli ve zengin görebilir. Galerinizi her zamankinden daha benzersiz kılmak için ızgara gibi bir özelliği anında seçebilirsiniz. Bunları albümlerde, parşömenlerde veya yeni temalarda da görebilirsiniz.

BENZERSİZ SLAYT GÖSTERİSİ

Kullanıcılar, resim slayt gösterisinin benzersizliğini görecekler. Daha spesifik olarak, projeksiyon özelliğini internetin olmadığı veya sinyalin olmadığı alanlarda kullanabilirsiniz. Bir dizi görüntü veya muhtemelen albüm seçecek ve bir slayt gösterisi düğmesi seçimi gerçekleştireceksiniz. Görüntüler hemen normal bir şekilde görüntülenebilir veya izleyici üzerinde bir izlenim yaratmak için oluşturulabilir.

KALİTEYE ODAKLANMA

Uygulama, buradaki görüntülerin kalitesine ve çözünürlüğüne güçlü bir vurgu yapmaktadır. Kullanıcılar kaliteyi hedeflerine daha iyi uyacak şekilde değiştirebilir; belki normal görüntüler için düşük kaliteyi ve benzersiz fotoğraflar için yüksek kaliteyi seçersiniz. Kullanıcılar her fotoğrafa uyacak şekilde kendilerini düzenlerler.

SkyFolio – OneDrive Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri SkyFolio – OneDrive Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri

ALBÜMLERİ KOLAYCA AKTARIN

Uygulamanın benzersiz bir özelliği, albümleri kolayca aktarma yeteneği vardır. Kullanıcıların sadece istedikleri albümü, olabildiğince çok fotoğrafı seçmeleri ve hemen aktarmak istedikleri cihazı seçmeleri gerekiyor. Kısa bir süre sonra uygulamanın dönüştürmeyi tamamladığını ve albümdeki fotoğrafların sırasını her zaman koruduğunu görebilirsiniz.

BAŞKA CİHAZA BAĞLAN

Uygulamayı, ihtiyaç ve amaçlarınıza hizmet etmek için diğer cihazlarla bağlantı kurmak için kullanabilirsiniz. Aynı anda iki veya üç farklı cihazı kullanabilir ve eşleştirme işlemi sırasında kesintisiz bağlantıda kalabilirsiniz. Ayrıca, görüntüleri paylaşırsanız, bağlı olan cihazlar bunları belirli bir süre içinde alır. Ve görüntünün kalitesi orijinalinden değişmeden kalır.

ÖZEL ŞANZIMAN

Uygulama, kullanıcıyı daha keyifli hissettirmek için özel bir aktarım özelliğine sahiptir. Uygulama, görüntüleri aktarmak için TV’ye bağlanmanıza yardımcı olur. Daha spesifik olarak, Gmail gibi sosyal ağ sitelerinin üzerine, özelliklerini kaybetmeden görseller yerleştirebilirsiniz. İnternete veya herhangi bir dönüştürücüye ihtiyaç duymadan kendiniz de yükleyebilirsiniz.

SkyFolio – OneDrive Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri SkyFolio – OneDrive Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri

GÜVENLİ VE ETKİN GÜVENLİK

Uygulama diğer uygulamalara göre daha güvenli ve verimlidir. Özel bir özellik, parmak izi sensörü, kilit kodu ve hatta diğer benzersiz formlar gibi farklı bir güvenlik türünü kendiniz seçebilmenizdir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama modern fotoğrafçılıkta uzmanlaşmıştır, bu nedenle fotoğraf kütüphanesi her zaman çok sayıda benzersiz ve eşlik eden sanat içeren bir yerdir.
  • Uygulamanın size sunduğu modern fotoğraf slayt gösterilerinden birini seçebilirsiniz.
  • İnterneti kullanmadan albümleri bir cihazdan diğerine kolayca taşıyabilir veya aktarabilir.
  • Albümü daha güvenli tutmak için her zaman albümdeki görüntü kalitesini değiştirmemize izin verir.
  • Güvenlik anahtarı her zaman bu uygulamada odaklanır, böylece bilgi ve görüntüler sızdırılmaz.
  • Bir kerelik bir dizi resim seçebilir ve çok fazla zamanınızı almadan yükleyebilirsiniz.


İndir (24MB)

Artık indirmeye hazırsınız SkyFolio ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSnapwood Photo and Slideshow Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir