Sky Raptor
Sky Raptor

Sky Raptor v2.3.2 APK (Sınırsız Para) indir

Sky Raptor MOD APK hakkındaBir bilimkurgu ortamıyla birleştirilmiş kolay tempolu bir atış oyunu bulacaksanız, sizi Sky Raptor ile tanıştırmama izin verin. Belki bir uzay gemisini kontrol etmeyi ve yoğun uzaylı güçleriyle yüzleşmeyi düşündünüz? İlginç

Android Android Macera
5 ( 326 puan )
Fiyat: $0
İsim Sky Raptor
Yapımcı ONESOFT
Tür Macera
Boyut 120.01 M
Versiyon 2.3.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Sky Raptor is the most famous version in the Sky Raptor series of publisher ONESOFT
Mod Version 2.3.2
  • 1. Sınırsız Altın
  • 2. Sınırsız Elmas
  • 3. Sınırsız Enerji

Sky Raptor MOD APK hakkında

Bir bilimkurgu ortamıyla birleştirilmiş kolay tempolu bir atış oyunu bulacaksanız, sizi Sky Raptor ile tanıştırmama izin verin. Belki bir uzay gemisini kontrol etmeyi ve yoğun uzaylı güçleriyle yüzleşmeyi düşündünüz? İlginç olmak için zaman harcamayın, bu yepyeni ve harika deneyimi yaşamak için hemen Sky Raptor video oyununu indirin. Galaksi boyunca tatil yapın ve karşınıza çıkan tüm rakipleri alt edin. Video oyununun yararı, öncelikle hızı ve çeşitli zorluklarıdır. Yayıncı Onesoft’un bu oyunu, lansmanından bu yana Bing Enjoy mağazasıyla ilgili binlerce paket topladı. Katılan hemen hemen herkes Sky Raptor‘a olumlu eleştiriler ve iltifatlar sundu. Bahse girerim kısa sürede buna bayılacaksınız!

sky raptor space shooter 5 sky raptor space shooter 7

İlginç hikaye

Sky Raptor, oyuncuları dünyanın uzaylı bir güç tarafından işgal edildiği hikayeye doğru yönlendiriyor. Askerleri dünyayı çevreleyen kozmik bir açıklıktan geçiriyorlar. Oyuncular, yatı kontrol etmek ve bu hayatta kalma savaşı hedefini gerçekleştirmek için özel becerilerle eğitilmiş bir kahraman rolünü üstlenirler. Bununla birlikte, rakiplerin menzili sizden çok daha geniştir, çünkü aslında menzile girecek koca bir orduları vardır, yalnız kalacaksınız, genellikle fazladan bir takım arkadaşınızla. Ama uzay geminiz büyük bir güce sahip olduğu için fazla endişelenmeyin. Uzay gemisiyle ilişkili pilotun iyi bir insan olması, iyi teknikleri ve teknikleri esnek bir şekilde kullanması koşuluyla, düşürülmesi kesinlikle pratik değildir. Atış yeteneğinize güvenecek misiniz? Her dövüşün başında sürekli olarak hazırlıklı olun!

Oyun oynamak kolay ama çekici

Sky Raptor‘un uzay aracını ele geçirme seçeneğinizin inanılmaz derecede kolay olduğu belirtilmelidir. Temelde, insanların yolu kontrol etmek için ekranda tek bir parmağını hareket ettirmesi yeterlidir. Savaşa giden yolda, düşmanın uzay gemisini yok ettiğinizde, toplayabilmeniz için madeni paraya dönüşecek. Ek olarak, uzay gemisinin savaş yeteneğini artırma kapasitesi başta olmak üzere cephane gibi çeşitli diğer öğeleri toplamaya dikkat etmek isteyeceksiniz. Bu şeyler, uzay aracının daha fazla silaha, daha kalın mermilere ve daha fazla yıkıcı güce sahip olmasına yardımcı olacak. Hem düşmanın mermilerini engellemek hem de hedefi vurmak için ustaca gidin.

sky raptor space shooter 4

Uzay gemisini değiştir ve yükselt

Sky Raptor tarafından sağlanan çeşitli uzay araçları vardır. Mavi, sarımsı, kırmızı, yeşil gibi renklerle zahmetsizce ayırt edilirler. Her maçta tercih ettiğiniz rengi korumaya karar verebilirsiniz. Her uzay gemisi stiline karşılık gelen farklı araçlar vardır. Ayrıca, mermi sonucu çeşitli olabilir, yayılan bir mermi gemisi keşfedin ve ayrıca bir hedefi hedef alan bir mermi gemisi var. Çok sayıda zayıf düşman için, mermi kullanmalısınız, bir hedefiniz olur olmaz misket mermisi toplamanız gerekir. Daha önce de belirttiğim gibi, oyun boyunca bir şeyler toplamak, uzay gemisini yükseltmeye yardımcı olacak ve daha yüksek yıkıcı güç yaratacaktır.

Sayısız zorluk sizi bekliyor

Sky Raptor, oyuncular için basitten zora doğru 200’den fazla zor miktara sahip uzun mesafeli bir kampanya üretir. Kesinlikle, her zaman oyun ve tempoyu almaya yeni başladığınızda, miktar hızlı ve kolay bir şekilde elde edilir. Ancak sonrasında sorun miktarı artar, düşman geniş bir yelpaze düzenleyebilir veya büyük bir menajer fırlatarak size saldırıp sizi yenebilir. Yani, kendi başınıza harika refleksler uygulamak isteyeceksiniz. Sadece bu sayı ve düşmanın gücü değil, ayrıca oran süreci. Daha sonra, oran o kadar yüksek olur, oyuncunun kazanması için sürekli olarak görmesi veya izlemesi gerekir.

sky raptor space shooter 3

Çok sayıda oyun modu

1’e 1 solo mücadele modunun yanı sıra oyuncular, 2’ye 2 modunda yer almak için arkadaşlarıyla tamamen takımlar oluşturabilir. Söylemeye gerek yok, arkadaşlarla ne zaman omuz omuza kalsak, kendimizi daha güvenli ve daha güçlü hissedeceğiz, değil mi? Rakibinize karşı takımda daha iyi olacağını görün. Ayrıca Sky Raptor, ülke veya dünya merkezli bir sıralama da oluşturur. Çatışma patlak verir ve belki bir gün adınız ideal oyuncunun zirvesine çıkar?

Seçtiğiniz uzay gemilerini özgürce seçmek, daha fazla araç donatmak ve uzay aracınızı güncellemek için geliştirdiğimiz Sky Raptor MOD APK türünü kullanın. Sınırsız gümüş ve güç özellikleri, oyunculara tamamen sonsuz eğlence anları yaşatır. Çok harika, değil mi?


İndir (120.01 M)

Artık indirmeye hazırsınız Sky Raptor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanONESOFT

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir