Sky Fighters 3D
Sky Fighters 3D

Sky Fighters 3D v2.1 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Sky Fighters 3D, oyuncuların farklı silahlarda ustalaşırken uçma becerilerini gösterebilecekleri etkileyici bir hava savaşına sahiptir. Ayrıca mekanik bir canavarda birleştirmek için çeşitli füze ve uçak cephaneliğini kolayca bulurlar.

Android Android Aksiyon
5 ( 588 puan )
Fiyat: $0
İsim Sky Fighters 3D
Yapımcı Doodle Mobile Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 20M
Versiyon 2.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Sky Fighters 3D is the most famous version in the Sky Fighters 3D series of publisher Doodle Mobile Ltd
Mod Version 2.1
 • 1.Sınırsız Madeni Para
 • 2.Sınırsız Elmas 3.Yüksek
 • Rütbe (Hava Kuvvetleri Genel Komutanlığı)
 • 4.Yüksek Exp

Sky Fighters 3D’de oyuncular, tamamen etkileyici uçuşlar yaşarken büyüleyici bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Aynı zamanda, tamamen farklı seviyelerin sayısı, kendinizi etkili bir şekilde eğlendirmenize ve yeni zorluklarla başa çıkmak için kademeli olarak güçlü silahlar bulmanıza olanak tanır.

Gökyüzü Savaşçıları 3D

BİRÇOK BÖLGEDE HEYECAN VERİCİ HAVA SAVAŞLARI YAPILIYOR

Sky Fighters 3D’yi deneyimlemeye başladığınızda, oyuncular bu oyunun sunduğu şeylerden heyecan duyacaklar. Gökyüzünü ve denizi gözlemleyebilmek için tam panoramik manzaralı geniş bir alanda uçacaksınız. Aynı zamanda, her dövüşçü, saldırınızı gerçekleştirmek için düşmanları hızlı bir şekilde tanımlamanıza yardımcı olan silahlardan navigasyon öğelerine kadar modern ekipmanlara sahiptir. Her seviye, alt etmeye çalışacağınız belirli sayıda düşman sunar.

Oyunda birçok farklı alan bulacaksınız ve oyuncuların katılması gereken görevleri var. Aynı zamanda, tamamlamanız veya uymanız gereken gereksinimlere karşılık gelen her seviyede en fazla üç yıldız olacak. Yani, bölümlerde iyi performans gösterirseniz, maksimum sayıda yıldız alacaksınız. Oyundaki yıldız sayısı, yeni bir alanın kilidini açmanızı ve yolculuğunuza devam etmenizi gerektirecek.

Gökyüzü Savaşçıları 3D

BİRÇOK FARKLI DÜŞMANLA YARIŞIN

Sky Fighters 3D’yi ilk kez yaşıyorsanız, neye ulaşabileceğiniz konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak. Kalkış için uçağın hızlanması/yavaşlaması, rakibi takip etmek için uçuş yönünü ayarlaması ve onları düşürmek için güçlü saldırılardan net bir şekilde yönlendirileceksiniz. Uçağın belirlenen unsuru ile birleştirildiğinde, oyuncu düşmanı doğru bir şekilde kovalayacak ve bölümü en iyi şekilde tamamlamaya çalışacaktır.

Uçakların makineli tüfek, uzun menzilli füze, çok hedefli füze, füze cazibesi gibi diledikleri gibi kullanacakları çeşitli silahlar bulunuyor. Bu silahların özelliklerini bulmanız sizin için çok zor değil ve doğru bir silah seçimi ile düşmanlarınızı vurmak için uygun mesafeyi bulacaksınız. Aynı zamanda her seviyedeki düşman sayısı da artacak ve bunlar sadece gökyüzünde uçan düşmanlar değil.

Gökyüzü Savaşçıları 3D

YENİ SİLAHLARLA ÇEŞİTLİ DÜŞMANLARLA YARIŞIN

Sky Fighters 3D’de belirli bir ilerleme kaydettiğinizde, daha karmaşık zorluklar içeren seviyelere katılacaksınız. Her alan genellikle birçok farklı seviyeye bölünecek ve yeni düşmanlar da tanıtılacak. Aynı zamanda sadece uçak değiller; bazen denizde savaş gemileri de bulursunuz. Bu silahların ortak noktası, HP’nizi sıfıra getirmek ve oyunda sizi yenmek için size saldırmaya hazır olmalarıdır.

Gözünüzün önünde yeni düşmanlar belirirse, kesinlikle hareketsiz kalmayacaksınız ve uçağınızı geliştirmeye devam edeceksiniz. Oyun ayrıca yükseltmeniz için şekil ve istatistikler açısından çeşitli uçaklar sunar. Aynı zamanda zırh ve HP’deki yükseltme işlemine ek olarak, havada güçlü bir imha makinesi oluşturmak için dükkanda kullanacağınız silah türünü seçmekte de özgürsünüz. Bu nedenle oyuncular oyunun getirdiği deneyimi göz ardı etmeyecekler.

Gökyüzü Savaşçıları 3D

Birçok cazibe merkeziyle etkileyici hava savaşları yaşamak:

 • Oyuncuların deneyimlemesi için uçsuz bucaksız bir gökyüzü bekliyor ve içinde her zaman sizi yok etmeye hazır düşmanlar olacak.
 • Eğitimler aracılığıyla birçok oyuncu için tamamen ayrıntılı ve erişilebilir uçuş deneyimi.
 • Seviyelerin ve düşmanların sayısı, oyuncuların sürprizlerle dolu yeni alanlar bulmak için üstesinden gelmeye çalışacakları tamamen çeşitlidir.
 • Oyuncuların bulabileceği silah ve uçak sayısı oldukça fazla ve beğendiklerinizin kilidini açmak için zaman harcayacaksınız.
 • Her öğenin farklı nitelikleri vardır ve birçok düşmanla yapılan savaşlarda gücü optimize etmek için geliştirilebilir.


İndir (20M)

Artık indirmeye hazırsınız Sky Fighters 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir