Sky Dancer Premium
Sky Dancer Premium

Sky Dancer Premium v4.2.9 APK + MOD (Ücretsiz Yükseltme) indir 2022


Sky Dancer Premium, oyuncuların benzersiz bir şekilde maceraya atılmalarını sağlayan bir hareket oyunudur. Zıplayacak, zıplayacak ve birçok farklı parkurda koşacaklar, engellerden kaçınacaklar, yol boyunca para toplayacaklar.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 740 puan )
Fiyat: $0
İsim Sky Dancer Premium
Yapımcı TOPEBOX
Tür Macera Oyunları
Boyut 100M
Versiyon 4.2.9
MOD Ücretsiz Yükseltme
Orjinal Google Play
Sky Dancer Premium is the most famous version in the Sky Dancer Premium series of publisher TOPEBOX
Mod Version 4.2.9
Total installs 1,000,000

İndir (100M)

Sky Dancer Premium, tehlikeli kayalık dağların bir kombinasyonu ile geniş bir alan açar; atlayışlarınız için iniş noktaları olarak birçok kısa yol inşa edilmiştir. Bu kampanyada belirlenen görev, maceranın zirvesini fethetmeye çalışan bir maceracının görevini yerine getirmektir. Eğlence başladığında size daha fazla seviye ve teklif gönderilecektir. Çok para kazanın ve skor tablolarında yükselin!

Gökyüzü Dansçısı Premium

FARKLI ENGEL TÜRLERİNİ AŞMAK

Sky Dancer Premium’un zorluğunu artırmak için çok sayıda farklı türde engel oluşturuldu. Oyuncular kayalık dağlar, görüşü engelleyen çalılar ve hatta yollar gibi tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Bazen kendinizi havaya atmak zorunda kalacaksınız ve inecek yer bulması uzun zaman alacak. Bir adım atmanız için yeterli olan küçük taş, daha inanılmaz zorlukta bir meydan okuma olacaktır. Bu devasa dünyada bitiş çizgisine ulaşmak için onları yenmelisin!

Gökyüzü Dansçısı Premium

OYUN ALANINDA HEYECAN VERİCİ AKTİVİTELER

Sky Dancer Premium’un endişeleriyle karşı karşıya kalan oyuncuların en iyi hazırlığa sahip olmaları gerekiyor. En gerekli ekipman beceridir. Yaklaşan tehlikeler için yolu, hareket yönünü ve yargıyı bilmeniz gerekir. Parçaların bazılarında bozuk para var ve mağazayı ziyaret etmek için daha fazla şans için koşarak onları toplayın. Koşma, zıplama ve zıplama gibi aktiviteler hızlı ve esnek bir şekilde gerçekleşecektir. Bu korkunun üstesinden gelmek için oyuncuların belirli beceriler edinmesi gerekir.

Gökyüzü Dansçısı Premium

Sahnede profesyonel bir dansçı gibi davranarak yönünüzü ve hızınızı ayarlamak için dokunmatik kontrol tuşundan geçeceksiniz. Bazı yolların çalışması gerekir; lütfen elinizin konumunu joystick üzerinde tutun. Diğer bazı pozisyonlar, karakterin bu zorluğun üstesinden gelebilmesi için pop ve zıplamanızı, art arda tıklamanızı gerektirir. Çalıların arasında uçtuktan sonra inişinizi bulmanız için daha fazla içerik gerekecek. Yanındaki dev kayalardan kaçınmayı unutmayın!

GÜZEL GRAFİKLERLE UZAYDA OYNAYIN

Gruba katılan herkes için en iyi deneyimi hedefleyen Sky Dancer Premium, grafik destekli göz alıcı bir alan yaratmıştır. Dağların heybetine, yarıkların derinliğine ve gökyüzünde usul usul süzülen bulutlara şahit olacaksınız. Gerçek hissettirmek için 3D animasyona farklı ses klipleri eklenir. Oyunda neler olduğunu açıklamak için anahtar kelime son derece canlı.

Gökyüzü Dansçısı Premium

GÖREVLERDEN BİRÇOK İLGİNÇ ÖDÜLLER ELDE EDİN

Oyuncular, posta kutusunda, ödülü almak için herhangi bir aktivite yapmalarını gerektiren farklı görevler alacaklar. Her turdaki puanlarınız toplanacak ve skor tablolarında başarı puanları olarak hesaplanacaktır. Hedefi tamamladığınızda sistemden özel hediyelerle terfi edecek ve sertifikalandırılacaksınız. Maç başlamadan önce deneyimi geliştirmenize ve farklı seçeneklere sahip olmanıza yardımcı olacak birçok avantaj sağlanmıştır.

Gökyüzü Dansçısı Premium

KOŞU VE ZIPLAMA DENEYİMİNİ TAMAMLAYIN

Sky Dancer Premium, oyunculara birçok zorluk sunarak onları tehlikeli yarışları tamamlamak için motive ediyor. Havadaki her adımı, zıplamayı ve taklaları kontrol etmek için belirli becerilere ihtiyacınız var. Başarı lider panosu, çabalarınızı her gün takdir etmeye devam ediyor. Tehlikeli parkurun şampiyonunu birçok çekici ödül bekliyor. Sistemin sunduğu meydan okumaya hazır mısınız? Her deneyimden sonra bir inceleme bırakmayı unutmayın!

ANA ÖZELLİKLER

  • Canlı ve çeşitli tasarım, dağların, bulutların ve büyük bir ormanın vahşi manzarasının geniş alanını yaratır.
  • Çakıllı yollarda koşmak, kayan kayaların üzerinde zıplamak ve kendinizi havaya atmak gibi çeşitli arazilerde çeşitli zorluklara göğüs ger.
  • Yeni seviyeler ekleyin ve farklı seviyelerdeki her zorluk için zorluğu artırın. İlgili görevlerle birçok yeni aktivite ekleyin.
  • Madeni paralar, ayrıcalıklar içeren hazine sandıkları açma fırsatı gibi birçok çekici ödül kazanın. Etkinlikler sırasında fırsatlar alın veya mağazaları ziyaret edin.
  • 3D grafik teknolojisi sistemi ve mükemmel ses sistemi desteği sayesinde canlı uzayda keşif yolculuğunu yaşayın.


İndir (100M)

Artık indirmeye hazırsınız Sky Dancer Premium ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir