Skullgirls
Skullgirls

Skullgirls v5.0.0 APK + MOD (Menü/Hasar, Tanrı Modu) indir 2022


Skullgirls, oyuncuların gözlerini alamadıkları heyecanlı savaşlara katılabilecekleri 2D tasarımlı bir dövüş oyunudur. Oyun, oyuncuların pratik yapmak ve uygun şekilde kullanmak için zaman ayıracağı, ulaşılabilir bir kontrol yöntemine sahiptir. Ek ola

Android Android Aksiyon
5 ( 89 puan )
Fiyat: $0
İsim Skullgirls
Yapımcı Autumn Games LLC
Tür Aksiyon
Boyut 92M
Versiyon 5.0.0
MOD Menü/Hasar, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Skullgirls is the most famous version in the Skullgirls series of publisher Autumn Games LLC
Mod Version 5.0.0
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı [x1 – x1000]
  • Tanrı modu


İndir (92M)

Skullgirls, oyuncuların gözlerini alamadıkları heyecanlı savaşlara katılabilecekleri 2D tasarımlı bir dövüş oyunudur. Oyun, oyuncuların pratik yapmak ve uygun şekilde kullanmak için zaman ayıracağı, ulaşılabilir bir kontrol yöntemine sahiptir. Ek olarak, birçok mod da oyuncuların üstesinden gelmek için zaman alacağı zorlu ve etkileyici ödüller getirecek. Yani oyundaki savaşçı sayısı senin kilidini açmanı bekliyor.

Skullgirls: Dövüş RPG

ETKİLEYİCİ DÖVÜŞ MAÇLARI DENEYİMİ

Oyuncuların Skullgirls’de buldukları dünya, kesinlikle çarpıcı elle çizilmiş tasarımlara sahip 2 boyutlu bir dünyadır ve farklı karakterler arasındaki savaşları tamamlayarak kendinizi bu dünyaya kaptıracaksınız. Her karakterin keşfetmek için zaman ayıracağınız benzersiz özellikleri vardır. Ek olarak, bu oyunun kontrol yöntemi çok karmaşık değil ancak ekranı kaydırmaya veya dokunmaya odaklanacak. Bu nedenle sadece kontrol yöntemi ile ilgili bilgileri dikkatlice okumanız yeterlidir.

Oyunun başında, makul saldırılar ve savunmalar gerçekleştirmek için kaydırmalarla ilgili özel talimatlar alacaksınız. Böylece istediğiniz saldırıları verimli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Karakterin yanında, özel becerileri etkinleştirme düğmesi olan işlev düğmelerinin göründüğünü göreceksiniz. Bu oyundaki özel beceri Blockbuster’dır ve bir karakterin başlangıç ​​becerisi olarak iki becerisi vardır ve kalan becerilerin yavaş yavaş kilidini açar.

Skullgirls: Dövüş RPG

ETKİLEYİCİ OYUN MODLARININ SEÇİMİ

Skullgirls’de birçok farklı oyun modu bulacaksınız ve her modun ilginç noktaları var. Özellikle hikaye modu için yolculuğunuza başlayacak ve diğer karakterlerle karşılaşacaksınız ve onların zorluğu artacaktır. Ek olarak, bu oyunun hikayesini de buluyor ve yavaş yavaş karakterin becerilerini ve gücünü geliştiriyorsunuz. Aşamalı olarak ortaya çıkan ve ekibinize eklenen yeni karakterler bulabileceksiniz.

Skullgirls: Dövüş RPG

Bu oyunda rekabeti gerçekleştirecek standart bir takım en az üç karaktere sahip olacak ve rakibinizin saldırılarına yenildiğini düşünüyorsanız, savaşta bunları sürekli olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz karakter sayısı arttıkça dövüşe katılmadan önce takımınızı özelleştirebilirsiniz. Yani diğer daha heyecan verici modlarda tamamlamak ve kendinize meydan okumak için zaman ayıracağınız uzun bir yolculuk olacak.

Meydan okumak için bir rakip arıyorsanız, karşı modu mükemmel bir moddur çünkü sistemin sizin için bir rakip bulması için sadece birkaç dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Oradan, savaşta becerilerinizi sergilemeye çalışacaksınız ve rakiplerin çoğu, dikkate almanız gereken etkileyici bir kadroya sahip olacak. Ödül modu, ödüller kazanabileceğiniz ve sahip olduğunuz puanlara karşılık gelebileceğiniz, ödül sayılarının çeşitleneceği ve eğer şanslıysanız yeni karakterlerin de kilidini açabileceğiniz bir mod olacak.

Skullgirls: Dövüş RPG

KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇIN VE BECERİLERİNİ YÜKSELTİN

Dövüş oyunlarıyla ilgili ilginç bir nokta, oyuncuların deneyimleyebileceği karakter sayısının çeşitlilik göstermesidir, bu nedenle Skullgirls’te savaşçıların kilidini açmak için zaman harcayacaksınız. Sıklıkla bulduğunuz yaygın bir kilit açma yolu, bir kalıntı açmaktır ve gözlerinizin önünde gizemli bir karakter belirecektir. Ancak karakter koleksiyonu yalnızca bir başlangıçtır çünkü karakterin yetenek ağacındaki becerilerin sayısı çeşitlidir ve karakter için yeni bir Gişe Rekortmeni donatmanız gerekecektir.


İndir (92M)

Artık indirmeye hazırsınız Skullgirls ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir