SKRWT
SKRWT

SKRWT v1.5.1 APK indir (Yamalı + Mod Ekstra) 2022


Fotoğraf ve fotoğraf düzenleme meraklısı olarak SKRWT'yi görmezden gelemezsiniz. Sadece birkaç basit adımda uyumlu ve keskin renklere sahip çarpıcı fotoğraflara sahip olacaksınız. Uygulama, fotoğrafları düzenlemenizi daha kolay ve daha kullanışlı hal

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 334 puan )
Fiyat: $0
İsim SKRWT
Yapımcı mjagielski
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 5.9M
Versiyon 1.5.1
MOD Yamalı + Mod Ekstra
Orjinal Google Play
SKRWT is the most famous version in the SKRWT series of publisher mjagielski
Mod Version 1.5.1
Total installs 100,000+
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: evrensel mimari;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti.


İndir (5.9M)

Fotoğraf ve fotoğraf düzenleme meraklısı olarak SKRWT’yi görmezden gelemezsiniz. Sadece birkaç basit adımda uyumlu ve keskin renklere sahip çarpıcı fotoğraflara sahip olacaksınız. Uygulama, fotoğrafları düzenlemenizi daha kolay ve daha kullanışlı hale getirmek için birçok kullanışlı özellik getiriyor. Kullanıcılar bunları kolayca indirebilir ve kullanabilir ve arayüzleri basit ama aynı zamanda çok rafinedir, bu da her kullanıcının bu uygulamadan daha fazla ilgi ve memnun hissetmesini sağlar.

SKRWT

FOTOĞRAFI DAHA SİMETRİK YAPMAK İÇİN SATIRLARI DÜZENLEYİN

SKRWT’ye gelen kullanıcılar, heyecan verici ve çekici duygular yaşayabilir. Kullanıcılar fotoğraflarını daha simetrik hale getirmek için bu uygulamadan geçebilirler. Resmin yatay ve dikey çizgilerini beğeninize göre simetrik ve doğru olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu uygulama özelliği sayesinde fotoğraflarınız daha dengeli ve güzel hale gelir; GoPro, dronlar ve daha fazlasıyla çekilen fotoğraflar için doğru yatay ve dikey çizgiler ve lens bozulması.

FOTOĞRAFLARI SİZİN İÇİN OTOMATİK OLARAK KIRPIN

Bu uygulama size son derece kullanışlı ve kullanışlı bir otomatik kırpma modu sağlar. Ters veya eğik görüntülerle bu uygulama, onları en makul hale getirecek şekilde ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Basit arayüz, kullanıcıların anlamasını ve kullanmasını kolaylaştırır. Bu uygulama, mobil fotoğrafçılığınızdaki eksik halka gibidir.

SKRWT SKRWT

FOTOĞRAFLARIN ELLE İŞLENMESİ

Kullanıcıların fotoğraflarını birçok farklı yöntemle düzenlemelerine izin verilir. Otomatik düzenleme modunu seçebilir veya bu fotoğrafları kendiniz manuel olarak düzenleyebilirsiniz. SKRWT’yi kullanırken, kullanıcılar ölü köşeleri düzenleyebilir ve ayrıca çevredeki manzaranın parlaklığını, parlaklığını veya bulanıklığını artırabilir. Kullanıcılar, en güzel fotoğrafları oluşturmak için düzenleme adımlarının parametrelerini istedikleri gibi artırmak veya azaltmakta özgürdür.

PERSPEKTİFLER FOTOĞRAFLARIMI DAHA GÜZEL YAPIYOR

Kullanıcılar SKRWT’yi kullanarak perspektif düzeltmeyi tamamen sezgisel bir iş akışına dönüştürebilir. Uygulama, düzenlemenizi çok daha kolay hale getiren yerleşik bir 4 noktalı perspektif aracı sağlar. Bu sayede kullanıcılar fotoğraflarını en sanatsal şekilde dönüştürebilir, çarpıtabilir ve geliştirebilir ve herkesin dikkatini çekebilir. Kullanıcılar, kaliteli otomatik kırpma ve perspektif efektlerinin kompozisyonu ve kullanımında yeni olanaklara maruz kalırlar.

SON DERECE HASSASİYETLE AYNA GÖRÜNTÜLER

Uygulama, kullanıcılara son derece modern dört yansıma efekti sunar. Kullanıcılar, telefonunuz için olağanüstü yansıma efekti sayesinde güzel fotoğraflarınızdaki gizli simetriyi keşfedebilir. Uygulama, benzersiz, özgün ama aynı derecede güzel fotoğraflar yaratmak için yaratıcı özgürlük ve yeni sanatsal dokunuşlar bulmanızı sağlar.

Uygulama, kullanıcılara birçok heyecan verici deneyim yaşatır ve fotoğraf tutkunlarını tatmin eder. Kullanıcı katkıları sayesinde SKRWT her geçen gün daha iyiye gidiyor ve size en iyisini getiriyor. Uygulamanın hataları düzeltildi ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için düzenli olarak geliştirildi. Her kullanıcının en çok istediği şey, muhtemelen uygulamanın tüm uygulama içi satın alımları kaldırması ve bunları erişilebilir hale getirmesidir. Uygulama düzeni de size daha çekici, yeni bir duygu getirmek için yeniden tasarlandı.

SKRWT SKRWT

ANA ÖZELLİKLER

 • Fotoğrafın yatay, dikey çizgilerini ve kompozisyonunu düzelterek daha simetrik, güzel, keskin ve birçok kişinin gözüne hoş gelmesini sağlayın.
 • Otomatik görüntü kırpma, son derece modern ve yeni olup, fotoğrafları kırpmak için hizalamada zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. Kullanıcı arayüzü de görmek ve kullanmak için basittir.
 • Görüntüleri düzenlemenin birçok yolu vardır, daha fazla zaman ve emekten tasarruf etmek için otomatik modu seçebilir veya fotoğraflarınızı manuel olarak da düzenleyebilirsiniz.
 • Fotoğraflarınız için perspektif ve ayrıca arka planı bulanıklaştırabilir, fotoğrafları eğriltebilir, dönüştürebilir, iyileştirebilir veya profesyonelce bulanıklaştırabilirsiniz.
 • Yüksek hassasiyetli görüntü yansıtma, kullanıcıların fotoğraflardaki gizli simetriyi ve bunların kompozisyon olanaklarını ortaya çıkarmasına yardımcı olur.


İndir (5.9M)

Artık indirmeye hazırsınız SKRWT ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir