SketchAR Create Art And Get NFT Instantly
SketchAR Create Art And Get NFT Instantly

SketchAR v6.09-play APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


SketchAR, sanatın geliştirildiği yerdir ve aynı zamanda yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanız için mükemmel bir alandır. Bu uygulama ile kullanıcılar, çalışmalarını mükemmelleştirmek için benzersiz AR fırça darbelerini kullanacaklar ve hepsinden öte, bu

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 773 puan )
Fiyat: $0
İsim SketchAR Create Art and get NFT instantly
Yapımcı SKETCHAR
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 134M
Versiyon 6.09-play
MOD Premium
Orjinal Google Play
SketchAR Create Art and get NFT instantly is the most famous version in the SketchAR Create Art and get NFT instantly series of publisher SKETCHAR
Mod Version 6.09-play
Total installs 1,000,000+

İndir (134M)

SketchAR, sanatın geliştirildiği yerdir ve aynı zamanda yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanız için mükemmel bir alandır. Bu uygulama ile kullanıcılar, çalışmalarını mükemmelleştirmek için benzersiz AR fırça darbelerini kullanacaklar ve hepsinden öte, bu aynı zamanda fotoğraflarınızı düzenlemenize yardımcı olacak bir yazılımdır. Uygulamamız, AR ve AI’yı birleştirerek öğrenmenizi geliştirmek için bir modernizasyon hedefiyle yeni oluşturuldu. Sınırsız yaratıcılığınızı başlatın ve karizmanızı sanat eserleriyle gösterin.

SANATÇILARIN KOLEKSİYONLARINI KEŞFEDİN

Bu sadece sanat eserlerini düzenlemek ve yaratmak için bir uygulama değildir; ve aynı zamanda kültürel bir alan – etkileşim kurabileceğiniz ve diğer sanatçılardan beceriler öğrenebileceğiniz bir yer. Yeni güncellenen sürümde, kullanıcılar birçok farklı ünlü yazarın eserlerini keşfedebilir. Hepsini ünlü sanatçıların yayınladığı galeride görebilirsiniz. Ancak kendi büyüleyici eserler koleksiyonunuzu yaratmayı unutmayın ve yakında eserlerinizi de satabilirsiniz.

SketchAR Sanat Yaratın ve anında NFT alın SketchAR Sanat Yaratın ve anında NFT alın

PORTRE ÇEKMECELERİ OLUŞTURUN

SketchAR’ı çeşitli cihazlarda kullanabilir ve kullanımınız telefonunuzda gerçekleşiyorsa AR portreleri oluşturabilirsiniz. Yapması oldukça basit – kurşun kalem aracını kullanın ve adım adım yönergeleri izleyerek sanal çizgiler çizin. Telefondaki kamera aracılığıyla kullanıcılar, AR konturlarıyla çizilmiş birçok portre oluşturacaklar. Bu özellik aynı zamanda ünlü sanatçıların daha büyük ürünleri farklı malzemelerle çizmelerine yardımcı olur.

ÇİZİM DERSLERİ

Bu uygulama, yaratıcılık konusunda tutkulu olanlar için gerçekten uygundur; Yeni başlayan biri olsanız bile, sanat eseri yaratma yeteneği zor değildir. Size yavaş adımlarla öğreteceğimiz söz konusu çizim kurslarından seçim yapabilirsiniz, böylece ayak uydurabilirsiniz. Kullanıcılar, çeşitli temalar arasından seçim yapabilir ve bu uygulamada mevcut olan temadan bağımsız olarak kendi ilk eserlerini oluşturabilir.

SketchAR Sanat Yaratın ve anında NFT alın SketchAR Sanat Yaratın ve anında NFT alın SketchAR Sanat Yaratın ve anında NFT alın

ÖNCEKİ ARAÇLARLA ÇİZİM

Çok sayıda resim oluşturmak için, adımları dikkatlice öğrenerek ve izleyerek onlara yatırım yapmalısınız. Yeni özellikleri deneyebilmek için gerekli araçlara sahip değilseniz, diğer araçlardan yardım alabilirsiniz. Harika olan şey, insanları her zaman bu uygulamayla ilgilendirmiştir – hızlı bir şekilde çizim yapmak için yeterli işlev ve araç sağlar.


İndir (134M)

Artık indirmeye hazırsınız SketchAR Create Art and get NFT instantly ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSKETCHAR

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir