Simply Guitar
Simply Guitar

Simply Guitar by JoyTunes v2.2.1 APK indir (Premium Abone) 2022

Simply Guitar by JoyTunes, gitar çalmayı öğrenmek isteyenler için kullanışlı bir uygulamadır. Uygulama, gitarı tutmaya veya çalmaya en detaylı şekilde alışmanıza yardımcı olmak için kullanıcıları en temelden en ileri seviyeye kadar adım adım yönlendi

Android Android Eğitim
4 ( 697 puan )
Fiyat: $0
İsim Simply Guitar
Yapımcı JoyTunes
Tür Eğitim
Boyut 74MB
Versiyon 2.2.1
MOD Premium Abone
Orjinal Google Play
Simply Guitar is the most famous version in the Simply Guitar series of publisher JoyTunes
Mod Version 2.2.1
Total installs 1,000,000+

Simply Guitar by JoyTunes, gitar çalmayı öğrenmek isteyenler için kullanışlı bir uygulamadır. Uygulama, gitarı tutmaya veya çalmaya en detaylı şekilde alışmanıza yardımcı olmak için kullanıcıları en temelden en ileri seviyeye kadar adım adım yönlendirme görevine sahip olacak. Bu uygulamadaki talimatların tümü birinci sınıf müzik öğretmenlerinden alınmıştır. Burada, uygulama sizin için soruları yanıtlamak ve sizin için öğrenme sürecinde yardımcı olmak için kullanıcılardan geri bildirim alacaktır.

JoyTunes tarafından Basitçe Gitar

TECRÜBE GEREKMİYOR

Simply Guitar by JoyTunes, kullanıcıdan herhangi bir deneyim gerektirmez; gitar hakkında biraz bilgisi olmayanlar bile hızlı bir şekilde öğrenebilirler. Kullanırken deneyimi vurgulamanıza gerek kalmayacak çünkü bu uygulama söz konusu olduğunda artık kritik değil.

HER YAŞ İÇİN UYGUN

Bu uygulamanın tamamen ücretsiz olması ve her yaş için mükemmel şekilde uygun olması güzel. Ebeveynler, son derece kolay ve kullanışlı bir uygulama ile çocuklarının evde kendi kendine çalışmasına izin verebilir. Veya gitar hakkında bilgi edinmek isteyen daha geniş kitleler de öğrenebilir; Meşgulseniz, boş zamanınızı tam olarak değerlendirebilirsiniz çünkü uygulamaya istediğiniz zaman, istediğiniz yerden cep telefonunuzdan erişebilirsiniz.

JoyTunes tarafından Basitçe Gitar

NET, KOLAY ÖĞRENME YOLU

Öğrenmeye başlamak için, JoyTunes’dan Simply Guitar, kullanıcılar için önceden ayarlanmış bir rota ile özellikle temelden ileri seviyelere kadar rehberlik edecektir. En sevdiğiniz şarkıları ve hatta her şarkıyı çalabilmeniz için temel bilgiler, akor çalma, akor geçişleri, teknikler ve bazı ipuçları gibi temel teknikleri öğretir. Herkesin talimatları okuması ve takip etmesi için kaydedilmiş adımlar olacaktır. Gitarı öğrenmeniz, tanımanız ve daha iyi anlamanız için ünlü hocalar eşliğinde çok kaliteli video dersler olacaktır.

JoyTunes tarafından Basitçe Gitar JoyTunes tarafından Basitçe Gitar

YERİNİZİ ANINDA TANIMLAYIN

Uygulamanın çalışması için telefonunuzu önüne koymanız yeterlidir, uygulama çalmakta olduğunuz enstrümanı otomatik olarak tanıyacaktır. Ayrıca uygulama, nasıl çalınacağına dair geri bildirim veya dizeleri en iyi şekilde ayarlamanıza yardımcı olmak gibi bazı işlevlere sahip olacak, böylece tekniğinizi ve kalitenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Simply Guitar ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJoyTunes

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir