Simply Auto
Simply Auto

Simply Auto: Car Maintenance & Mileage v52.12 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Simply Auto, mesafenizi takip eder ve Bluetooth veya GPS kullanarak seyahat rotanızı günceller. Farklı araçlara erişime izin verir ve seyahat günlüğünüzü yedeklemenize ve araç bakımı konusunda sizi uyarmanıza yardımcı olmak için verileri senkronize e

Android Android Araçlar
5 ( 959 puan )
Fiyat: $0
İsim Simply Auto
Yapımcı Mobifolio
Tür Araçlar
Boyut 15MB
Versiyon 52.12
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Simply Auto is the most famous version in the Simply Auto series of publisher Mobifolio
Mod Version 52.12
Total installs 500,000+

Simply Auto, mesafenizi takip eder ve Bluetooth veya GPS kullanarak seyahat rotanızı günceller. Farklı araçlara erişime izin verir ve seyahat günlüğünüzü yedeklemenize ve araç bakımı konusunda sizi uyarmanıza yardımcı olmak için verileri senkronize eder. Ayrıca uygulama, işletme vergi kesintileri için kat ettiğiniz mesafeyi takip eder ve verileri başka bir cihaza aktarmanıza olanak tanır.

Basitçe Otomatik: Araç Bakım ve Kilometre takip uygulaması

KM GÜNLÜĞÜ

Bir arabanız var ve arabanızın ne zaman kontrol edilmesi gerektiğini bilmediğiniz için bakımında sorun mu yaşıyorsunuz? Arabanızda herhangi bir sorun yokken, arabanızın bakımına düzenli olarak çok zaman harcıyor musunuz? O zaman bu uygulama, araba problemlerini çözmenize yardımcı olmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Uygulama, seyahat rotalarınızı, yedeklerinizi, bakım hizmetlerinizi ve daha fazlasını kaydetmenize yardımcı olarak paradan tasarruf etmenizi, yakıt maliyetlerini ve genel aracı optimize etmenizi sağlar.

Basitçe Otomatik: Araç Bakım ve Kilometre takip uygulaması

ARACINIZIN GİDERLERİNİ YÖNETİN

Uygulama, araç servisleri için yapılan ödemeleri kayıt altına alarak, kilometreleri, yolculukları takip ederek ve aracınızda sorun olduğunda size hatırlatarak aracınızın bakımını takip eder. Benzin dolumu, araba tamiri, bakımı vb. hizmetler için makbuzlar uygulamaya yüklenecek, veri yedeklenecek, istatistikler ve uygulama tarafından sağlanan çeşitli grafikleri göstererek paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak. Paradan tasarruf edin ve araç giderlerinizi daha kolay yönetin.

Basitçe Otomatik: Araç Bakım ve Kilometre takip uygulaması

İŞ VERGİ İNDİRİMİ

Olağanüstü özellikleri ile uygulama, Bluetooth veya GPS ile seyahat rotanızı otomatik olarak doğru bir şekilde güncelleyebilir, otomatik olarak hatırlatabilir ve arabanızı hafta ve aya göre otomatik olarak güncelleyebilir. Seyahatler kategorilere göre sınıflandırılır ve maliyet tasarrufu için kilometre ve mesafe kesintileri ile kaydedilir. Bu gerçekten bir arabası olanlar için faydalı bir uygulamadır ve arabayı yönetme, takip etme ve kontrol etme süreci daha kolay ve daha hızlıdır.

Basitçe Otomatik: Araç Bakım ve Kilometre takip uygulaması Basitçe Otomatik: Araç Bakım ve Kilometre takip uygulaması

ÖNEMLİ GELECEKLER

– Kolay sürücülerle araç paylaşan sürücüler için hızlı veri senkronizasyonu ve paylaşımı.
– Verileri yedekleyin, iOS işletim sistemi ile senkronize edin, CSV dosyası olarak paylaşın veya manuel olarak Google Drive’a yükleyin.
– Aracınızı kontrol etmenizi ve yönetmenizi kolaylaştırmak için haftalık/aylık raporları otomatik olarak yapabilme özelliği ile.
– Veri kaydetme özelliği, çok fazla yer kaplama endişesi yaşamamanıza yardımcı olur – Veri
bilgileriniz web www.simplyauto.app üzerinden güncellenir, daha hızlı erişebilir ve kontrol edebilirsiniz.


İndir (15MB)

Artık indirmeye hazırsınız Simply Auto ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir