Simplicon Icon Pack
Simplicon Icon Pack

Simplicon Icon Pack v5.0 APK (Patched)


Simplicon Icon Pack, size bir dizi yeni ve benzersiz simge sağlayan harika bir uygulamadır.

Android Android Araçlar
4 ( 401 puan )
Fiyat: $0
İsim Simplicon Icon Pack
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 64M
Versiyon 5.0
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Simplicon Icon Pack is the most famous version in the Simplicon Icon Pack series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 5.0
Total installs 50,000

İndir (64M)

Bu uygulama size basit ama çok sofistike ve lüks olacak şekilde tasarlanmış tonlarca simge sağlar. Kullanıcılar uyumlu, parlak renklerle karıştırılmış simgeleri deneyimleyebilir. Simplicon Icon Pack, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet etmek için simgeleri sürekli olarak günceller. Kullanıcılar minimalist, görülmesi kolay bir arayüzün keyfini çıkarır.

Simplicon Simge Paketi Simplicon Simge Paketi

ÇOK ÇEŞİTLİ İKONLAR

Bu uygulamada size 5000’den fazla farklı simge sağlanacaktır. Kullanıcılar kendileri için en uygun ve tatmin edici simgeleri özgürce seçebilirler. Bu simgeler düzenli olarak güncellenir ve sayıları buna göre artar. Uygulama, canlı ve çeşitli bir simge mağazası yarattı. Ayrıca, yüzlerce yeni ve benzersiz duvar kağıdı da sağlar ve kullanıcılar, cihaz ekranları için güzel duvar kağıtlarını kolayca değiştirebilir.

MİNİMALİST HENÜZ SOFİSTİKE İKON TASARIMI

Simgeler, yumuşak çizgiler oluşturan daireler şeklinde tasarlanmıştır. Uygulamanın bu tasarımı, piksel simgesi tasarımından ilham almıştır. Bunun gibi yumuşak halkalarla, kullanıcılar bir yakınlık ve çok sert olmama hissine sahip olurlar. Sadece bu da değil, simgeler son derece uyumlu ve göz alıcı renklerle koordine edilmiştir. Simplicon Icon Pack, güzel ve kusursuz simgeler sağlar.

Simplicon Simge Paketi Simplicon Simge Paketi

KLASÖRDEKİ HER İKONU ÖZELLEŞTİRME YETENEĞİ

Bu uygulamayı kullanırken, kullanıcıların simgelerini değiştirmelerine izin verilir. Uygulama mağazasında bu simgeleri keşfedebilir ve kazanabilirsiniz. Mevcut kategorilere göre simgeler için ızgara modundan da çıkabilirsiniz. Uygulama ayrıca kullanıcıların bu simgelerin düzenini veya rengini değiştirmesine olanak tanır. Kullanıcılar, simgeleri kolayca bulabilmeniz için klasördeki farklı konumlara yerleştirme olanağına sahiptir.

RAHATSIZ EDİCİ REKLAM VE İSTENMEYEN MESAJ YOK

Bu özellik sayesinde kullanıcılar gereksiz reklamlardan rahatsız olmayacak ve dikkatleri dağılmayacaktır. Bu, kullanıcılara kesintisiz harika bir deneyim sunar. Uygulamadan diğer simgeleri bulmanız ve talep etmeniz de daha kolaydır. Görülmesi kolay ve göz alıcı bir arayüz ile size mükemmel bir deneyim sunar.

Simplicon Simge Paketi Simplicon Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

– İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun simgeleri özgürce seçebilmeniz için kullanıcılara bir dizi mükemmel ve canlı simge sağlayın.
– Simgeler, çok sert olmayan, yumuşak kıvrımlarla son derece göz alıcı olacak ve birçok insanın gözünü memnun etmek için çok uyumlu ve zarif renklerle koordine edilecek şekilde tasarlanmıştır.
– Klasördeki simgeleri beğeninize göre özelleştirebilme ve değiştirebilme, bulmayı kolaylaştırmak için bu simgelerin düzenini yeniden düzenleme.
– Rahatsız edici reklamların yanı sıra, deneyiminize müdahale eden ve rahat ve keyifli bir eğlence alanı yaratan spam bildirimleri yoktur.
– Basit, görülmesi kolay ama çok hassas ve göz alıcı bir arayüz getirerek birçok yeni kullanıcıyı kendine çekmiş ve uygulamanın çekiciliğini ve çekiciliğini artırmıştır.


İndir (64M)

Artık indirmeye hazırsınız Simplicon Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir