SimplePlanes
SimplePlanes

SimplePlanes v1.12.128 APK indir (Yamalı) 2022


SimplePlanes – Flight Simulator'a katılırken kendi tasarımınızla uçaklar oluşturun. Oyun, katılımcıların uçak tasarımını deneyimlemelerini sağlar ve oyunculara sürekli olarak uçak hakkında bilgi sağlar. Güzel ve ayrıntılı bir grafik sistemi ile katıl

Android Android Simülasyon
5 ( 830 puan )
Fiyat: $0
İsim SimplePlanes
Yapımcı Jundroo LLC
Tür Simülasyon
Boyut 98M
Versiyon 1.12.123
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
SimplePlanes is the most famous version in the SimplePlanes series of publisher Jundroo LLC
Mod Version 1.12.123
Total installs 100,000+

İndir (98M)

SimplePlanes – Flight Simulator’a katılırken kendi tasarımınızla uçaklar oluşturun. Oyun, katılımcıların uçak tasarımını deneyimlemelerini sağlar ve oyunculara sürekli olarak uçak hakkında bilgi sağlar. Güzel ve ayrıntılı bir grafik sistemi ile katılımcılar, oyunda görünen uçakların yüksekliğine hayran kalacak ve şaşıracaklar. Her parçayı tasarlayın ve oyuncunun adını taşıyan bir şaheser uçak yaratmak için bunları birbirine bağlayın.

SimplePlanes – Uçuş Simülatörü

YENİ YARATICI OLMA ŞANSI

Bugün piyasada görünen milyonlarca oyun çeşitliliği ile belki de SimplePlanes, katılımcılara yeni fırsatlar getiren öne çıkan bir isim. Bu nedenle, bu şans nedir? Pek çok insan, eksiksiz bir uçak yaratmanın zor olup olmadığını ve hangi aşamaları içereceğini merak ediyor? Oyun, oyuncuların referans olması için uçak yapımıyla ilgili soruları yanıtlayacaktır. Oyuna katılırken, oyuncu uçak modelini tasarlama ve tamamlama görevini alacak. Modelin verimli ve esnek olduğundan emin olun. Oyunun sunduğu görev, aynı zamanda kendi yeteneklerini keşfetmeleri için bir fırsattır. Belki oyuncu gizli bir uçak inşa etme yeteneğine sahiptir. Oyuncular katılacak son derece modern ve kaliteli yeni nesil uçaklar yaratacaklar.

SimplePlanes – Uçuş Simülatörü

KULLANICI İHTİYAÇLARINA GÖRE PLANLAMA MODELLERİ OLUŞTURUN

Gerçekte olduğu gibi, uçaklar hayatta birçok ihtiyaca hizmet eder. Uçak oyuncularının büyük etkisini görmek kolaydır ve herkes bilir ki insanların çoğunluğunun ihtiyacı uçağın faydasını kullanmaktır. Bu nedenle SimplePlanes, katılımcıların günümüzün farklı ihtiyaçlarına hizmet etmek için çeşitli uçaklara sahip olmalarına ve bunları oluşturmalarına olanak tanır. Oyuncular günlük yaşam için uçak veya askeri ve diplomatik amaçlar için uçak yaratabilirler. Her uçak tipi farklı teknik parametreler gerektirir, bu nedenle oyuncular kullanım amaçlarına karşılık gelen uygun parçaları nasıl kullanacaklarını bileceklerdir. Oyuncuların, kullanıcının ihtiyaçlarına iyi cevap veren bir uçak yaratmak için ağırlık ve itme analizine sahip olmaları gerekir.

SimplePlanes – Uçuş Simülatörü

FARKLI MODEL UÇAKLARI

Piyasadaki diğer tüm ürünler gibi, uçaklar da çok çeşitli modellerde gelir. SimplePlanes katılımcıları, oyundaki görevleri yerine getirirken modern ve güzel uçakları görünce şaşıracaklar. Oyun sistemi, katılımcıların yaratıcı ihtiyaçlarına hizmet etmek için özel ekipman sağlayacaktır. Her bir uçak tipine karşılık gelen her bir uygun detay ile ilişkilendirilecektir. Örneğin, askeri amaçlı uçaklar sivil kullanım için olanlardan farklı olacaktır. Farklılıklar, uçağın motorunda kullanılan tasarım, ağırlık ve detaylar aracılığıyla ifade edilecektir. Oyuncular, yayıncıdan öneriler oluşturmak ve almakta özgür olacaklar. Oyuncu tarafından seçilen uygun olmayan ayrıntılar varsa, sistem uyarılar verecektir. Katılımcılar güzel ve kaliteli uçaklar inşa ettiklerinde, buna uygun olarak yüksek kümülatif puanlar alacaklardır.

SimplePlanes – Uçuş Simülatörü

YARATTIĞIM YERİ KONTROL ET

Yayıncının oyunculara sunduğu harika şey, oyuncuların uçak tasarlamak için kendi fikirlerini oluşturmalarına izin vermektir. Orada durmakla kalmayıp, oyuncular yeni topraklar öğrenmek için gezilerde kendi benzersiz uçaklarını da kontrol edebilirler. Cihazların mükemmel kombinasyonu, oyuncuların gerçekleştirmesi gereken çok büyük bir görevdir. Ürün kalitesi, oyuncunun cesur fikirlerine bağlı olacaktır. Peki oyuncular, uçakları kontrol etme konusunda hiçbir deneyime sahip olmadıklarında ne yapacaklar? Oyun sistemi, oyuncuların icat ettikleri uçağı kolayca kontrol edebilmeleri için kesin ipuçları ve talimatlar verecektir. Oyuncu, sadece basit dokunuşlarla uçuşu keyfi bir hızda kontrol edebilir, doğru zamanda fren yapabilir ve diğer uçakları geride bırakabilir. Özellikle, oyuncunun ürünü 1 kanadını kaybetmiş olsa bile, oyuncu uçağın uçmaya devam etmesini kontrol edebilir,

SimplePlanes adlı bir oyun alanına katılırken benzersiz uçaklar yaratmaya çalışmaktan asla vazgeçmeyin. Oyuncular, en eşsiz ve tuhaf uçak ürünlerini yaratmak için hayal güçlerini geliştirebilecekler. Yeni topraklarda seyahat etmek için kendi yarattığınız araçları kullanmak, oyunun getirdiği harika bir şey. Oyuna katılan oyunculara ayrıca uçak tasarımı ve kontrolü ile ilgili faydalı bilgiler de sağlanmaktadır.


İndir (98M)

Artık indirmeye hazırsınız SimplePlanes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir