Simple SMS Messenger
Simple SMS Messenger

Simple SMS Messenger v5.13.2 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Simple SMS Messenger, birçok farklı hedef kitleyle mesajlaşmak için SMS ve MMS'i destekleyen basit bir haberci getiriyor. Kompakt bir boyuta sahiptir, kullanıcıların mesajlaşma kalitesini sağlayan çeşitli cihazları ve özellikleri destekler.

Android Android İletişim
5 ( 764 puan )
Fiyat: $0
İsim Simple SMS Messenger
Yapımcı Simple Mobile Tools
Tür İletişim
Boyut 12MB
Versiyon 5.13.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Simple SMS Messenger is the most famous version in the Simple SMS Messenger series of publisher Simple Mobile Tools
Mod Version 5.13.2
Total installs 500,000+

İndir (12MB)

Simple SMS Messenger, çok çeşitli kullanıcılar ve cihazlar için mükemmel şekilde uygun olan basit ve değerli bir mesajlaşma programıdır. Bu uygulamayı kullanırken reklamlarla karşılaşmaz ve gelen mesajlara hızlı yanıt verirsiniz. Aynı zamanda, kullanmakta olduğunuz işletim sistemi sürümüne bağlı olarak görünen birçok başka özellik de bulabilirsiniz.

PERFORMANS İYİLEŞTİRME İSTİKRARLI KULLANIM SAĞLAR

Simple SMS Messenger’ın yeni sürümünde, kullanıcılar arkadaşlarınızla eksiksiz bir mesajlaşma deneyimi yaşamayı kolaylaştıran birkaç gelişmiş öğe bulacaklar. Özellikle, bazı durumlarda gönderenin numarasının mesajda görünmesini artık sorun yaşamazsınız. Herhangi bir önemli bilgiyi kaçırmamak için hemen cevap verebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın desteklediği dillerin çeviri kalitesi de iyileştirildi, böylece kullanıcılar doğru özelliği kullanabilir.

Basit SMS Messenger Basit SMS Messenger

SMS VE MMS KULLANIMI KOLAYLIKLA METİN

Birçok farklı cihazda kullanılabilecek kullanışlı bir uygulama arıyorsanız Simple SMS Messenger’ı göz ardı etmeyeceksiniz. Özelliği basittir ve arkadaşlarınıza SMS veya MMS ile kolayca mesaj gönderebilir. Aynı zamanda etkileyici mesajlaşma deneyimleri sunar ve kullandığınızda faydalı destek özellikleri sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.

REKLAMSIZ MESAJ

Simple SMS Messenger gibi Simple serisindeki uygulamaların en önemli özelliklerinden biri, kullanıcı deneyiminin tamamen reklamsız olmasıdır. Başka bir deyişle, deneyiminiz istikrarlı ve süreklidir çünkü bu can sıkıcı araçların aniden ortaya çıkması söz konusu değildir.

MESAJ SIRASINDA KOLAYLIK

Kullanıcılar sonuçta birçok Basit SMS Messenger mesajlaşma özelliği bulabilir ve mesajlaşma sürecinizi etkili bir şekilde destekleyebilir. Bir mesaj gönderildikten sonra uygulamaya erişmeniz gerekmez, ancak görünen bildirim yoluyla doğrudan yanıt verebilirsiniz. Ayrıca, bir grup arkadaşınıza farklı türden mesajlarla hızlı bir şekilde kolayca mesaj gönderebilir ve bilgi alışverişinde çok zaman kazanabilirsiniz.

Basit SMS Messenger Basit SMS Messenger

DÜZENLEMESİ KOLAY ARAYÜZ

Kullanıcılar, yukarıdaki değerli özelliklere ek olarak, deneyiminizi alakalı ve yeni hale getirmek için değiştirebileceğiniz öğeler bulacaktır. Spesifik olarak, ilk faktör, uygulamanın yaygın olarak kullanılan bu iki ana saat türü arasında seçim yapmanıza izin vermesidir. Uygulamanıza uygulamak için birçok renk kullanabilir ve farklı kitlelerle uzun süre uygulamayı ve mesajlaşmayı rahatça kullanabilmenizi sağlayabilirsiniz.

ÇEŞİTLİ CİHAZLARA UYUN

Kullanıcıların uygulamayı kullanmasının nedenlerinden biri, herhangi bir cihazın kolayca çalıştırabileceği kadar kompakt olmasıdır. Kullanmanız gereken minimum yapılandırma, Android 5.1 ve sonraki sürümlerdendir ve işletim sistemine bağlıdır; bazı özellikler de farklı şekilde kullanılacaktır. Örneğin, Android 7.0 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız, bazı özellikler rahatsız edici kişileri engeller veya gereksiz bulduğunuz mesajları engeller.

Kullanıcılar, aşağıdaki özelliklere sahip değerli ve basit bir mesajlaşma programı bulabilir:

  • Messenger, SMS ve MMS’i destekler, böylece kullanıcılar istedikleri herkese ve herhangi bir gruba mesaj gönderebilir.
  • Arayüz birçok izleyici için tamamen uygundur ve özellikle rengi, görüntüleme süresi türünü ve reklamsız olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Görünen mesajlara, uygulamaya erişmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde yanıt verilebilir.
  • Birçok cihaza uygun kompakt uygulama ve işletim sistemi sürümüne bağlı olarak bazı özellikler görünecektir.
  • Yeni sürümde isim yerine kişinin numarasının görüntülenmesindeki hatalar düzeltildi; bazı çeviriler düzeltildi.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız Simple SMS Messenger ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSimple Mobile Tools

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir