Simple Scan Pro
Simple Scan Pro

Simple Scan Pro v4.7.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Simple Scan Pro, genellikle kağıtlarla çalışanlar için kullanışlı bir uygulama olacaktır. Profesyonel işler genellikle işletmeler gibi belgeleri içerir; ofislerde çalışan kişilerin özel bir araca, bir tarayıcıya ihtiyacı olacaktır. Ancak bazen, bazı

Android Android Araçlar
5 ( 866 puan )
Fiyat: $0
İsim Simple Scan Pro
Yapımcı Easy inc
Tür Araçlar
Boyut 62MB
Versiyon 4.7.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Simple Scan Pro is the most famous version in the Simple Scan Pro series of publisher Easy inc
Mod Version 4.7.5
Total installs 50,000+

Simple Scan Pro, genellikle kağıtlarla çalışanlar için kullanışlı bir uygulama olacaktır. Profesyonel işler genellikle işletmeler gibi belgeleri içerir; ofislerde çalışan kişilerin özel bir araca, bir tarayıcıya ihtiyacı olacaktır. Ancak bazen, bazı belgeleri taramanız gereken ancak özel bir tarayıcınızın olmadığı acil durumlarla karşılaşacaksınız, bu yüzden bu uygulamanın size yardımcı olmasına izin verin.

Basit Tarama Pro – PDF tarayıcı Basit Tarama Pro – PDF tarayıcı

MÜKEMMEL BİR MOBİL BELGE TARAYICI

Hazırlanmak için çok fazla zamanınız olmadan bir belgeyi taramanız, formatı özelleştirmeniz ve hemen aktarmanız gereken bir durumla karşılaştınız mı? Bu sorunu çözebilmek için Simple Scan Pro, tarayıcı benzeri hızlı işlemlere olanak tanıyan mükemmel bir uygulama olacaktır. Belgeyi cep telefonunuzun kamerasının önüne yerleştirmeniz, birkaç dokunuş yapmanız yeterli olacak ve uygulama, tarama görevlerinizde size yardımcı olacaktır.

FARKLI FORMATLARIN ÖZELLİKLERİ VE İHRACATI

Her işin benzersizliği nedeniyle, taranan belgelerin JPEG veya PDF gibi farklı biçimlere dönüştürülmesi gerekecektir. Bu uygulama, şirkette yaygın olarak kullanılan özel belge tarayıcılarına kıyasla mükemmel kalitede formatlar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Kullanıcılara harika bir çeşitlilik sunabilmek için, kullanıcılar taradıkları belgeleri birçok farklı formatta özelleştirebilecekler.

Basit Tarama Pro – PDF tarayıcı Basit Tarama Pro – PDF tarayıcı

ÇOK RENK TİPİ İLE BELGELERİ TARAMA

Ayrıca uygulama, kullanıcılara birçok farklı renk kategorisine sahip dokümanları tarama konusunda da destek veriyor. Taramanız gereken belge ister çeşitli renklerde olsun, isterse siyah beyaz formatta olsun, uygulama sizin için çok iyi olacaktır. Ayrıca uygulama, kullanıcılara en iyi tarama kalitesini sağlamak için monokrom belgeler için beş kontrast seviyesiyle de donatıyor.

OTOMATİK BELGE TANIMA

Ayrıca geliştiriciler, uygulamalarını kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarabilecek bilgili sistemlerle donatır. Kullanıcılar daha sonra dağınık arka planları otomatik olarak kaldırmak ve yalnızca taranan belgeye odaklanmak gibi destek alabilecekler. Veya uygulama, belgeyi tamamen tarayabilmek için sayfanın kenarlarını otomatik olarak tanıyabilir.

Basit Tarama Pro – PDF tarayıcı Basit Tarama Pro – PDF tarayıcı

KAYDET VE BELGELERİ ARAMA

Özellikle kullanıcılar, doğrudan uygulamanın içinde taranan önemli belgelerini son derece rahat ve kolay bir şekilde sonuçta kaydedebilecekler. Bununla birlikte dokümanları uygulama içerisinde saklamanın avantajlarından biri de doküman bulma kolaylığı olacaktır. Aşağıdaki girişler ile arama yapabilmek için kullanıcıların sadece belge başlığına göre arama yapmaları yeterli olacak ve uygulama belgeyi en hızlı şekilde bulmanıza yardımcı olacaktır.

ERİŞİM İÇİN ŞİFRE KULLANIN

Belgelerinizin uygulamanın içinde saklandığında tehdit edilmesi, kaybolması veya açığa çıkması konusunda endişeli misiniz? Simple Scan Pro, belgelerinizi veri çalmak isteyen kötü kişilere karşı korumak için size en yüksek güvenlik özelliklerini sunar. Uygulamaya tamamen belirli bir şifre koyabileceksiniz ve giriş yaptığınızda uygulama erişim sağlamak için şifre isteyecektir. Bu nedenle arşivinize erişebilmek için anahtarın sahibi sadece siz olacaksınız.


İndir (62MB)

Artık indirmeye hazırsınız Simple Scan Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir