Simple Reminder
Simple Reminder

Simple Reminder – v2.7.5 APK (Ücretsiz ve Yamalı) indir 2022


Hepsini hatırlayamama riskini alacak kadar çok göreviniz varsa, Simple Reminder + tam da bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamanın getirdiği heyecan verici özellikler sizi şaşırtacak; deneyimlemeye başlayın ve kendi alanınızı yaratın.HATIRLAT

Android Android Araçlar
4 ( 81 puan )
Fiyat: $0
İsim Simple Reminder
Yapımcı Michael Präauer
Tür Araçlar
Boyut 2MB
Versiyon 2.7.5
MOD Ücretsiz ve Yamalı
Orjinal Google Play
Simple Reminder is the most famous version in the Simple Reminder series of publisher Michael Präauer
Mod Version 2.7.5
Total installs 500+

İndir (2MB)

Hepsini hatırlayamama riskini alacak kadar çok göreviniz varsa, Simple Reminder + tam da bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamanın getirdiği heyecan verici özellikler sizi şaşırtacak; deneyimlemeye başlayın ve kendi alanınızı yaratın.

HATIRLATICILARINIZI YÖNETMEK HER ZAMAN DAHA KOLAY

Kullanıcılara mükemmel bir deneyim yaşatmak için, uygulama aynı anda basit özellikler ve yardımcı programların yanı sıra uyumlu tasarlanmış bir arayüz sunacak ve bu da onu en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Bu uygulama, bunları hızlı bir şekilde tamamlayabilmeniz için planlamanıza, yapmanıza ve düzenlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca Simple Reminder +, her zaman geldiğinde size hatırlatmak için bir alarm işlevi sunacak ve herhangi bir işi kaçırma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Basit Hatırlatma + Basit Hatırlatma +

HATIRLATICI İÇİN DOĞRU RENK SEÇİN

En modern hatırlatma uygulamalarından biri olarak derecelendirilen, kalitesinden ve işleyişinden dolayı hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Sadece kendi hatırlatıcılarınızı eklemekle kalmaz, aynı zamanda kişisel tarzınıza uygun bir renk seçme seçeneğiniz de vardır. Klasikten moderne uzanan bir renk sistemi ile hatırlatıcılarınızı en sevdiğiniz hatırlatıcılar haline getirmek için süslemek daha akılda kalıcı olmalı. Buna ek olarak, dekorasyon kısmen sizi işe daha fazla ilgi duymanızı ve her şeyi iyi yapmak için çok çalışmanızı sağlayacaktır.

ÇEVRİMDIŞI KULLANIN VE YENİ HATIRLATICILAR OLUŞTURUN

Uygulama, kullanıcıların çevrimdışı olduğunuzda bile özgürce kullanmasına izin vererek sizi en iyi şekilde destekleyecektir. Artık hatırlatıcı ayarlamak her zamankinden daha kolay; ağa erişemediğiniz durumlarda bile rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca sınırsız sayıda yeni hatırlatma notu eklemekte ve bunları planlamakta özgürsünüz. Bu aynı zamanda, kullanıcıların işi bilimsel olarak ve doğru sıra ve tarzda ele alma alışkanlığını geliştirmelerinin bir yoludur.

Basit Hatırlatma + Basit Hatırlatma +

ANA ÖZELLİKLER

  • Çalışmanızı zamanında ve hızlı bir şekilde planlamanızı hatırlatmak için hatırlatıcılar oluşturun ve tüm görevlerinizi daha kolay yönetebilmeniz için alarm ayarlama özelliğini ekleyin
  • Basit bir arayüzle tasarlandı, kullanımı kolay ama daha az çekici değil, böylece atanan tüm görevleri tamamlamak için daha fazla motivasyona ve iradeye sahip olursunuz.
  • Bir görevi tamamladıktan sonra diğer görevlerle karıştırılmaması için işaretleyip gerisini hızlıca yapmaya devam edebilirsiniz.
  • Uygulamayı beğeninize göre özelleştirmenin keyfini çıkarın ve özgürce seçip dekore etmeniz için hatırlatma arayüzünü modernden klasiğe çeşitli renklerle değiştirin
  • Bağlantının kesilmesinden endişe etmeden çevrimdışı kullanım özgürlüğü. Size çalışmayı hatırlatacak bir arkadaşa ihtiyacınız varsa, bu uygulama tam size göre.


İndir (2MB)

Artık indirmeye hazırsınız Simple Reminder ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir