Simple Draw Pro
Simple Draw Pro

Simple Draw Pro: Sketchbook v6.8.2 APK indir (Ücretsiz) 2022


Simple Draw Pro, kağıt ve kalem olmadan yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için çizim çizimleri, istediğiniz her şeyi çizme sürecinde sizi destekler. Ayrıca uygulama üzerinden arka plan rengini değiştirebilir, uç rengini seçebilir ve çizimi duvar kağıd

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 835 puan )
Fiyat: $0
İsim Simple Draw Pro
Yapımcı Simple Mobile Tools
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 4MB
Versiyon 6.8.2
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Simple Draw Pro is the most famous version in the Simple Draw Pro series of publisher Simple Mobile Tools
Mod Version 6.8.2
Total installs 50,000+

İndir (4MB)

Simple Draw Pro, kağıt ve kalem olmadan yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için çizim çizimleri, istediğiniz her şeyi çizme sürecinde sizi destekler. Ayrıca uygulama üzerinden arka plan rengini değiştirebilir, uç rengini seçebilir ve çizimi duvar kağıdı olarak kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Sosyal ağlar veya Gmail üzerinden arkadaşlarınızla paylaşmak, yazdırmak veya bir dosyaya bağlanmak, çizim sürecinde size esneklik sağlar ve beğeninize göre yeniden boyutlandırılabilir. Dilediğini çizelim, tek dokunuşla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.

Simple Draw Pro: Eskiz defteri Simple Draw Pro: Eskiz defteri

İSTEĞE GÖRE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

İstediğinizi çizeceğiniz, not alacağınız veya kendi duvar kağıdınızı tasarlayacağınız akıllı bir elektronik defter. Çizimlerinizi çizmenizi ve boyut, renk, kalem seçimini özelleştirmenizi veya hata yapmak için silgi aracını kullanmanızı kolaylaştıran kullanışlı bir uygulamadır. Çeşitli renk paletleriyle öğrenme ve çalışma sürecinde size çok destek olun.

Renk kodunu girerek de seçmek istediğiniz rengi seçebilirsiniz; uygulama sizi destekleyecektir. Simple Draw Pro, tercihlerinize göre keyfi olarak yaratarak, birçok olağanüstü özellik sunarak, kullanımıyla herkesi memnun edecektir. Şimdi kendi çizim tahtanızı çizmeye başlayın.

YARATICILIĞINIZI SERBEST BIRAKIN

Bir şey çizmek veya not almak istiyor ancak kağıdınız mı yok? Bu uygulama sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Bir eskiz defteri ile yaratıcılığınızı serbest bırakabilir, özelleştirebilir ve tarzınızda en güzel çizimleri oluşturmak için renkleri seçebilirsiniz. Tek bir tuşa dokunarak basit kullanım, bir kalem ve renk seçerek hemen çizmeye başlayabilirsiniz. Ödevleri hızla çözmenize, en çok ihtiyacınız olanı kaydetmenize ve ayrıca en iyi çizimleri oluşturmanıza yardımcı olan akıllı bir eskiz defteridir. Uygulama, herkesin işinizden keyif alabilmesi için fotoğrafları kaydetmenize, yazdırmanıza ve sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.

UYGUN VE HIZLI

Uygulama, kesintiler konusunda endişelenmeden yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza yardımcı olacak bir reklam engelleyici gibi birçok olağanüstü özelliğe sahiptir. Uygulama, SVG, JPG ve PNG gibi birçok farklı formatı destekleyerek kaydetmek istediğiniz dosyaları seçmenizi kolaylaştırır. Özelleştirilebilir yeniden boyutlandırma, renk ve renk kodlaması desteği, karmaşık kontroller hakkında endişelenmeden en iyi çizimleri oluşturmayı kolaylaştırır. Eğitim ve çalışma sürecinde size inanılmaz deneyimler yaşatan en uygun akıllı uygulama olacaktır. Çalışmanızdan en iyi şekilde yararlanmak için daha hızlı ve daha kolay çizim yapmanıza yardımcı olur. Gelin birlikte yaratalım ve kendinize ait eşsiz bir şaheser çizelim.

Simple Draw Pro: Eskiz defteri Simple Draw Pro: Eskiz defteri

ANA ÖZELLİKLER

  • Bir reklam engelleyici, tamamen açık kaynaklı ve istendiği gibi özelleştirilebilen geniş bir renk yelpazesi.
  • Uygulama, SVG, JPG ve PNG gibi birçok formatı destekler. İstediğiniz dosyayı özgürce seçin.
  • Bir düğmeye dokunarak çizimleri hızla çizin, yazdırın ve sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Destek ekleme rengi, arka planı değiştirin, kalem ucunu seçin, yaratıcılığı ortaya çıkarmak için çizimi keyfi olarak çizin.
  • Çalışma ve çalışma sürecinde daha esnek, rahat ve hızlı her yerde çizim yapabilir.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız Simple Draw Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSimple Mobile Tools

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir