Simple Contacts Pro
Simple Contacts Pro

Simple Contacts Pro v6.21.1 APK indir (Ücretli) 2022


Simple Contacts Pro, kişileri yönetmenize ve diğer iletişim türlerini hızla yapmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bir kişinin bilgilerini kolayca saklayacak ve bu kişiyi farklı kriterler ile kolayca arayacaksınız. Aynı zamanda, kullanıcılar uygula

Android Android Araçlar
4 ( 135 puan )
Fiyat: $0
İsim Simple Contacts Pro
Yapımcı Simple Mobile Tools
Tür Araçlar
Boyut 7.2M
Versiyon 6.21.1
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Simple Contacts Pro is the most famous version in the Simple Contacts Pro series of publisher Simple Mobile Tools
Mod Version 6.21.1
Total installs 50,000+

İndir (7.2M)

Simple Contacts Pro, kişileri yönetmenize ve diğer iletişim türlerini hızla yapmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bir kişinin bilgilerini kolayca saklayacak ve bu kişiyi farklı kriterler ile kolayca arayacaksınız. Aynı zamanda, kullanıcılar uygulama ile hayranlık uyandıran bir zaman geçirmek için deneyimlerini özgürce özelleştirebilirler. Ayrıca, uygulamanın kişileri yedekleme özelliğini göz ardı edemezsiniz.

BİLGİYİ YÖNETİN

Cihazınızda kişileri arama veya yönetme konusunda yeni bir deneyim arıyorsanız, Simple Contacts Pro bunu sizin için yapacak. Uygulamanın özelliği, daha sonra ekleyebileceğiniz ve kullanabileceğiniz birçok bilgi ile birlikte çeşitli kişileri saklamanıza yardımcı olur. Oradan, sizinle başkaları arasında daha erişilebilir bir iletişim sağlar ve kolayca keşfedebileceğiniz birçok özelliğe sahiptir.

FARKLI KRİTERLERE GÖRE KOLAY ARAMA VE FİLTRELEME

Simple Contacts Pro’da deneyimleyebileceğiniz ilk özelliklerden biri, uygun bir kişiyi birçok yönden hızlı aramadır. Bunu bulmanın ilk yolu, anahtar kelimeleri kullanabilmeniz ve girdiğiniz anahtar kelimelerle kaç sayının eşleştiğini görebilmenizdir. Aynı zamanda, uygulama aynı zamanda, eşleşen bir dizi şeyi aramak için herhangi bir kriteri seçebileceğiniz kişi filtrelemeyi de destekler. Bu nedenle, aradığınız şeyle ilgili birkaç faktörü hatırlamanız gerekecek.

Basit Kişiler Profesyonel Basit Kişiler Profesyonel

SIK KULLANDIĞINIZ KİŞİLERİ KOLAYCA REZERVASYON YAPIN

Simple Contacts Pro’ya uygun olduğunu düşündüğünüz bir kişiyi seçtiğinizde, mesaj, arama doldurma ve daha fazlasıyla ilgili simgelerin bulunduğu bir arayüze yönlendirileceksiniz. Aynı zamanda bu, iletişim kurmak istediğiniz kişiyle ilgili temel bilgileri görmenize yardımcı olacak bir yerdir. Biriyle iletişim halindeyseniz, kolay arama ve arama için onları favori listelerinize eklemeyi ve favori listelerinize eklemeyi unutmayın.

GRUPLAR OLUŞTURUN VE BİRLİKTE HAREKETE GEÇİN

Simple Contacts Pro’nun sahip olduğu ilginç bir nokta, farklı kişi grupları oluşturabilmenizdir. Özellikle, kolayca adlandırabileceğiniz bir grup oluşturmanıza yardımcı olacak bir özellik bulabileceksiniz. Bu, farklı yaşam hedeflerinizde size yardımcı olabilir ve bir gruptaki kişilere aynı anda e-posta veya SMS gönderebileceksiniz. Böylece sonuçta iletişim süresinden tasarruf etmiş olursunuz ve bu toplu mesajları gönderirken dikkatli olursunuz.

Basit Kişiler Profesyonel Basit Kişiler Profesyonel

BİLGİLERİ KOLAYCA YEDEKLEYİN VE GERİ YÜKLEYİN

Son özellik, özellikle akıllı telefonunuzu yeni kaybettiğinizde, telefonunuzun kaybolması ve iletişim kurduğunuz kişilerin kişileri ile ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Uygulama, nihayetinde, sahip olduğunuz kişileri, bunu yapmak için kullanılan dosya türü olan VCF dosyaları biçiminde yedeklemenize yardımcı olacaktır. Böylece, bir kez düzenli yedeklemeler yaptığınızda, bu kişileri istediğiniz kadar hızlı bir şekilde yeniden kullanabileceksiniz.

ARAYÜZÜ AYARLAYIN VE KULLANIRKEN REKLAM YOK

Uygulama arayüzü, herhangi bir kullanıcının kolayca kullanabileceği şekilde basittir, böylece uygulamada yer alan özellikleri kademeli olarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda, tercihlerinize bağlı olarak uygulama için yükleyebileceğiniz çeşitli tema renkleri de bulabilirsiniz. Simple serisinde bir uygulamadır ve kullanım sırasında herhangi bir reklamla karşılaşmazsınız, bu nedenle uygulamadan en iyi deneyimi elde edebileceksiniz.


İndir (7.2M)

Artık indirmeye hazırsınız Simple Contacts Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSimple Mobile Tools

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir