Sim Farm
Sim Farm

Sim Farm v1.0.9 APK MOD (Sınırsız Malzeme/Hızlandırma) indir 2022

Sim Farm APK bir simülasyon oyunudur ancak herkese en canlandırıcı ve rahatlatıcı deneyimi sunmak için hoş ve samimi grafikler kullanır. Çiftlik inşaatı simülasyon türü için herkesin oyun deneyimini çeşitlendirmek için içeriği sürekli olarak güncelle

Android Android Simülasyon
4 ( 82 puan )
Fiyat: $0
İsim Sim Farm
Yapımcı JoyMore GAME
Tür Simülasyon
Boyut 71MB
Versiyon 1.0.9
MOD Sınırsız Malzeme/Hızlandırma
Orjinal Google Play
Sim Farm is the most famous version in the Sim Farm series of publisher JoyMore GAME
Mod Version 1.0.9
Total installs 10,000+

Sim Farm APK bir simülasyon oyunudur ancak herkese en canlandırıcı ve rahatlatıcı deneyimi sunmak için hoş ve samimi grafikler kullanır. Çiftlik inşaatı simülasyon türü için herkesin oyun deneyimini çeşitlendirmek için içeriği sürekli olarak günceller.

Sim Farm – Kasaba İnşa Et

EGZOTİK HİSLERLE DERİNLİKLİ ÇİFTLİK SİMÜLATÖRÜ OYUNU

Sim Farm’ın öne çıkan özelliği, tüm çiftliğin uzun vadeli gelişimi için önemli temeller oluşturmaya başlayan oyuncular için hız ve rahatlıktır. Bu, sitenin her zaman en iyi durumda olmasını sağlamak için her birimi veya alanı tasarlamayı, organize etmeyi ve yönetmeyi içerir. Ayrıca oyun, oyuncuların çiftliği yeni bir seviyeye genişletmek için en rahat deneyimi yaşamaları için birçok önde gelen özelliğe sahiptir.

Sim Farm – Kasaba İnşa Et

ÇİFTLİKTE YAPILACAK ÇEŞİTLİ POTANSİYELLER VE BİLEŞENLER

En iyi şey, oyuncuların çiftliklerinde özgürce inşa etmeleri veya büyütmeleri için çeşitli kaynaklar ve öğelerdir. Her birim ancak yaşam koşullarını karşıladığında veya makul yerlere yerleştirildiğinde ürün geliştirebilir veya üretebilir, ancak oyuncu çiftlik için yeni bir güzellik yaratmak için her şeyi birleştirebilir. En iyi şey, çiftliği yönetirken en iyi performansı elde etmek için oyuncuların sorunsuz ve çok yönlü etkileşimidir.

Sim Farm – Kasaba İnşa Et

KIYMETLİ MALZEMELER İÇİN KENDİ VEYA ARKADAŞLARINIZLA TİCARET YAPIN

Oyuncular, çeşitli nadir öğeler veya sürekli gelir için en yakın kasabalarla veya arkadaşlarıyla ticaret yapabilir. Her kişinin ihtiyacına bağlı olarak, birden fazla kaynak ve esnek fiyatlar ile uğraşsalar bile, gelirlerini en üst düzeye çıkarmak için tüm kaynakları verimli bir şekilde yönetebilirler. Herkesin gelişimine bağlı olarak, süpermarket veya ticaret sistemiyle ilgili birçok yeni özellik, herkesin Sim Farm’da çiftçinin hayatını çeşitlendirmenin keyfini çıkarmasını sağlayacaktır.

Sim Farm – Kasaba İnşa Et

EN İYİ ÇİFTLİĞİ YÜKSELTMEK İÇİN ARKADAŞLARLA OYNA

Özgürlük ve yaratıcılık oyunun merkezinde yer aldığından, arkadaşlarla bir çiftlik inşa etmek bu oyunun herkese verebileceği en iyi deneyimdir. Herkes bir çiftliği geliştirmek için el ele verebilir ve her kişi çiftliği yeni bir düzeye yükseltmek için birçok farklı işi yönetir. Bu sanal dünyada birlikte huzurlu bir hayatın tadını çıkarmak için evler veya güzel yaşam alanları inşa etmeyi içerir.

Sim Farm – Kasaba İnşa Et

Sim Farm, canlı bir çiftlikle birlikte bir dizi arkadaş canlısı ve hareketli aktivite aracılığıyla oyuncuların arkadaşlarıyla her zaman en canlandırıcı ve heyecan verici deneyime sahip olmaları için oyunda birçok yeni potansiyel açar.

  • Güzel grafik motorları, hayallerindeki çiftlikleri veya ilerlemeyi geliştirirken veya şımartırken oyuncuların keyfini artırır.
  • Oyuncuların gelirlerini arttırırken yaratıcılıklarıyla en iyi çiftliği tasarlamaları ve yaratmaları için derinlemesine çiftlik simülatörü oyunu.
  • Hantal ve zaman kaybettiren yöntemler yerine hızlı çiftlik prosedürleri veya mutlak hızda mahsul yetiştirmek için sezgisel etkileşim.
  • Oyuncuların diğer oyuncuların mallarıyla ticaret yapabilecekleri veya çiftlik yaşam tarzlarını çeşitlendirmek için yeni potansiyeller bulabilecekleri geniş pazar.
  • Herkesin el ele vermesi ve en harika çiftlik topluluklarını yaratması için büyüleyici çevrimiçi çok oyunculu.


İndir (71MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sim Farm ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir