Silent Camera
Silent Camera

Silent Camera [High Quality] v8.3.3 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Sizi yeni sessiz kameramızla tanıştırıyoruz. Kullanıcılar herhangi bir gürültü oluşturmadan özgürce görüntü çekebilir ve herkesi birçok büyüleyici şey beklemektedir.

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 307 puan )
Fiyat: $0
İsim Silent Camera
Yapımcı Peace
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 6MB
Versiyon 8.3.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Silent Camera is the most famous version in the Silent Camera series of publisher Peace
Mod Version 8.3.3
Total installs 10,000,000+

İndir (6MB)

Kullanıcılar çekim yaptığımızda çıkan sesten rahatsız oluyorlar, değil mi? O halde Silent Camera mükemmel bir seçimdir; Kullanıcılar, herhangi bir ses çıkarmadan herhangi bir zamanda fotoğraf çekebileceklerinden emin olabilirler. Bu, kullanıcıların keskin fotoğraflar çekmek için kullanabilecekleri yeni bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Birlikte gelen bir dizi kullanışlı özellik, kullanıcılar üzerinde her zaman güçlü bir izlenim bırakır. Uygulamanın sizin için kalan ilginç şeyleri fethetmesine izin verin.

Sessiz Kamera [Yüksek Kalite]

SES ÇIKIŞI YOK

Kullanıcılar, ses çıkarmayan bir fotoğraf cihazına pek rastlamazlar. Ama şimdi Silent Camera, kullanıcının çekim yaparken gürültü olmaması ihtiyacını karşılıyor ve bu, etraftaki insanların gözlerini önlüyor ve istediğiniz fotoğrafları çekmekte özgürsünüz.

HIZLI OKUL KAPASİTESİ

Uygulama, yükseltilen ve çığır açan hale gelen heyecan verici bir anlık görüntü özelliğine sahiptir. Sadece birkaç saniye basılı tutun; Aralarından seçim yapmamız için onlarca fotoğraf verildi. Anlık görüntü alma yeteneği de bize heyecan verici anlar yaşatır ve birçok etkileyici fotoğrafı korur. Oradan, kullanıcılar benzersiz, garip ve ilginç fotoğraflar oluşturabilir.

Sessiz Kamera [Yüksek Kalite]

BENZERSİZ ZAMANLAYICI MODU

Kullanıcılar her uygulamada bir otomatik zamanlayıcı talep ediyor ve elbette bizim uygulamamız bunu yapabilir. Silent Camera’da zaten belirtilen süre sınırlarına ek olarak, kullanıcılar istedikleri her kilometre taşını da özelleştirebilirler. Otomatik zamanlayıcı özelliği, biz kullanıcılar için pratik bir avantajdır.

AKSESUAR EFEKTİNİ KULLANIN

Anlık görüntü alma özelliğinin yanı sıra çekim süreciyle birlikte gelen çeşitli efektler de kullanabiliyoruz. Etkiler, kullanıcıların seçmesi ve kullanması için konuya göre bölünür. Daha spesifik olarak, efektlerin seçimi basit olacak ve kullanıcının tüm düzenleme ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Sessiz Kamera [Yüksek Kalite]

BÜYÜK FOTOĞRAF KALİTESİ

Görüntü kalitesi, garantili netlik ile mükemmeldir. Uygulama, fotoğrafın kalitesinden emin olmamıza yardımcı olacak akıllı bir filtreye sahiptir. Daha spesifik olarak, ana rengi vurgulama yeteneği de güçlü bir şekilde uygulamaya odaklanmıştır. Silent Camera, görüntülerin kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesini garanti etme yeteneğini geliştirmede her zaman lider konumda olmuştur.

MODERN AÇI KULLAN

Kullanıcılar, bir konumun tüm özelliklerini yakalamak için bu uygulamada modern çekim açılarını kullanabilir. Daha özel olarak, kullanıcılar mevcut bir çekim stili seçerek çekim alanını keyfi olarak büyütebilirler. Kullanıcılar, gerçekçi ve renkli fotoğraflar oluşturmak için uygulamanın otomatik açı özelliğini de kullanabilirler.

Sessiz Kamera [Yüksek Kalite]

NET SHOT KULLAN

Ek olarak, kullanıcılar fotoğraf çekmek için ızgara yapısını kullanabilir. Bu yapı görüntünün tüm açılarını hayata geçirecektir. Ayrıca ızgara modu da göz alıcı sahneler oluşturacak ve fotoğraf için tüm keskin açıyı elde edecek.

– Uygulamanın ana özelliği ses çıkarmadan fotoğraf çekebilmesidir.
– Kullanıcılar çekici zamanlayıcı stilleri seçebilir ve her bir zaman dilimi bireysel görüşlere göre belirlenir.
– Kısa sürede birkaç düzine görüntü yakalayabilen verimli anlık görüntü özelliklerini keşfedin.
– Uygulamaya bir dizi fotoğraf çekme düzeni eklenecek ve kullanıcılar bunları amaçlarına göre kullanabilecekler.
– Uygulama, kullanıcıların istediği gibi kullanabilmesi için modern bir çekim açısı hizalama özelliğine sahip olacaktır.
– Kullanıcılar, fotoğrafın renklerini daha gerçekçi hale getirmek için eşlik eden çeşitli efektler kullanabilir.
– Daha göz alıcı alt şekilli çekim stilleri kullanmak, kullanıcıların fotoğrafları için her benzersiz açıyı elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Sessiz Kamera [Yüksek Kalite]


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız Silent Camera ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPeace

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir