Signal Strength
Signal Strength

Signal Strength v24.1.9 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Sinyal Gücü, kullanıcıların konumu belirlemesine ve en iyi bağlantıyı almasına yardımcı olur. Bağlantıyı kontrol edebilir, ayrıntılı bilgi alabilir ve çeşitli parametreleri duyuran widget'larla dolu widget'ları kullanabilirler.

Android Android Araçlar
5 ( 185 puan )
Fiyat: $0
İsim Signal Strength
Yapımcı Lakshman
Tür Araçlar
Boyut 5.1M
Versiyon 24.1.9
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Signal Strength is the most famous version in the Signal Strength series of publisher Lakshman
Mod Version 24.1.9
Total installs 1,000,000+

İndir (5.1M)

Signal Strength, farklı konumlara geçerken bağlantı hızınızı hızla test etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Bu parametreleri uygulamanın size verdiği renkler üzerinden anlayabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama bir hız testi ile birlikte gelir ve bağlantı ile ilgili parametreler sağlar. Widget kesinlikle göz ardı etmemeniz gereken bir şey olacak çünkü birçok faydalı şeyi duyuruyor.

Sinyal gücü Sinyal gücü

BAĞLANTI KALİTESİNİ KOLAYCA KONTROL EDİN

Bağlantı sorunları, her zaman akıllı telefonlarda olduğu gibi birçok insan için her zaman bir endişe kaynağıdır, bu nedenle Signal Strength’in bağlantıyı kontrol etmenize yardımcı olmasına izin verin. Cihazınızda herhangi bir sorun yoksa veya yüksek kaliteli bir mobil veri planı kullanıyorsanız, nerede olduğunuzla ilgilenmelisiniz. Uygulamanın size kazandırdığı temel özellik ise hangi lokasyonların sabit bağlantı kalitesine sahip olduğunu tespit etmeniz ve oradan da en iyi şekilde çalışabilmeniz için bir temele sahip olmanızdır.

SONUÇ ÖLÇER FARKLI PARAMETRELER VERİR

Signal Strength’i deneyimlemeye başladığınızda, uygulamanın size sunduğu basit arayüzü göreceksiniz. Ortasında, karşılık gelen renklere sahip üç ana göstergeye sahip bir sayaç bulunur: Düşük – Kırmızı, Tamam – Turuncu ve İyi – Mavi. Hareket edecek ve saatin akrep ve yelkovanının değişimini gözlemleyeceksiniz ve elbette onu bir yere not edip daha sonra kullanmanın bir yolunu bulmalısınız. Aynı zamanda, uygulama birçok farklı bağlantı türünde iyi çalışır.

FARKLI BAĞLANTI TİPLERİ İLE DESTEK PERFORMANSI

Sahip olduğunuz bağlantı türüne bağlı olarak, uygulama göstergesinin altında Signal Strength’in bulduğu bağlantı türlerini görürsünüz. Uygulama, wifi, mobil veri bağlantı hızının ölçülmesinde iyi bir destek sağlar ve tek bir dokunuşla bu iki bağlantı türü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda teknolojiden ve parametrelerden anlayan biriyseniz uygulama, detaylı parametrelerle ağ bilgisi de veriyor.

Sinyal gücü Sinyal gücü

KOLAYCA TEMA AYARLAYIN

Herhangi bir kullanıcının seveceği bir özellik, kullandıkları uygulamanın temasını değiştirmektir ve Sinyal Gücü onlara Açık ve Karanlık gibi seçenekler sunar. Bu nedenle zaman zaman uygun bulduğunuz rengi de seçeceksiniz.

BAĞLANTI HIZINI KOLAYCA ÖLÇÜN

Bağlantının nerede daha iyi ve daha güçlü hale geldiğini belirleyen yararlı bir yardımcı özellik, bağlantı durumu denetimidir. Bu özellik, uygulamanın menüsüne gidip ilgili öğeyi seçtiğinizde basittir. Ardından bir ölçek belirecek ve sayılar, siz hız ve indirme istatistikleri elde edene kadar çalışmaya başlayacaktır. Bu parametreler, kırmızıdan yeşile (en yüksek) renk skalası aracılığıyla anlaşılması kolay bir şekilde gösterilmektedir.

UYGUN GÖRÜNTÜLEME İÇİN WIDGET AYARLAYIN

Cihazınızın bağlantı parametrelerini sık sık kontrol eden biriyseniz, istediğiniz zaman görebilmeniz için ana ekranınızda bir widget kurmalısınız. Parametreler sinyal, bağlantı, pil ve diğer birçok uygun parametre olarak görünebilir. Böylece uygulamayı çok fazla açmadan veya daha gelişmiş özellikleri gerçekleştirmek için uygulamayı işaret etmeden hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Sinyal gücü Sinyal gücü

Kullanıcılar, çeşitli özelliklerin yardımıyla hız testinden yararlanabilecekler:

  • Kullanıcılar bir hız göstergesi bulabilecek ve hareket ettikçe ilgili değeri yansıtacaktır.
  • Bağlantı kalitesini bilmelerini sağladığı renkler sayesinde uygulama içindeki parametreleri kolayca anlayabilirler.
  • Uygulama, farklı bağlantı türlerini destekler ve parametrelerinin görüntülenmesi tek dokunuşla hızlı bir şekilde yapılır.
  • Uygulamanın menüsünde gelen özellikler, uygulamanın temasını hızlı bir şekilde değiştirme, hız testi ve daha birçok özellik olarak sıralanabilir.
  • Widget’ı kullanırken ana ekranda birçok farklı parametre görüntüleyebilir ve uygulamayı çok fazla açmayın.


İndir (5.1M)

Artık indirmeye hazırsınız Signal Strength ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLakshman

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir