Sift Heads Reborn | Serbest Atış Oyunu
Sift Heads Reborn | Serbest Atış Oyunu

Sift Heads Reborn v1.2.99 APK (Sınırsız Para) indir 2022


Gangsterler, ulusal düzeydeki suç çeteleri, giderek daha aktif hale geliyor. Kimseden korkmuyorlar ve giderek yaygınlaşıyorlar, yoluna çıkan olursa masum insanları öldürüyorlar. Onlar bir avuç zulümdür ve kimse bu kötü zulmü durdurmaya cesaret edemez

Android Android Macera Oyunları
5 ( 223 puan )
Fiyat: $0
İsim Sift Heads Reborn | Serbest Atış Oyunu
Yapımcı Pyrozen
Tür Macera Oyunları
Boyut 88MB
Versiyon 1.2.99
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Sift Heads Reborn | Serbest Atış Oyunu is the most famous version in the Sift Heads Reborn | Serbest Atış Oyunu series of publisher Pyrozen
Mod Version 1.2.99

İndir (88MB)

Gangsterler, ulusal düzeydeki suç çeteleri, giderek daha aktif hale geliyor. Kimseden korkmuyorlar ve giderek yaygınlaşıyorlar, yoluna çıkan olursa masum insanları öldürüyorlar. Onlar bir avuç zulümdür ve kimse bu kötü zulmü durdurmaya cesaret edemez. Bu ulusal suçun önlenmesinde öncü olun, kötülükle savaşmak ve sosyal düzen ve güvenliği korumak için bir ekip oluşturun.

sift heads reborn apk indir modkiwi com 1

Kuvvetleriniz yeterince güçlü değilse, birlikte savaşabilmek için Vinnie, Kiro ve Shorty ile işbirliği yapın. Bunun zor olduğu bilinse de vazgeçerlerse ortalığı birbirine katarlar ve birçok masum insan ölür. Sift Heads Reborn sizi bu heyecan verici suç savaşına götürecek. Şehirdeki maceralar ortaya çıkacak ve heyecanlar ortaya çıkacak.

sift heads reborn apk indir modkiwi com 2

KORKUNÇ SAVAŞLARDAN GEÇMEK

Oyunculara her belirli alanda görevler atanacaktır. Ama ondan önce, belirli bir grup insanı toplamamız, her kişiye belirli bir iş vermemiz gerekiyor. Sift Heads Reborn size her şehirde küçük ve büyük kuytular ve kuytularla dolu bir harita sağlayacak, onları yok etmek için bu çetelerin her hareketini takip edin. Çok saldırganlarsa, suçlarını önlemek için doğrudan ateş edin.

sift heads reborn apk indir modkiwi com 3

Oyun küçük zorluklardan büyük zorluklara geçecek ve seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar kademeli olarak artacaktır. Sift Heads Reborn APK irili ufaklı geniş bir silah yelpazesine sahiptir. Her türlü silah, düşmanı yok edebilmemizi sağlar. Kaçınılmaz olarak yaralanacağımız zamanlar olacak ve riski azaltmak ve onlar tarafından fark edilmemek için kendimize ilk yardım yapmayı öğrenelim.

SIRLAR AŞAMA OLARAK AÇIKLANIYOR

Sift Heads Reborn, yenilmez bir durumla karşılaşırsak kaçmamıza yardımcı olacak ek bir gizli beceriye sahip olacak. Kuvvetlerimiz sizi zorlu hedeflerden korumak için korunacaktır. Destansı çekim sahneleri gerçekleşecek ve masum insanları etkilememeye dikkat edin.

sift heads reborn apk indir modkiwi com 4

80’den fazla farklı büyük ve küçük görev, heyecan verici bir deneyim anları elde etmenize yardımcı olacaktır. Daha kapsamlı görevlerde savaşabilmek için atış becerilerinizi geliştirin. Eşsiz seslerle birleştirilmiş gerçekçi görüntüler kullanmak bu oyunda yeni bir çığır açacak.

Bu sayede Sift Heads Reborn APK size hayatın farklı yönlerini gösterdi. Hayat kötülüğe, suç çetelerine karşı hareket edebilmek için senin gibi yeteneklere sahip olacak. Oyunda çok daha heyecan verici şeyler ve sürekli güncellenen ilgi çekici yerler olacak. Heyecan verici deneyimler yaşanacak ve zorluklar günden güne büyümenize yardımcı olacak. Kendiniz olun ve kötülüğe karşı savaşın, güçlerinizi onu yenmeye yönlendirin.


İndir (88MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sift Heads Reborn | Serbest Atış Oyunu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPyrozen

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir