Showly
Showly

Showly v3.18.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Showly, Trakt.tv hizmeti ile çalışan açık kaynak kodları sayesinde kullanıcılara en rahatlatıcı anları yaşatan modern bir film izleme uygulamasıdır. Uygulama sizin için trend olan şovların ilerlemesini takip edecek ve ileride görüntülemek üzere kolay

Android Android Araçlar
5 ( 200 puan )
Fiyat: $0
İsim Showly
Yapımcı Michal Drabik
Tür Araçlar
Boyut 7MB
Versiyon 3.18.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Showly is the most famous version in the Showly series of publisher Michal Drabik
Mod Version 3.18.1
Total installs 100,000+

İndir (7MB)

Showly, Trakt.tv hizmeti ile çalışan açık kaynak kodları sayesinde kullanıcılara en rahatlatıcı anları yaşatan modern bir film izleme uygulamasıdır. Uygulama sizin için trend olan şovların ilerlemesini takip edecek ve ileride görüntülemek üzere kolayca kendi galerinizi oluşturabilirsiniz.

Showly: TV Şovlarını ve Filmi Takip Edin Showly: TV Şovlarını ve Filmi Takip Edin Showly: TV Şovlarını ve Filmi Takip Edin

Şovları ve Filmleri İZLEME İLERLEMESİNİ TAKİP EDİN

Bir film meraklısıysanız veya TV şovlarını seviyorsanız, Showly sizin için benzersiz özellikleri bir araya getiren uygulamadır. Hiçbir bölümü veya şovu kaçırmayacaksınız çünkü uygulama, gösterimleri en kısa sürede izleyebilmenizi sağlamak için yayının ilerlemesini rahatça takip etmenize yardımcı olacaktır.

ÇEŞİTLİ HEYECAN VERİCİ Şovları VE FİLMLERİ KEŞFEDİN

Hangi filmi izleyeceğinizi merak ediyorsanız veya hangi filmin zevkinize uygun olduğunu bilmiyorsanız, bu uygulama, uygulamanın ana sayfasının üst kısmında en çok beklenen Popüler Diziler ve Filmlere göz atmanıza ve arama yapmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca her bölümle ilgili detayları okuyabilir, daha önce izlemiş kişilerin yorumlarını okuyabilir ve okuyabilirsiniz. Uygulama, akışı kişisel ilgi alanlarınıza uyacak şekilde otomatik olarak iyileştirir ve zahmetsizce arama yapabilmeniz için belirli bir aralığa veya nişe daraltır.

Showly: TV Şovlarını ve Filmi Takip Edin Showly: TV Şovlarını ve Filmi Takip Edin

KOLEKSİYON VE ÖZEL LİSTE YÖNETİMİ

Şimdi izlenen filmler ve şovlar listenizi veya gelecekte izlemek istediğiniz şeyleri kolayca yönetmek için. Uygulama, kullanıcıların kolayca izleyebileceği ve gözlemleyebileceği bir veri sistemi sağlayacaktır. Ayrıca, daha kolay yönetim için şov ve film listesini Trakt ile senkronize edebilirsiniz. Uygulamalara veya koleksiyonlara hızla erişmek için kısayollar oluşturun.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların bir bölümü kaçırmaması için filmlerin ve TV şovlarının oynatma ilerlemesini izleyin.
  • Çok çeşitli trend olan TV şovlarını ve filmleri keşfedin ve ilgi alanlarınıza uygun olup olmadığını görmek için diziyle ilgili ayrıntılı bilgileri görün.
  • Daha kolay yönetim için çeşitli ve senkronize bir koleksiyon sağlayın ve koleksiyonla ilgili net istatistikleri görün.
  • Yeni bölümler veya erken gösterimler hakkında bilgi verin ve uygulamanıza daha hızlı erişmek için klavye kısayollarını kullanın.
  • Gelişmiş özellikleri kullanmak için premium sürüme abone olun: haberler bölümü, hafif tema, özel görüntüler, hızlı ölçeklendirme ve çok daha fazlası.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Showly ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMichal Drabik

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir