Shortcut Creator
Shortcut Creator

Shortcut Creator v3.2.4 APK indir (En Son Sürüm) 2022


Shortcut Creator, birçok durumda basit ama kullanışlı bir özellik sunar: farklı öğelerin kısayollarını oluşturmak. Uygulama ile sınırlı değildir ve kullanıcıların bir kısayol oluşturmak istediklerini bulmalarını kolaylaştırır. Aynı zamanda, özelliği

Android Android Araçlar
5 ( 212 puan )
Fiyat: $0
İsim Shortcut Creator
Yapımcı AlexTernHome
Tür Araçlar
Boyut 3.2M
Versiyon 3.2.4
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Shortcut Creator is the most famous version in the Shortcut Creator series of publisher AlexTernHome
Mod Version 3.2.4
Total installs 500,000+

İndir (3.2M)

Shortcut Creator, birçok durumda basit ama kullanışlı bir özellik sunar: farklı öğelerin kısayollarını oluşturmak. Uygulama ile sınırlı değildir ve kullanıcıların bir kısayol oluşturmak istediklerini bulmalarını kolaylaştırır. Aynı zamanda, özelliği kaç kez kullandığınız geçmişe eklenecek ve oluşturduklarınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Kısayol Oluşturucu Kısayol Oluşturucu

CİHAZINIZDAKİ BİR ELEMAN İÇİN KOLAYCA KISAYOL OLUŞTURUN

Kullanıcıların Shortcut Creator’da bulabilecekleri özellik, cihazınızda desteklediği bir öğe için kolayca kısayol oluşturabilmeleridir. Böylece çok fazla aramanıza gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde açabileceksiniz. Gerçekten de, her öğe bir widget oluşturamadığında veya ana ekrana eklenemediğinde bu kullanışlı bir özelliktir. Ekleme işlemleri de tamamen kullanıcı dostudur ve tüm Android cihazlar için uygundur.

BİRÇOK ELEMAN KISAYOL OLUŞTURULABİLİR

Shortcut Creator’ı kullanmaya başladığınızda ilginç olan nokta, uygulamanın iki ana yönü olan bir kontrol paneli sağlamasıdır. Spesifik olarak, bunlar kısayollar ve simgelerdir ve kısayollar olan ilk öğeye dikkat etmeniz gerekir. Bu öğe, dosyalar, klasörler, uygulamalar ve çok daha fazlası gibi ne tür dosyalarda kısayollar oluşturabileceğinizi bilmenize yardımcı olur. Ayrıca, bir dosya türüne dokunduğunuzda, uygulamanın erişebileceği seçenekleri bulacaksınız ve oluşturmak istediğiniz öğeyi seçmeniz gerekiyor.

Kısayol Oluşturucu Kısayol Oluşturucu

GEÇMİŞLE KULLANIMI OPTİMİZE EDİN

Kısayol Oluşturucu’yu kullanarak her kısayol oluşturduğunuzda, oluşturma geçmişe eklenecektir. Geçmiş özelliği harika çünkü daha önce oluşturduğunuz kısayolları hızlı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir. Böylece, ilk adımlardaki gibi sıfırdan kısayol oluşturma işlemini tekrarlamanız gerekmeyecek. Aynı zamanda uygulama, sağladığı kısayol özelliklerini esnek bir şekilde kullanabilmeniz için widget’ları da destekler.

İKONLARDAN VE REKLAMSIZ BİR DENEYİMDEN FAYDALANIN

Shortcut Creator’ı profesyonel sürüme yükselttiğinizde, kısayollar için kullanmak üzere başlatıcılardaki simgelerden yararlanacaksınız. Aynı zamanda, uygulamanın getirdiği deneyim, can sıkıcı reklamlar ortadan kalktığı için artık daha net.

Kısayol Oluşturucu Kısayol Oluşturucu

Uygulama, bir kısayol oluştururken kullanıcılara birçok değerli özellik sunar:

  • Kısayol oluşturmak, kullanıcıların istedikleri öğeyi hızlı bir şekilde kullanmalarına yardımcı olurken kullanışlıdır ve uygulama birçok farklı dosya türünü destekler.
  • Kolay arama için mantıksal olarak düzenlenmiş bu tür dosyaları kolayca bulacaksınız ve kısayol oluşturma işlemi basittir.
  • Kaç kez kısayol eklediğiniz geçmişte saklanır ve kullanıcılar oluşturduklarından yararlanabilir.
  • Pro sürümü kullanırken, kısayol için kullanılacak launcher’ların simgelerinden yararlanabilir ve herhangi bir reklamla karşılaşmazsınız.
  • Uygulama, birçok farklı Android cihazla ve hatta eksiksiz ve etkileyici özelliklere sahip tabletlerle tam uyumludur.


İndir (3.2M)

Artık indirmeye hazırsınız Shortcut Creator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir