Shopping List
Shopping List

Shopping List v7.7.2 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022

Alışveriş Listesi – Basit ve Kolay, oluşturulan yüzlerce liste ile kullanıcılara uygun bir alışveriş deneyimi sunar. Sınırsız sayıda liste tasarlamanıza yardımcı oluyoruz; ne alacağınızı veya almayacağınızı düşünmek için zaman kazandıracak, ihtiyaçla

Android Android Finans
4 ( 585 puan )
Fiyat: $0
İsim Shopping List
Yapımcı Opulogic Inc
Tür Finans
Boyut 7MB
Versiyon 7.7.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Shopping List is the most famous version in the Shopping List series of publisher Opulogic Inc
Mod Version 7.7.2
Total installs 1,000,000+

Alışveriş Listesi – Basit ve Kolay, oluşturulan yüzlerce liste ile kullanıcılara uygun bir alışveriş deneyimi sunar. Sınırsız sayıda liste tasarlamanıza yardımcı oluyoruz; ne alacağınızı veya almayacağınızı düşünmek için zaman kazandıracak, ihtiyaçlarınız ve amaçlarınızdan fazlasını unutacak ve hatta satın alacaktır. Artık artı işaretine bir dokunuşla, yaklaşan alışveriş gezisi için tüm listeyi hazır hale getirebilirsiniz.

ÇOKLU KOPYALARDA KOLAY İHRACAT

Shopping List’i kullandığınızda, oluşturulan liste çeşitli formatlarda diğer uygulamalara aktarılabilir. Bu sayede manuel olarak kopyalamanıza ve zaman ve emek harcamanıza gerek kalmaz. Ayrıca, kullanıcıların alışveriş listelerini sosyal platformlar aracılığıyla arkadaşları ve akrabaları ile ücretsiz olarak aktif olarak paylaşmalarına da izin veriyoruz.

Alışveriş Listesi – Basit ve Kolay Alışveriş Listesi – Basit ve Kolay

DÜZENLİ ORGANİZASYON LİSTELERİ

Oluşturduğunuz listeler, kullanıcıların kolayca izlemesi ve kontrol etmesi için birden çok kritere göre sıralanabilir. Spesifik olarak, alfabe de onları hatırlayabildiğiniz ve her zamankinden daha verimli bir şekilde gezinebileceğiniz için iyi bir fikirdir. Ayrıca kullanıcılar listeyi kronolojik sıraya göre sıralayabilirler…

İLGİNÇ İKONLARI SEÇİN

Burada durmayan Alışveriş Listesi, cihaz klavyesinin simge sistemine erişim sağlar. Bu nedenle, kullanıcılar artık yerleşik işlev aracılığıyla üzgün, mutlu ve öfkeli duyguları ifade eden semboller ekleyebilir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, alışveriş listesini keşfederken kendilerini güçlenmiş hissediyor ve sevinçlerini ve üzüntülerini paylaşabilecekleri bir arkadaşa sahip oluyorlar.

DİKKAT TALİMATLARI

Alışveriş Listesine yeni başladıysanız ve kullanımı konusunda kafanız karıştıysa, size ayrıntılı olarak rehberlik edeceğiz. İlk olarak, yeni bir liste oluşturmaya başlamak için artı düğmesine tıklamanız yeterlidir. Ardından, gözlerinizin önünde sarı bir metin kutusu belirir; metni yazmanız yeterli, bu kadar, bu kadar basit, değil mi?

Alışveriş Listesi – Basit ve Kolay Alışveriş Listesi – Basit ve Kolay

SATIN ALINACAK TUĞLA ÜRÜNLERİ

Alışverişinizi her zamankinden daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olmak için markete, süpermarkete sizinle birlikte gitmeye hazırız. Bir ürünü satın aldıktan sonra, kullanıcılar satın alma işlemini belirtmek için ürünün üstünü çizebilir. Bu, çöp kutusu simgesine tıklanarak yapılır.

YENİDEN KULLANILABİLİR LİSTE

Sadece bu değil, oluşturduğunuz ve kullandığınız liste, eğik çizgileri kaldırdıktan sonra tekrar kullanılabilir. Yeni bir tane oluşturmaya başlamak zorunda kalmadan bir kez bile değil, birden çok kez önemli.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Shopping List ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir